×
Mobilā versija
+16.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
21. septembris, 2014
Drukāt

Sudraba ar Krievijas spiega tēvu privātā lidmašīnā lidojusi uz Maskavu (12)

Foto-LETAFoto-LETA

Bijusī valsts kontroliere, pašreizējā partijas “No sirds Latvijai!” (NSL) līdere Inguna Sudraba pirms vairākiem gadiem kopā ar Aleksandru Rogožinu, kura dēls par spiegošanu izraidīts no Latvijas, privātā lidmašīnā lidojusi uz Maskavu, 21.septembrī vēstīja telekompānijas TV3 raidījums “Nekā personīga”.

Sudrabas un Rogožina iekāpšana privātajā lidmašīnā esot redzama kādā videomateriālā, kas ievietots vietnē “Youtube”, tomēr pati NSL līdere raidījumam kategoriski noliedza, ka tā ir viņa, un pauda aizdomas, ka šī ir kārtējā nomelnošanas kampaņa ar safabricētiem un samontētiem materiāliem.

“Tā es neesmu. [..] Ziniet, es absolūti nebrīnos par to, ka visu laiku tiek parādīti kaut kādi materiāli, veidoti sižeti, ievietotas fotogrāfijas. Un šis nav ar mani nekādā veidā saistīts video. Tā ir kārtējā atkal mēģināšana nomelnot mani,” raidījumam apgalvoja Sudraba.

Viens no internetā atrodamajā videomateriālā redzamajiem Sudrabas ceļabiedriem ir uzņēmējs Ivars Strautiņš, kurš “Nekā personīga” pastāstīja, ka viņam ir sanācis lidot uz Maskavu arī ar agrāko valsts kontrolieri.

Konkrētajā reisā vienā lidmašīnā ar Sudrabu iekāpis arī Rogožins. Viņa dēls – arī Aleksandrs Rogožins – savulaik strādāja Krievijas vēstniecībā Rīgā un oficiāli nodarbojās ar vīzu izsniegšanu, bet vēlāk atklājās, ka viņa īstais darbs bijis Krievijai vajadzīgu ziņu izspiegošana. 2008.gada janvārī viņš no Latvijas tika izraidīts un iekļauts mūsu valstij nevēlamo personu sarakstā, kurā, visticamāk, atrodas joprojām, vēsta “Nekā personīga”.

Sudraba ar NSL biroja preses pārstāvja starpniecību aģentūrai LETA vēlāk atkārtoti norādīja, ka “šādu anonīmu filmētāju izplatītu, šaubīgas izcelsmes “dokumentālo faktu” materiālu parādīšanās vēlreiz apliecina, ka priekšvēlēšanu laikā tiek veikta masīva nomelnošanas kampaņa, izmantojot pat visšaubīgākās metodes.”

“NSL valde aicina medijus, kas šo video izplata vai uz to atsaucas, vispirms tomēr mēģināt noskaidrot personas, kas šo materiālu ir filmējušas un ievietojušas “Youtube” vietnē, lai uzzinātu, kas patiesībā ir redzams video, kad un kādos apstākļos tas ir uzņemts. Gadījumā, ja šādi cilvēki neatradīsies, tas pietiekami skaidri apliecinās, kas un ar kādiem mērķiem šādas “miglas bildes” izplata,” teikts NSL valdes paziņojumā.

NSL valde pirmdien lūgšot juristus izvērtēt, vai minētajos sižetos izskanējušie apgalvojumi uzskatāmi par angažētu mediju pārstāvju “personisko viedokli” vai tomēr apmelojošām ziņām, par kurām jāvēršas tiesībsargāšanas iestādēs.

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Nožēlojami! Pat vislatviskākie latvieši runā par patriotismu,bet pūš Āboltiņas stabulē!Neatļaujas nekur vairs iebilst!

 2. Ievēlēsim Andri,Buba,Alma! Par jūsu Vienotību jau nu nebalsosim! Ievēlēsim tieši Sudrabu! Varat kaut vai no biksēm izlekt,vai trīs spaiņus ledusauksta ūdens sev uz galvas izliet!Pat nepainteresēsimies ar ko viņa nodarbojusies vācu okupācijas laikā un pirms tam-1940.gadā!

 3. Un Dombrovskis,Zaķis(Vienotība) un Vējonis(ZZS),kas kopā ar Citadeles pircēju lidoja uz Gruziju? nu nez,nez..kā tad tur bija? NA,kas atsakās gan no 12% PVN likmes pārtikai,gan progresīvā ienākuma nodokļa,gan veselības apdrošināšanas un pat nebalso pret padomju atjaunošanu valsts uzņēmumos?

 4. nu nez, nez..kā tad tur bija

 5. Ludzu! Nav komentaru!
  12. Saeima bus Latvijas vesturei visnozimigaka!

 6. Interesanti, ar ko Sudraba nodarbojās padomju un Atmodas laikā? Kā valsts kontroliere viņa bija tipisks
  birokrātijas darbinieks, bez īpašas iniciatīvas. Cik tad pēc viņas iniciatīvas ir ierosinātas kriminallietas par naudas izšķērdēšanu valsts pārvaldē? Nevienas! Tādi ir viņas reālie darbi, vairāk gan “ar muti Rīgā, bet ar darbiem aizkrāsnē”. Un tagad viņa būs baigā reformatore!…

 7. Beidzot,- pēc bezdarbībā pavadītiem gadiem VK – viņa ir īstā vietā ( politikā) – melo, kā ausis nekust, dāļā solījumus pa labi un kreisi. Un laupīt reņģēdājus arī izgājusi labu skolu – PAREX. Tiešām ievēlēsim – šo leoparda ādā noslēpto “lielo lāci”?

 8. Jautrība iet pilnā sparā.Nu jau Sudrabai ir atrasta arî ASV labvēlība.Centīgi tiek noklusēta vecas padomju nomeklatūras un ideoloģijas darbinieku postošā ietekme uz notiekošo Latvijā.Šī naudas,varas un netīras pagātnes saliedētā sabiedrības daļa joprojām ir noteicošā valstī un bez jebkādām šaubām gatavojas savai uzvārai arī šajās vēlēšanās.Dievs sargi Latviju,jo latviešiem pašiem nav velmes ieviest savā valstī pat teoretiski pamatotu kārtību,uzticot to darīt dažādu okupantu pakalpiņiem un apjūsmotājiem.

 9. Es drīzāk sliecos ticēt Sudrabai nekā Āboltiņai un viņas sulaiņiem.

 10. Nav ko noņemties ar to tukšisti.
  Latvijas tauta nav tik stulba, lai par šo kontrolieri balsotu, kuras laikā Latvija tika izpārdota.
  Un nu šī pārstāv neo-liberālo politiku ar miljonāra J. Krūmiņa naudu!
  Kurš tad Latvijā ir tāds muļis, kurš pāc 24 gadiem neoliberālas politikas vēl veinu ekstrēmāku neoliberālisti ievēlētu!
  Lai ASV ar visām savām vēlēšanu manipulācijām prom lasās!
  Protams, ASV plānos ir šai kontrolierei nepieciešamos 5% sagrozīt…..
  Tā, ka tauta nemaz nepamanīs. Nodomās, ka tomēr ir atradušies tie 75 tūkstoši mazohistiskie pašnāvnieki…

  • Galvenais, ka latviešu tauta būs apmāta tieši tik daudz, lai nobalsotu par tiem, kuri jau gadu desmitus ņirfz par tautiešiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+