×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
5. februāris, 2014
Drukāt

Sudraba dibinājusi tautas kustību “No sirds Latvijai” (9)

Foto: LETAFoto: LETA

Bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba, kura pērn novembrī paziņoja par vēlmi saliedēt sabiedrību vienotā kustībā, šā gada janvārī dibinājusi biedrību tautas kustība “No sirds Latvijai”, liecina SIA “Firmas.lv” informācija.

Sudrabas biedrība dibināta šā gada 28.janvārī.

Biedrībā ir divas amatpersonas – Sudraba un Diāna Novicka.

Savukārt LTV raidījums “Panorāma” ziņoja, ka Sudraba aicinājusi savam domubiedru pulkam pievienoties Satversmes tiesas priekšsēdētāju Gunāru Kūtri. Viņš minēto informāciju apstiprina, sakot, ka komentārus par savu izvēli varēs sniegt mēneša beigās, kad būs beidzies viņa pilnvaru termiņš tiesā.

Jau ziņots, ka bijusī valsts kontroliere Inguna Sudraba pērn 27.novembrī speciāli sasauktā preses konferencē paziņoja par vēlmi saliedēt sabiedrību vienotā kustībā. Viņa gan atzina, ka viņas mērķis nav pašai vadīt tautas kustību un cilvēkiem ir jāorganizējas pašiem.

Sudraba pastāstīja, ka šā gada februāra sākumā plāno rīkot plašāku pasākumu, kurā izstāstīs par kustības mērķiem, plāniem un plānotajām darbībām.

Viņa atteicās atklāt, ar kādiem cilvēkiem patlaban darbojas kopā – tas esot jāatklāj pašiem cilvēkiem, ja viņi to vēlas. Bijusī valsts kontroliere uzskata, ka tā būtu neētiska rīcība, ja viņa nosauktu šos cilvēkus pret viņu gribu, ja viņi nav deleģējuši viņu to darīt. Tomēr viņa atzina, ka šie cilvēki nāk no dažādām nozarēm un daļa no viņiem būs satiekama arī pasākumā, kas tiek plānots februāra sākumā.

Plašāku informāciju Sudraba atteicās izpaust, norādot, ka joprojām uzskata, ka tādas lietas ir jāatklāj visiem reizē, nevis atsevišķi. Pagaidām arī nav zināms konkrēts datums, kad Sudraba nāks klajā ar nākamo paziņojumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Cilvēki negrib dzīvot, kā dzīvoja līdz šim! Cilvēki vairs netic nevienam, viņi tikai cer! Tautai jau ir kļuvis vienalga, kas nāk pie varas! Cienījamā Sudrabas kundze ir drauds pašreizējai varai! Aicinu mūsu Latvijas gaišos prātus atbalstīt tautas kustību No sirds Latvijai! Sudrabas kundze ir viens no cilvēkiem, kas pildot savus amata pienākumus, visskaudrāk redzēja uzblīdušo un kroplo valsts varas mašinēriju no iekšienes. Tādēļ viņas vērtējumos ir vērts ieklausīties, neskatoties uz to, vai viņa spēs kaut ko valstī mainīt! Saku viņai lielu paldies par uzdrošināšanos! Lai viss iecerētais izdodas!!!

 2. Nu,beidzot Sudrabas lolojums ir piedzimis.

 3. nosirdslatvijai.lv

 4. Nezākājiet vārdu ,,LATVIJA” – tas jums visiem ir TABU, jo neko LATVIJAS labā jūs netaisaties darīt…tikai vēl vairāk cilvēkus iedzīt nabadzībā,…pašiem tikt ,,pie siles”

  • Pilnīgi piekrītu- Latvijas vārds nav lietojams partiju nosaukumos, jo partijas Latviju nepārstāv . Vai partija, kuras biedru skaits labākajā gadijumā ir pāris simti cilvēku, var nest Latvijas vārdu???

 5. Cik mums šādu “sabiedrības saliedētāju” jau nav bijis! Šķeļot latviešus sīkpartijās gan nav tas veids kā to panākt. (Krievi par šo sievieti jau nebalsos.)

 6. Pērn 27.novembrī Latvijā bija sēras, patiešām nopietna iemesla dēļ. Ja šī sieviete tādā brīdī spēja domāt tikai par savu karjeru, tad jebkādiem viņas lozungiem ir nulles vērtība, lai vai cik patētiski tie izklausītos.
  Vispār jau kristiešiem tas ir raksturīgi – dzīvošana kaut kādā iedomu pasaulītē, pilnīgi atrauti no realitātes. Tai skaitā ignorējot sabiedrības vērtības un morāles normas, bet vadoties tikai pēc saviem iluzorajiem priekšstatiem.
  Un ja nu cilvēki paši neorganizēsies, ko tad?! Varu saderēt, ka tad viņa mierā neliksies, bet prasti nodibinās kaut kādu savu erzacpartiju, lai vēlēšanās cīnītos par vietu pie siles – vēsā prātā iekļaujoties tajā pašā sistēmā, ko vārdos tik patētiski noraida. Viss tas jau politikā ir bijis, nekā jauna.

Draugiem Facebook Twitter Google+