×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.2°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
15. marts, 2014
Drukāt

Sudrabas dibinātajā kustībā iestājušies vairāk nekā 400 cilvēki (6)

Foto-LETAFoto-LETA

Bijušās valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas (attēlā) dibinātajā tautas kustībā “No sirds Latvijai!” iestājušies 432 cilvēki, 15.martā kustības pasākumā informēja tās biedrs uzņēmējs Viesturs Tamužs.

Kā informēja Sudraba, partijas dibināšana paredzēta 5.maijā, lai realizētu kustības mērķus. Vēlāk, preses konferencē, Sudraba arī piebilda, ka “statistika jau pat ir citādāka” un kustībā piecu nedēļu laikā iestājušies vairāk nekā 450 biedru.

Ik dienu kustības mājaslapā, kā arī birojā Rīgā un reģionālajās grupās vēlmi kļūt par kustības biedriem izsakot desmit līdz 15 cilvēki.

“Šī kustība, šī sabiedriskā organizācija ir un būs citādāka nekā visas citas, jo mums un man personīgi ir svarīgi, lai patiešām katrs cilvēks būtu uzklausīts un katrs spētu ar savām idejām, domām un pieredzi iesaistīties kopējā darbā,” sacīja Sudraba.

Taujāta par partijas ideoloģiju, Sudraba skaidroja, ka kustība tagad sāk strādāt pie idejām, kādu organizācijas biedri vēlas redzēt Latviju nākotnē, tad arī tiks veidota rīcības programma. Arī atbildot uz jautājumu par politiskajiem spēkiem, ar kuriem varētu sadarboties pēc iekļūšanas parlamentā, Sudraba sacīja, ka pašlaik šī ir tautas kustība, kas šodien pieņēmusi lēmumu dibināt partiju, līdz ar to pēc rīcības programmas izveides varēs diskutēt par to, kādi politiskie spēki ir gatavi pievienoties un kuriem ir tāds pats skatījums uz problēmām un to risinājumiem valstī. Līdzīgi Sudraba atbildēja arī uz jautājumu, vai partija varētu sadarboties ar politisko apvienību “Saskaņas centrs”.

Šodien, 15.martā, pasākumā kustības biedrus uzrunāja Sudraba, Tamužs, viena no biedrības dibinātajām Diāna Novicka, kā arī bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris. Pasākumu apmeklēja arī daudzi cilvēki, kuri arī iepriekš darbojās politikā, piemēram, bijusī e-lietu ministre un pašreizējā kapitālsabiedrības “Eko Investors” riska kapitāla fonda pārvaldniece Ina Gudele, Valdis Lauskis, kurš darbojās Sociālā taisnīguma partijā, bijušais Saeimas deputāts Oskars Grīgs, arī kādreizējais sociāldemokrāts Imants Burvis un citi.

Tāpat Tamužs šodien informēja par biedrības ziedotājiem, starp kuriem bija Sudraba, Novicka, Viktors Nikolajevs, Ēriks Pūle, Vladimirs Gavrilejs, Jānis Meijubers, Andris Vucens, Daina Veruveiko, kā arī uzņēmums SIA “D.R.O.I.T.”.

Lai uzzinātu biedru domas par nozīmīgākajām problēmām valstī un to risinājumiem, kā arī noskaidrot attieksmi pret iespēju dibināt partiju, veikta kustības biedru aptauja. Kustības biedru vairākums aptaujā ir izteicis vēlmi dibināt partiju, jo veiksmīgs starts Saeimas vēlēšanās esot vienīgais leģitīmais ceļš, lai realizētu tautas vēlmes valsts līmenī.

Jau ziņots, šodien notika tautas kustības “No sirds Latvijai!” kustības biedru pirmā darba tikšanās.

Kā ziņots, Sudraba janvārī dibinājusi biedrību – tautas kustību “No sirds Latvijai”, bet vēlāk plānots dibināt arī partiju. Biedrībā ir divas amatpersonas – Sudraba un Novicka.

Sudraba pērn paziņoja par vēlmi saliedēt sabiedrību vienotā kustībā. Sudraba gan atzina, ka viņas mērķis nav pašai vadīt tautas kustību un cilvēkiem ir jāorganizējas pašiem.

Kā ziņots, Sudraba janvārī dibinājusi biedrību – tautas kustību “No sirds Latvijai”, bet vēlāk plānots dibināt arī partiju. Biedrībā ir divas amatpersonas – Sudraba un Diāna Novicka.

Sudraba pērn paziņoja par vēlmi saliedēt sabiedrību vienotā kustībā. Sudraba gan atzina, ka viņas mērķis nav pašai vadīt tautas kustību un cilvēkiem ir jāorganizējas pašiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. …. vai ari ‘Latviskas, nacionalas Valsts nodeviba aiz adas’ !!!

  2. ‘ NO SIRDS LATVIJAI’ TAS NEVAR VAIRS BUT sini KRITISKA bridi … CITADI VISI BUTU NA …

    … Seit koposies tie kuriem ‘HIPOKRATIJA PIE SIRDS !!!!

  3. Šī dāma tikai šķeļ latviešu sabiedrību dibinot atkal jaunu partiju un uzmetoties par kārtējo glābēju Latvijai!
    Viņai pat nav skaidras vīzijas ko darīt, par to tikai vēl domās, bet partija jau noteikti būs 5. maijā! Padomājiet ar prātu, cik tas viss ir sakarīgi. Gan jau atradīsies pietiekoši daudz vientiešu, kuri šādā veidā palīdzēs iebīdīt SC valdībā – acīmredzot tas ir viens no viņai uzticētiem uzdevumiem. Šogad Šlesers “samierinās” sabiedrību, bet Sudraba no sirds “iecels” Latviju saulītē. Mūs gaida tiešām rožaina nākotne!

  4. Jā, viena partija izgāzāz pateicoties tam ka tur bija Tamuž vai tiešām šeit vajag problēmas?? Nu tad pasakiet godīgi kā tādi shēmotāji var līst partijā? Saprotu šo brīd biznesā iet sūdīgi jāiet politikà…. Tā arī ir izeja. Vai tas ir tikai baudas dēļ lai būtu kas sponsorē?? Bet viņš nav tas devīgākais,

  5. jā pie mums vēl ir daudz idiotu

  6. Veicinat saskaniesu uzvaru un lielaku draudzibu ar Putina Krieviju apmeram ta ka GK R to dara?

Draugiem Facebook Twitter Google+