×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.3°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
23. oktobris, 2017
Drukāt

Sudrabai joprojām nav piešķirta pielaide valsts noslēpumam (9)

Parlamentārās izmeklēšanas komisijas par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr.16870000911 priekšsēdētāja Inguna Sudraba un komisijas sekretārs Mārtiņš Šics piedalās "oligarhu sarunu" parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē Saeimā, kurā spriež par žurnālistu un redakcijas atbildību par sniegtās informācijas patiesumu. Foto - LETAParlamentārās izmeklēšanas komisijas par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti kriminālprocesā Nr.16870000911 priekšsēdētāja Inguna Sudraba un komisijas sekretārs Mārtiņš Šics piedalās "oligarhu sarunu" parlamentārās izmeklēšanas komisijas sēdē Saeimā, kurā spriež par žurnālistu un redakcijas atbildību par sniegtās informācijas patiesumu. Foto - LETA

“Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisijas deputātiem Ritvaram Jansonam (VL-TB/LNNK) un Aināram Mežulim (ZZS) ir piešķirta pielaide darbam ar valsts noslēpumu.Savukārt komisijas priekšsēdētāja Lingua Sudraba (NSL) un parlamentārietis Mārtiņš Šics (LRA) pagaidām vēl saņēmuši atbildi uz lūgumu piešķirt pielaidi.

Šics norādīja, ka vēl nav pagājuši pilni trīs mēneši, kas paredzēti šī jautājuma izskatīšanai. Viņš pielaidei nepieciešamos dokumentus nodevis Saeimas lietvedībā jūlija beigās, taču pielaižu piešķiršana esot sarežģīta procedūra, jo tā esot jāsaskaņo ar Latvijas partnervalstīm, norādīja parlamentārietis.

Arī Sudraba aģentūrai LETA apgalvoja, ka atbildi vēl nav saņēmusi.

Pielaide sākotnēji bija diviem no sešiem komisijas deputātiem – Andrejam Judinam (Par!/V) un Igoram Pimenovam (S).

Kā ziņots, parlamentārās izmeklēšanas komisija par valsts nozagšanas pazīmēm un pirmstiesas izmeklēšanas kvalitāti tā dēvētajā oligarhu lietā tika izveidota šā gada 21.jūlijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. Un es ceru, ka nebūs ne viņai, ne šicam!!!

 2. Vai tur ko brīnīties? Atbildēt

  Sudraba ir Saskaņas/VK piekabe.

 3. Nū…tas patiešām izbrīnītu, ja viņa no to pielaidi saņemtu…

 4. ko nu. tad jau gals klāt

 5. ko nu .nu jau gals klāt

 6. ”Tā neesmu es…”

 7. Ļoti pareizs lēmums, tā sieviete nav uzticama

 8. … Nekad … !!!

 9. Un nevajag ar dot. Trakam jābūt, lai viņai ko tādu uzticētu.

Draugiem Facebook Twitter Google+