×
Mobilā versija
+5°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
15. marts, 2014
Drukāt

Sudraba: šī kustība un arī topošā partija būs citādāka nekā visas citas (18)

Foto-LETAFoto-LETA

Lai īstenotu ieceres par Latvijas nākotni, nepieciešams risinājums, ko veido aktīvs valstiskums, atbildīga valsts pārvalde un uzticama politiska sistēma, uzskata bijusī valsts kontroliere, tautas kustības “No sirds Latvijai!” līdere Inguna Sudraba.

Uzrunājot klātesošos kustības pasākumā, Sudraba klāstīja redzējumu par valsts modeli, ko veido stiprs sabiedriskais un privātais sektors ar pilnas nodarbinātības politiku, stiprām pašvaldībām, līdzsvaru rūpniecībā, lauksaimniecību un tirdzniecību, valsts investīcijām infrastruktūrā, stratēģiskajās nozarēs, ar saprātīgu iekšējā tirgus aizsardzību, ar līdzsvarotu ārējo tirdzniecību, kas ir abpusēji izdevīga. Savukārt sociālai sfērai jābūt brīvai no komerciālām interesēm.

Pēc Sudrabas domām, šāda valsts modeļa īstenošanai nepieciešams risinājums, ko veido aktīvs valstiskums, atbildīga valsts pārvalde un uzticama politiskā sistēma.

Sudraba skaidroja, ka aktīvs valstiskums paredz valsts nacionālo interešu skaidru formulēšanu un aktīvu aizstāvēšanu, kā arī stingru pozīciju latviešu valodas, latviskuma tradīciju, ģimenes, Latvijas suverenitātes nostiprināšanā. Tāpat nepieciešama valsts aktīva līdzdalība ekonomiskajos procesos, gan nosakot stratēģiskās attīstības nozares, gan gan arī atbalstot darbavietu radīšanu, pauda Sudraba.

“Es uzskatu, ka Latvijas nākotne un izaugsme ir iespējama, attīstot īpaši tās jomas, kurās var panākt lielāku nodarbinātību,” akcentēja kustības līdere, kā piemēru minot tehnoloģiju izstrādi un produktu ar augstu pievienoto vērtību radīšanu.

Atbildīga valsts pārvalde, pēc Sudrabas domām, nozīme to, ka valsts sociālai un ekonomiskai attīstībai ir stingri noteikti sasniedzamie mērķi un izpildāmie rādītāji. Savukārt uzticama politiskā sistēma paredz to, ka sabiedrībai jābūt iespējai iesaistīties politiskajā procesā un izteikt savu viedokli, uzskata bijusī valsts kontroliere.

Viņa uzsvēra, ka šī kustība un arī topošā partija “būs citādāka nekā visas citas”. Sudraba klāstīja, ka šī partija un kustība netiek veidota tāpēc, ka ir maza cilvēku grupa, kas grib realizēt savas intereses. Tāpat tā esot citādāka ar to, ka ieklausās un ņem vērā katra biedra viedokli, bet šādu attieksmi un pieeju Sudraba līdz šim neesot redzējusi nevienā citā politiskajā spēkā.

Kā ziņots, partijas dibināšana, kas tiks veidota uz šīs kustības pamata, paredzēta 5.maijā. Kustībā piecu nedēļu laikā iestājušies vairāk nekā 450 biedru.

Pievienot komentāru

Komentāri (18)

 1. vēl viena proimpēriska-prokrieviska kustība!

 2. Laikam tomēr kārtējā ierēdņu partija.

 3. Tukši vārdi! Kā konkrēti panākt katru uzskaitīto punktu.
  Uz šodienu katrs bomzis mācēs uzskaitīt tos punktus, bet kā….

 4. lai nenāktu ģībonis vajag atlaist vaļīgāk korseti…

 5. Jā, jā, šī partija noteikti būs citādāka nekā visas citas, jo šai partijai joprojām nav savas vīzijas, ko darīs,
  bet galvenais, ka būs pati partija, kas šķels jau esošo elektorātu. Un tas arī ir galvenais mērķis. Šlesers
  šogad nodarbosies ar sabiedrības “saliedēšanu”, bet Sudraba “no sirds” mūs visus iecels saulītē. Un atradīsies vientieši, kas viņiem arī noticēs, bet realitātē rudenī dabūsim vēl sašķeltāku valsti. Ja nedomāsim ar kritisku un vēsu prātu.

  • mēdz teikt – līdz rudenim vēl jānodzīvo.
   Priekšā partijas dibināšanas sapulce, ka tikai nav tā pat kā ar kustības dibināšanas paziņojumu – ar lielu ģībšanu….
   Par solīšanu: ” KĀ LAI NESOLA ” – Repši iespējams tikkai atdarīnāt …

 6. Slauktu labāk govi,labums būtu

 7. Pie “silītes” nāciet nu bērniņi klāt!

 8. ieteikums no vēlētājiem 16.03.2014 09:00
  Ja Sudrabas partijas vadību uzticētu Kūtra kungam ,tad tai partijai būtu tik tiešām liela piekrišana no vēlētāju puses .Mums ir ļoti vajadzīga TAISNĪGA partija,kuras priekšgalā būtu skaidra galva,bet min. premjera amatam būtu vēlama Sudrabas kundze

  • Būtu liela piekrišana no naivo un ar galvu nedomājošo vēlētāju puses. Tad jau var arī balsot par SC ,jo starpība nekāda.

 9. Nav noslēpums, ka Inguna ir iestājusies krievu resp. pravoslāvu ticībā un tajā likusi sevi kristīt. To viņa pati ir publiski teikusi. Bet vai kādam ir zināms viņai dotais pravoslāvu vārds?

  Kā zināms, pravoslāvos kristoties, tiek dots jauns – kāds sens krievu vārds, citi neder. Ne tikai Inguna, bet arī visādi krievu modernie – kā Sņežana, Juļija, Džuļija, Kristina u.tml. neder. Kurš zina, kā sauc Igunu patiesībā? Praskovja, Avdotja, Vasļisa?

  To viņa nav atklājusi. Šis ir tāds pats noslēpums, kā Inguna pati.

 10. Visas partijas pirms vēlēšanām ir citādas,bet pēc vēlēšanām,nekas nemainās. Bet šoreiz Sudraba ir totāli izgāzusies.

 11. Tiešām būs citādāka. Tik liels vecu blēžu koncentrāts vēl nevienā nav bijis.

 12. SC rezerves projekts, savādāk to grūti uztvert.

 13. odioza kompānija un kurmis arī pieracies klāt-Latvija un pasaule iet uz galu.Šausmas pārņem to visu redzot.

 14. No sirds Kremlim, okupantiem un žīdu fašistiem . Antonijas ielā taisīta partija , kur nav pat vietas latviešu valodai , latvju tautai , bet komunisma un Ļenina dogmas . Varbūt var piepūderēt smadzenes , ka zoo mērkaķu partija , kas otrā dienā ienāks ar okupantu tankiem . Šai aferistei nemaz apmanīt nevajag , jo ir SC un Kremļa pagarinātā roka . Aktrise jau ir teicama varbūt kādam neaptēstam saborēs smadzenes partopot pestītāju . Vai nepietiek ar zoo mērkaķu baru , šlesi-buldozeru un aferistu repšiku ?

 15. un nomenklaturas bucam Latvijai!

Draugiem Facebook Twitter Google+