×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2013
Drukāt

Subsidētais darbs invalīdiem – no jūnija
 (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Esmu invalīds uz mūžu. Pirms gada pieteicos uz subsidēto darba vietu, kuru pats esmu atradis un par kuru vienojos ar darba devēju. Esmu noskaidrojis, ka Eiropas nauda šim mērķim ir beigusies. Man ieteica gaidīt līdz martam, bet nu jau aprīlis. Cik ilgi darba devējs turēs priekš manis šo darba vietu? Ko darīt? 
Jānis Bačka Gulbenes novadā


 

“Paredzēts, ka darba vietu izveide personām ar invaliditāti tiks uzsākta 2013. gada jūnijā,” atbild Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Pakalpojumu departamenta nodarbinātības pasākumu nodaļas eksperte Marina Klimanova. Šā pasākuma finansēšanas avots būs valsts speciālais budžets. ”Pašlaik NVA īsteno aktīvās nodarbinātības pasākumu, kas tiek līdzfinansēts no Eiropas Sociālā fonda un tiek piedāvāts nelabvēlīgākā situācijā esošiem bezdarbniekiem,” skaidro M. Klimanova. Arī vēstules autors J. Bačka var pieteikties, ja atbilst kādai no mērķa grupām, piemēram, ”ja vismaz sešus mēnešus ir bezdarbnieka statuss, ja nav vidējās izglītības vai profesionālās kvalifikācijas, ja esat vecāks par 50 gadiem un ja 24 mēnešus vai ilgāk nav bijis darba utt.,” informē M. Klimanova.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Esu otrās grupas invalīds, tāgodîgi saka, ka ķirurgs kas taisija operāciju viņš tiešā nozīmē uztaisija par ekperemetālo trusīti. Pirmoreiz viņš paņēma un salīmēja lausto muguras disku, bet otro reiz izņěma vispār. Atstāja uz stieņiem, bet to lai izdarītu visu kā pienākas tas nau viņu kompetencě. Krāj naudu ja vari sakrāt no tā kas tev ir !Bet neskatoties uz visām grūtībām, tādam ir grūti kautko atrast, jo ja iet pie arodārsta, dakters saka( ja gribi palikt guļoš ) ,tev jau tā ir ļoti smaga slimības vēsture. Kā ārsts kategoriski neuzņemos atbildību. Tad ko lai ieasāk, ka tev viss ir ļoti dziļā pakaļā???????? Bet to ko varētu darīt, tur nau valsts supsīdiju, tad ko lai iesāk!!!!!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+