×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
1. augusts, 2014
Drukāt

Sudraba pārliecināta par barjeras pārvarēšanu vēlēšanās, ziedotājus pazīstot (16)

Foto-LETAFoto-LETA

“No sirds Latvijai” līdere Inguna Sudraba, kuras politiskais spēks pēdējā laikā piedzīvojis ziedojumu apjoma pieaugumu, ir pārliecināta par 5% barjeras pārvarēšanu un iekļūšanu Saeimā, Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmā” sacīja Sudraba.

Partija īsā laika posmā saņēmusi 120 tūkstošus eiro.

“Katrs no šiem cilvēkiem ir ar saviem ienākumiem, katru no šiem cilvēkiem mēs pazīstam. Katrs ziedojis to summu, ko viņš no saviem ienākumiem ir varējis izdarīt. Cilvēkiem jau nav tikai ienākumi no uzņēmējdarbības, viņi saņem algu, viņiem pieder īpašumi. Ir citi avoti, kas arī dod ienākumus. Ne tikai viens avots – peļņa, kas tiek gūta uzņēmējdarbībā,” sacīja Sudraba, atbildot uz jautājumu par ziedotāju finanšu iespējām un vai viens ziedojums nav sadalīts mazākās daļās.

Partijas saraksta līderis Vidzemē būs Gunārs Kūtris, Zemgalē – Aivars Meija, Latgalē – Silvija Šimfa, Kurzemē – Ringolds Balodis.

Šonedēļ no partijas aizgāja Viesturs Tamužs, paziņojot, ka partija tiek finansēta no nezināmiem finanšu avotiem, ar kuriem kontaktējas Sudraba. LTV viņš teica, ka ilgu laiku biznesā būdams, “zinu, ka naudu neviens tāpat nedod, un, lai man nestāsta, ka dod 10 – 15 tūkstošus tāpat vien, tā nenotiek”.

Jaunākā “Latvijas faktu” aptauja liecina, ka par “No sirds Latvijai” balsotu 3,7%, ja vēlēšanas notiktu rīt.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Skaisti runā, nez kā dzied?

 2. Si sieviete tikai pilda savus pienakumus lai istenotu sis zemes atgriesanos krievijas paklausiba…. tadas ir tas parmainas. kadas mums sagaidamas ar so cilveku pie varas.

 3. Vai tiešām Latvijā būs tik daudz stulbeņu,kas balsos par šo divkosīgo,melīgo krievnacistu ielikteni Sudrabu ???

 4. Sudraba tikai izliekas naiva. Varbūt ir slīpētāka par daudziem citiem. Rīkojas pilnīgi pretēji saviem kādreizējiem izteicieniem. Kā saka, nauda nesmird.

 5. Vai tik partijas naudas kājas neaug Krievijā?

 6. Paskatieties Sudrabas vēlētāju sarakstā: visi vakarējie, bijušie kompartijas un nomenklatūras biedri, tiešām “profesionāļi” cenšas neizlaist no rokām varu. Ja gribat saglabāt Sudrabas darba stilu un metodes, tad balsojiet par viņu. Tāpat kā kontrolieres amatā viņa tikai kritizēs citus un nekādu praktisku un reālu darbību valstī nebūs, jo cilvēks jau nevar vienā dienā izmainīt savu darbošanās stilu.

 7. čekista brūtei nauda no kremļa.

 8. Esmu pārliecināts, ka Kremļa žurka neko nepārvarēs.

 9. Sudraba ziedotājus pazīstot – visi no kremļa!

 10. … Arprats … un sadai tik politiski naivai – vai kam launakam – un neizprotami domajosai, nacionalas valsts, bijusai kontrolierei, saja kritiska bridi ir lemts, vai kadu pasutits, atnemt 2-4% latviesu balsis no tai vajadziga vairakuma, lai apturetu nelikumigu vai valsts nodevigo partiju iespejamo pretvalstisko koaliciju …!!!!

  … Neiedomajami, un neizprotami, ka sadai oportunistiskai un sobrid potencialai latviesu autohtonas pamattautas uzmetejai – saskelot un mazinot efektivo latviesu elektoratu – reiz bija iedota atbildiba par savas valsts instituciju efektivu un likumigu darbibu !!!!!??????

  • Viņa atņems tās balsis, kas būtu atdevušies par SC. Tā kā nav ļaunuma bez labuma. Ja visi latvieši SC fani būtu nobalsojuši par repši, šlesi un sudrabi – situācija būtu labota.

 11. Mīlulīt, ar Aivaru Meiju, Andri Priekuli, Inesi Varslavāni un vēl citiem karognesējiem, dabūsi vien mīnusus.

 12. izmālētā kremļa lakstīgala!

 13. Nu mūsu ģimene,draugi un paziņas noteikti nebalsos šai partijai ar kremļa smaku

 14. Dievs, sargā Latviju no draugiem!

 15. Nepareizs partijas nosaukums – pareizi būtu “No sirds kremlim”. Kārtējā kangare.

Draugiem Facebook Twitter Google+