Latvijā
Apbrīno

Sudraba pēc savas preses konferences noģībst2

Foto: LETA

Bijusi valsts kontroliere Inguna Sudraba pēc paziņojuma, ka plāno veidot tautas kustību, preses konferences noslēgumā saļimusi, zaudējot samaņu.

Sudraba savai preses konferencei jau 19. novembrī bija pieteikusi zāli Arhitektu namā. Taču diemžēl traģiskais notikums Zolitūdes veikalā “Maxima” pārvilka krustu šai iecerei. Preses konference rīkota šodien, kas, kā vēlāk izrādījās, arī nebija īstā diena šādam pasākumam, jo to aizēnoja cits – daudz nozīmīgāks.

Saistītie raksti

Žurnālisti gaidīja, kad Sudraba skaidri un saprotami pastāstīs savus nākotnes nodomus par partijas vai kādas sabiedriskas organizācijas veidošanu, kā tas jau bija izskanējis no uzņēmēja Jūlija Krūmiņa puses. Taču Sudrabas nodomi ir citi, žurnālistiem diezgan neskaidri, tāpēc sekoja ne viens vien ļoti tiešs jautājums, uz kuru atskanēja Sudrabas nekonkrēta atbilde.

Konferences noslēgumā viens no klātesošajiem nāca klajā ar pārsteidzošu paziņojumu, ka nupat no amata atkāpies valdības vadītājs Valdis Dombrovskis (V)  un vaicāja Sudrabas viedokli. Viņa šo rīcību novērtēja kā “soli tajā virzienā, ka cilvēki sāk uzņemties atbildību par to, kas notiek valstī”. Tūlīt pēc šī secinājuma vairāki televīzijas žurnālisti vēlējās Sudrabu intervēt atsevišķi, bet viņa zaudēja samaņu.

LA.lv