×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
18. aprīlis, 2015
Drukāt

Sudraba kritizē varas attieksmi pret sabiedrību kā “okupētu cilti” (15)

Foto-LETAFoto-LETA

Vara pret sabiedrību apietas kā ar okupētu cilti, sniedzot otršķirīgu piedāvājumu veselības aprūpes, sociālā atbalsta un citās jomās, 18.aprīlī partijas “No sirds Latvijai” (NSL) kopsapulcē sacīja NSL līdere Inguna Sudraba.

Taču varas pārstāvji par šo situāciju nejūtas nekomfortabli, norādīja politiķe. Turklāt apstākļos, kad valstij nav lieki līdzekļi, finansējums tiek atvēlēts neefektīvi vadītiem projektiem, norādīja NSL līdere.

Katru dienu Latviju pamet 39 iedzīvotāji, un, ja Latvijas lidojuma virziens ir uz svešu valstu labklājības celšanu, tad tas nav NSL virziens. Lai augstu lidotu pareizajā virzienā, nepieciešama skaidrība un spēcīga varas un sabiedrības sadarbība, taču tā nav redzama, teica Sudraba.

Sudraba arī norādīja, ka partijas deputāti ir aktīvi sākuši darbību Saeimas komisijās, īstenojot partijas mērķi. Arvien biežāk tiek sadzirdēta politiskā spēka balss, un cilvēki nav vīlušies NSL.

Kopsapulces sākumā Sudraba paziņoja, ka kopsapulce ir lemttiesīga, jo tai ir reģistrējušies 129 biedri. Daži no biedriem saņēmuši pilnvarojumu balsot citu biedru vietā.

Iedzīvotāji 12.Saeimas vēlēšanās nobalsoja par stagnāciju Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas (V) vadībā un jājautā, vai iemesli tam bija sabiedrības militarizācija un Krievijas faktors, pilnsapulcē vaicāja Sudraba. NSL līdere vērsa uzmanību, ka tagad politikā tiek izmantots Krievijas faktors, kas noder par attaisnojumu jebkurai bezdarbībai.

Sudraba ir arī pārsteigta par to, ka veselības ministram Guntim Belēvičam (ZZS) pielaide valsts noslēpumam ir piešķirta tikai uz laiku. “Kā varbūt lojāls uz pārbaudes laiku?” taujāja politiķe, prognozējot, ka, ja tā turpināsies, tad nākotnē nevis prezidents, bet zināmie un nezināmie drošības dienesti nosauks Ministru prezidenta amata kandidātu.

Gatavojoties pašvaldību vēlēšanām, jāspēj identificēt aktuālās problēmas reģionos un jāizstrādā to attīstības redzējums. Nepieciešams veicināt partijas atpazīstamību un uzdrīkstēties, lai sasniegtu savus mērķus, norādīja NSL līdere.

Viņa gan atzina, ka sadarbībā ar biedriem ir bijusi nepietiekoša informācijas apmaiņa un priekšvēlēšanu laikā, 2014.gada vasarā, nebija sniegti skaidrojumi par atsevišķu partijas biedru rīcību. Bet šāda situācija skaidrojama ar to, ka tas bija saspringts laiks, par ko varēja pārliecināties ikviens, kurš tajā laikā ieradās partijas birojā.

Kā ziņots, NSL cita starpā kopsapulcē apspriedīs jauno partijas stratēģiju un pieņems rezolūcijas par politiskās dienaskārtības aktualitātēm.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Kāda cilts, tāda vara 🙂

 2. Žēl, ka sabiedrība tā uzticas partiju intrigām un negodīgai konkurences cīņai un visādiem partiju apmaksātu žurnālistu safabricētiem apmelojumiem. Ingūnas Sudrabas izglītība, kompetence valsts pārvaldes struktūrā un darbībā, viņas darba spējas un godīga attieksme pret savu darbu un sabiedrību netiek novērtēta. Ir izveidojusies situācija, ka Saeima un daļa ierēdņu jūtas un saimnieko ar tādu vērienu ko var atļauties tādas valstis kā Dānija, Īrija, Vācija, tas attiecās uz valsts iepirkumiem un pašu izklaides komadējumiem un attalgojumu, aizmirstot, ka 1/3 Latvijas iedzīvotāju dzīvo nabadzībā un 2/3 uz iztikas minimuma robežas. Jāsāk mīļie domāt ar savu galvu nevis klausīties bezatbildīgu politiķu un preses tendenciozās ziņās.

 3. jocīga kritika,viņa laikam neko nav dzirdējusi,ka pati atrodas pie varas un vai arī tā ir tikai sudrabas ēna,ko redzam televizoru ekrānos.

 4. Tas nozīmē, ka visas runas par valdības gāšanu un prokrieviskas valdības veidošanu, ir patiesība. Sudraba, ka jau padumja aita, kārtējo reizi ir atklājusi kārtis pirms laika. Padomājiet paši – varas attieksme pret mums ir slikta….bla bla bla…..nāks cita vara un būs laba attieksme.

 5. Kas tā par tādu jocīgu tanti?

 6. jā, ingūna, un tāpēc labāk uzskatīt sabiedrību par idiotiem un tuprināt izlikties, ka “tā bildē neesmu es”!

  • kate, lielas aizdomas, ka tu esi sŪdraba, kas uzrakstījusi savai aizstāvībai dažas rindiņas..nujā, vēlēšanas nav aiz kalniem. varbūt kāds garīgi atpalikušais parūpēsies, lai tu varētu snauduļot Saeimā un saņemt algu par gulēšanu darba laikā.

 7. Šī Krūmiņa kabatas partija aptaujās ir stabīli zem 5% barjeras, tāpēc vilšanās tiek kompensēta ar pārējo deputātu un kolēģu gānīšanu. Maskavas lakstīgala atkal dzied slavas dziesmas Kremlim, tādēļ rūpes par
  Latvijas valsts aizsardzību nosauc par sabiedrības militarizāciju! Kaut kāda slimīga debilitāte un varaskāre jaušama šīs Sudrabas runās, tāpēc arī nav brīnums, ka dažreiz viņa pati sevi nepazīst.

 8. Sudraba varētu vispār paklusēt! Paskaties uz savu pagātni!

 9. Nav jau obligāti tiražēt Sudrabas muļķības visai pasaulei. Sapulcējušies, parunājuš, izklīduši un miers!

 10. …ar kuras vajadzībām var nerēķināties!

 11. .................... Atbildēt

  okupēta cilts???????? viņa tā kā gribētu beidzot padzīt palikušos no okupantu armijas? Tad 9. lai iet un uzrunā viņus.
  hi hi hi

 12. Sudraba taču pati sevi nepazina, kad lidoja uz Maskavu ar privātu lidmašīnu! Toties kūdīt pet valsti un varu gatava ik minūti.
  Pēdējā laikā redzams, ka indīgā sēkla pret valsti, pret tās amatpersonām ar sudrabu, kaimiņu, liepiņu un daudzu mediju palīdzību palīdzību krīt auglīgā augsnē. Lumpeņi šo indīgo stādu aplaista katru dienu, izgāzdami savus mazvērtības kompleksus. Ja nevar izgānīties komentāros, tad tā viņiem slikta diena.
  Taču paši negrib paskatīties spogulī, jo tad redzētu viepļus, kas paši negrib strādāt, nemaksā nodokļus, lieto alkoholu, neuztur bērnus un visādi citādi krāpj un nievā savu valsti.
  Nožēlojami.

  • jau nu pats(i) paskaties un nomierinies, jāstrādā ir visiem ,nevis jāveido kādas partijas, kas dzīvo un uzdzīvo uz visas Latvijas sabiedrības rēķina. Vai tur augšā vēl joprojām nevienam nav pielecis , ka Latvijai nav vajadzīga partiju sistēma, bet gudru,radošu cilvēku apvienība, kas spēj pacelt atlikušo valsts iedzīvotāju gara un darba sparu,sakārtot likumdošanu tiesiskā valstī. Valsts palīdzība jaunu, labi apmaksātu darba vietu radīšana,lai cilvēki strādājot var nopelnīt un dzīvot, bet ne vairāk kā 80% tikai izdzīvot.

   • … @ Labak – vai tiesam esi vel kads IGNORAMUS vai HOMO SOVIETIKUS …

    … Tada, gudra, radosa … UN PAT PATRIOTISKA UN NACIONALAI VALSTIJ LOJALA PARTIJA mums jau ir, un ta ir NA !!!

    … Katrs mulkitis tacu var izlasit NA programmas vinu portala … un tad beigt naudet bez iemesla …

    … NA sastadis valdibu tik un ta … politiskas situacijas del piespiestas nakamajs velesanas, kas notiks driz vien,ja turpinasies ZZS/NSL/ SX manipulacijas ap VP un koalicijas valdibas krisana … !

Draugiem Facebook Twitter Google+