Apbrīno

“STV Pirmā!” piedāvā uz patiesiem notikumiem balstītu raidījumu “Ģimenes krustcelēs” 16

Sākot ar 13. jūliju, katru darba dienu plkst. 16.50 televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” programmu papildinās skandalozais ukraiņu attiecību raidījums, kas balstīts uz patiesiem notikumiem – “Ģimenes krustcelēs”.

Tas ļaus ielūkoties tik sarežģītajos dzīves līkločos un attiecību peripetijās, kā arī atklās pavisam šokējošus un prātam neaptveramus faktus, kas citu acīm tikuši rūpīgi slēpti: gan krāpšanu un nodevību laulāto starpā, gan vardarbību ģimenē un citas tikpat sarežģītas tēmas. Turklāt vien ukraiņiem piemītošajā piparotajā un kaislību pilnajā manierē.

Nav noslēpums, ka pat vissaskanīgākajās ģimenēs gadās pa kādam konfliktam, kas mēdz pāraugt īsā drāmā un nesaskaņās. Tomēr ir ģimenes, kuru ikdiena un sadzīve vairāk līdzinās asa sižeta kinofilmai, kurā ir gan noslēpumi, gan kaislības un skandāli. Uz patiesiem notikumiem balstītais ukraiņu attiecību raidījums “Ģimenes krustcelēs” atklās visneticamākos dzīvesstāstus un likteņus, kuri skatītājiem raisīs pilnu emociju gammu – no prieka un pārsteiguma līdz sašutumam, asarām un šausmām. Taču būtiski, ka neviens no stāstu varoņiem negrasās padoties un meklēs izeju pat no šķietami bezcerīgām situācijām un problēmām. Raidījums ne tikai izgaismos dzīves skarbākās puses, bet arī ļaus atgūt dzīves sparu brīdī, kad šķietami zudis viss pamats zem kājām!

LA.lv