×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.1°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
26. aprīlis, 2014
Drukāt

Sudraba: valsts būs droša tad, kad sabiedrība būs vienota (22)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijai ir būtiski stiprināt sadarbību ar NATO partnervalstīm, kas palielina Latvijas drošību, intervijā aģentūrai LETA sacīja bijusī valsts kontroliere, biedrības “Tautas kustība “No sirds Latvijai”” dibinātāja Inguna Sudraba.

Viņa norādīja, ka Krievijas agresija Ukrainā ir mainījusi drošības situāciju Eiropā, tāpēc Latvijai ir jāstiprina sadarbība ar NATO partnervalstīm.

Tajā pašā laikā viņa uzsvēra, ka “iekšpolitiski mēs nedrīkstam turpināt paši būt sev ienaidnieki”.

“Dzīvojot blakus lielvalstij, mums būtu jāiemācās, ka valsts būs droša tad, kad sabiedrība būs vienota. Mums pašiem ir jāizdara viss, lai neradītu vidi, kurā būtu iespējamas vienas grupas provokācijas,” sacīja Sudraba.

Tāpat, pēc viņas domām, Latvijā ir arī jādomā par savas valsts interesēm, aktīvi aizstāvot savus uzņēmējus, kuru tirdzniecība ar Krieviju jau cieš – pat tagad, kad nav ieviestas plašākas sankcijas.

“Valstij jau tagad vajadzētu domāt, kā pasargāt biznesu, jo uzņēmumu ir viegli aizvērt, bet atsākt ražošanu ir neiespējami,” uzskata Sudraba.

Pievienot komentāru

Komentāri (22)

 1. visi būsim doņeckas bandīti?????????????????????????????vai otrādi

 2. Sudraba: valsts būs droša tad, kad sabiedrība būs vienota ar krievu interesēm Latvijā.“Dzīvojot blakus lielvalstij, mums būtu jāiemācās, ka valsts būs droša tad, kad sabiedrība būs vienota. Mums pašiem ir jāizdara viss, lai neradītu vidi, kurā būtu iespējamas latviešu provokācijas,”

 3. Nevar but tikai mulkite … aza kaja len lauka … ista latviesu elektorata skiditaja … kas pavedina so tanti uzmest savu valsti un tautu ???!!!

 4. .uļķīte,kura iedomājusies,ka var būt politiķe,kaut gan pietrūkst gan prātiņa,gan dzīves pieredzes.Tikpat daudz prātiņa ir tiem,kas uztver viņu nopietni.

 5. Ingūna Sudraba prot tikai tukšus salmus kult…”Mums pašiem ir jāizdara viss, lai neradītu vidi…”

  Nu tad ejiet un dariet. Panāciet, lai krievi ciena Latvijas valsti, tās valodu un iedzīvotājus.

  Savukārt Latvijas biznesa ļaudīm ir jāmeklē jauni tirgi (vispirms jau jāiemācās runāt labā angļu valodā) un čaklāk jāpiestrādā pie mārketinga, nevis par zūdošo krievijas tirgu jāraud.

 6. Nu pareizi Inga, lai Krievija dara ko grib, lai tik māca Latviju kā dzīvot. Krievu patriote.

 7. Kā varam būt vienoti, ja par visiem neatkarības gadiem krievus apsaukājām par urlām,otrās škiras cilvēkiem,okupantiem,cūkām un latgaliešus par dullajiem čangaliem, kuri bojā Latvijas tēlu ārzemēs?
  Apvienošanās ir krietni novēlota!

  • ar melošanu tik dikti nevajadzētu aizrauties.Nekad nevienu neesmu dzirdējis saucam krievus par otrās šķiras cilvēkiem,viņi paši to izgudroja pēc tam,kad Ždanokas un Plinera kompānija viņiem to iestāstīja.Bet par urlām -cik sapratu,tad tas ir kautkāds saīsinājums vairāku vārdu salikumam,kurš uzradās pēc tam ,kad atklājās ,ka krievvalodīgie nekādi nespēj pat pēc 70 Latvijā pavadītiem gadiem iegaumēt kaut vienu latviešu valodā pateiktu frāzi.Par čangaļiem-to tēlu jau veido tie čangaļi,kuri lielā vairumā savākušies galvaspilsētā un ir vairākumā pārstāvēti valdībā.Bez tam nevajag aizmirst -viena pagale nekad nedeg.

 8. LASU un NEVARU izprast, uz kurieni mūs aicina cien. Sudrabas kundze??? SĀKŠU:1) SADARBĪBA AR NATO IR LABA un TAS IR PAREIZI, BET 2)KĀDĀ VEIDĀ turpinam BŪT sev ienaidnieki??! Pamatnācija ŠEIT NAV RADĪJUSI NELABVĒLĪGU VIDI PROVOKĀCIJĀM, ja nu vienīgi kultivējusi un turpina kultivēt krievvalodigajiem pieejamu informāciju ar apmelojušu saturu pret LATVIJU!?? Vai tad JŪS neredzat, uz kurieni tik viņi NEBRAUC APMELOT UN DISKREDITĒT VALSTI, KURĀ PAŠI DZĪVO en-tos gadus??? 3) JA KĀDS SUBJEKTS JŪT SAVU PĀRRĀKUMU PAR OTRU, TAD LABU NEGAIDĪT! TIEŠI TĀ IR AR MŪSU APMELOTĀJIEM – valsts VALODU viņi nemācās DEMONSTRATĪVI ( ir pārāki!!!), LATVIJAS tēls pasaulē viņus NEINTERESĒ ( viņi apjūsmo citas valsts tēlu, jo tai piederīgi! Un tas ir dabīgi – ir krievi!?). 4) SC un viņu elektorātu interesē VIENĪGI VARA un VALDĪŠANA LATVIJĀ!!! Provokācijas ir iespējamas arī JUMS zināmu iemeslu dēļ ( ja JŪS varat atšifrēt un pamatot visus VALSTS KONTROLES LĪKLOČUS un šīs kolosālas shēmas, TAD KO JŪS RUNĀJAT un TIK APLAM SPRIEŽAT?!)??? 5) valstij bizness NAV GALVENAIS NR.1. KO SARGĀT, BET GALVENAIS Ir valsts DROŠĪBA un NEATKARĪBA, TIKAI TAD BIZNESS, cien. Sudrabas kundze!!! KAS JŪS PIESPIEŽ TAUTAS ACĪS TĀ DEGRADĒT SAVU TĒLU??? KĀPĒC un KĀ VĀRDĀ JŪS TO DARĀT??? Vai tiešām JŪS ticat pati saviem izteikumiem un tiešām tā ari domājat??? Ja tiešām tā, tad ĻOTI ZĒL!!!

 9. Viņai, piedodiet, galvā taču putra.Par kādu sabiedrības vienotību varam runāt, ja krievvalodīgajiem ir pavisam cits viedoklis par cilvēciskām vērtībām

 10. Ukrainas fenomens vērtējams kā banku, oligarhu un valdību darba rezultāts, kas sajaukumā ar oficiālās Briseles līgumu un tautas neapmierinātību radīja to kas tur notiek.

 11. Valsts būs droša tikai tad, ja šādas ,,dārglietas,, kā Sudraba netaisītu n-tās partijas un nekopoties ar nelojālistiem un mūsu pašu kangariem. Ne jau krivvalodīgajos ir problēmas, bet gan SC un citos nelojālos ebrēju izcelsmes cittautiešos.

 12. Putins uzdevis Sudrabai līdz vēlēšanām nelamāt NATO, lai naivie vēlētāji uzķeras un pārdabū viņas partiju pieciem procentiem, tad varēs ar Putina Saskaņu samesties kopā un stāties no NATO laukā.

 13. ko tad cienījamā kontroliere iesaka lai būtu vienota? Nevajag tŗīs reizes minēt, es varu ar vienu konstatēt šā saukļa jēgu : lai būtu vienoti, latviešiem ir jāpiekāpjas visām krievu prasībām. nu tad būs vienotība kā psrs,

 14. Valsts būs droša tad, kad šīs valsts nācijas kultūra tiks uzskatīta par garīgu un aizsargājamu vērtību, bet nācijas valoda – par kultūras neatņemamu sastāvdaļu (ne vien saziņas līdzekli).

 15. būt vienota tāda sabiedrība,kuras izveidošanai ir piemērots tik izkropļots modelis.Tā nav nacionālas valsts dabiski izveidojusies sabiedrība,bet gan 50 gadu okupācijas un kolonizācijas rezultāts.Bet kāds te vēl naivi sapņo par tādas sabiedrības saliedēšanu.Nesanāks,jo mēs katra ļaužu grupa skatāmies citā virzienā.Latviešiem ir vajadzīga Latvija,bet tiem ,kuri šeit saradās pēc 1940.gada,vajadzīga mazā Krievija Latvijas robežās,bet ar visiem Krievijas atribūtiem,prezidentu ieskaitot.Vai mums ir pienākums viņiem to nodrošināt?

 16. Sudrabas kundze man vienaldzīga un nevieš uzticību,sapinusies ar šaubīgiem tipiem…..

 17. Bet kā tad tā… Un kāpēc? Vai tad cienījamā Sudrabas kundze aizmirsusi pati savu “Uzstādījumu = apstādījumu” – “… es nesaprotu, kālab mums būtu jābaidās no Krievijas?” (raidījums 1:1). Un kā, nez, viņai ar tradicionālo atvaļinājumu Krievijas plašumos būs šogad?

 18. Valsts būs droša tad, kad tādi kangari kā jūs u. co izbeigs “jaukt gaisu”. Kur tādi rodas? Kā var nosaukt kustību “no sirds Latvijai”, ja patiesībā tā cīnās kopā ar sc par Latvijas iznīcināšanu un pievienošanu krievijai?

Draugiem Facebook Twitter Google+