Latvijā
Politika

Sudraba: NSL ir uz pareizā ceļa un “pārvietojas nopietnā ātrumā” 2

Foto – LETA

Partija “No sirds Latvijai” (NSL) ir uz pareizā ceļa un “pārvietojas nopietnā ātrumā”, uzrunājot politiskā spēka biedrus kongresā, sacīja NSL līdere Inguna Sudraba.

“Mēs, iespējams, ejam lēnām, bet stabili,” izteicās Sudraba. Viņasprāt, viņas pārstāvētā politiskā spēka pārstāvjiem nav raksturīga steiga vai “mirkļa parādīšanās”, bet gan virzība uz “maksimumu ar kvalitāti”. Partiju raksturo rūpīgums un apdomīgums, uzskata politiķe.

Partijas biedru skaits gada laikā esot pieaudzis par 25%, proti, NSL esot iestājušies vairāk nekā 100 jauni biedri. Partijas ģenerālsekretārs Dmitrijs Kostojanskis debatēs norādīja, ka partijā ir nedaudz virs 500 biedriem. Nākamajās Saeimas vēlēšanās būs spēkā nosacījums, ka tajās varēs startēt partijas ar vismaz 500 biedriem.

Sudraba savā uzrunā uzsvēra, ka NSL biedri ir kopā, jo viņus apvieno pārliecība, ka Latvijas valsts būs tik stipra, cik stipri tās cilvēki. Partijas mērķis ir panākt, lai Latvija ir droša, neatkarīga un labklājīga.

Partijas līdere akcentēja, ka NSL prioritāte ir izglītība. Sudraba arī vēloties, lai jebkas, par ko iestājas NSL, sasniegtu rezultātus. Tas prasot jebkura biedra aktīvu iesaistīšanos. Piemēram, Sudraba vaicāja, vai visi biedri apziņojuši sociālos tīklos draugus, radus, paziņas, uzrunājot par iniciatīvu neapliekti vienīgo mājokli ar nekustamā īpašuma nodokli.

Kā ziņots, NSL šodien pulcējās ikgadējā kongresā, lai diskutētu par līdz šim izdarīto un iecerēto partijā, pašvaldībās un Saeimā.

LA.lv