×
Mobilā versija
+11.7°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
1. oktobris, 2014
Drukāt

Sudrabas partija vēršas policijā pret “Latvijas Pastu” un “Nekā personīga” (95)

Foto: LETAFoto: LETA

Partija “No sirds Latvijai” šodien ir vērsusies ar iesniegumu Valsts policijā (VP) un lūdz pārbaudīt VAS “Latvijas Pasts” (LP) darbības, “tīši un ļaunprātīgi nepiegādājot adresātiem partijas izdotās avīzes”. Tāpat policijā vērsusies partijas vadītāja Inguna Sudraba, kura lūdz veikt ekspertīzi TV3 raidījuma “Nekā Personīga” 21.septembra sižetam par politiķi.

Partijas pārstāvis Mārtiņš Pozņaks klāstījis, ka partijas “No sirds Latvijai” priekšsēdētāja vērsusies VP ar iesniegumu par kriminālprocesa uzsākšanu. Viņas iesniegumā lūgts veikt ekspertīzi 21.septembrī TV3 raidījuma “Nekā Personīga” sižetam, kas, pēc Pozņaka sacītā, bijis falsificēts, un tā mērķis, “iespējams, bija ietekmēt 12. Saeimas vēlēšanu rezultātus”.

“Raidījuma veidotāji, komentējot it kā notikušu lidojumu uz Maskavu, minētajā raidījumā pauda – nedaudz uzlabojot videomateriāla kvalitāti, redzams, ka tā nav kāda Ingunas Sudrabas līdziniece, bet gan pati Inguna Sudraba,” tā partijas pārstāvis.

Viņš uzsvēra, ka minētais sižets vai nu ir ļaunprātīgi mērķtiecīgi pārveidots tā, lai iegūtu tajā redzamās sievietes lielāku līdzību ar Ingunu Sudrabu, vai arī šis materiāls ir izgatavots speciāli demonstrēšanai “Nekā personīga”.

Arī saistībā ar nepiegādātajām politiskā spēka avīzēm bijušās valsts kontrolieres Sudrabas vadītā partija lūdz policiju sākt kriminālprocesu un saukt vainīgās personas pie normatīvajos aktos paredzētās atbildības.

Kā skaidro partijā, 10.septembrī starp LP un “No sirds Latvijai” noslēgts līgums par partijas neadresēto sūtījumu un informatīvo materiālu piegādi pasta apkalpojamo juridisko un fizisko personu pasta kastītēs.

Taču pie partijas “No sirds Latvijai” aizvien biežāk vēršoties cilvēki, kas nav saņēmuši avīzi, lai gan LP apgalvojot, ka tā viņiem nosūtīta. Avīzes nav saņēmuši iedzīvotāji vismaz septiņās dažādās Latvijas pilsētās, tajā skaitā Rīgā, uzsver Pozņaks.

“Lai gan 12. Saeimas vēlēšanu kampaņa izceļas ar negodīgu un netīru paņēmienu pielietošanu, “No sirds Latvijai” negrib ticēt, ka avīzes organizēti iznīcina arī konkurenti, kā to apgalvo atsevišķas amatpersonas,” teikts partijas paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.

Tikmēr pasts apgalvo, ka visus uzņēmumam iesniegtos partiju priekšvēlēšanu aģitācijas materiālus tas saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem ir piegādājis abonentu pastkastītēs.

“Ja gadījumā aģitācijas materiālu izplatītājiem nav izpratnes par līguma nosacījumiem, aicinām sazināties ar Latvijas Pasta Kvalitātes vadības daļu, izmantojot e-pasta adresi: “kvdinfo@pasts.lv”. Pieļaujam, ka atsevišķi klienti, slēdzot līgumu, nav līdz galam iepazinušies ar piegādes nosacījumiem, materiālu izplatības areālu un citiem parametriem,” norādīja pasta Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja Gundega Vārpa.

Pievienot komentāru

Komentāri (95)

 1. Ingūna, iesaku tev uztaisīt frizūru kā Baibai Brokai un tad klaigāt pa visu Rīgu, ka “cilvēks ir vissvarīgākais” — kā es to darīju. Paskat tik, kur es esmu nokļuvusi ar šo metodi !

 2. Melo pati, samācijusi arī brāļa dēlus melot policijai.Padomdevējs Kūtris arī nav labāks, būdams Satversmes tiesas priekšsēdētājs izsaimniekoja vismas simts tūkstošus latu nodokļu maksātāju naudas, maksādams notiesātajai Mužniecei pilnu tieneša algu, vairāku gadu garumā, par neko nedarīšanu.

 3. Trojas zirdze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. arī es vēlos pateikties pastam, ka atpestīja no šīs uzbāzīgās babenes kārtējās melu laoeles.
  kauns tev, Inguna, par tik šausmīgu reklāmu. Ja arī ietiksi Saeimā, tāpat tava kliķe tur izčibēs kā rīta rasa. Jo kas dibināts uz meliem , tas pastāv īsu laiku. tāpat kā tavs kremļa ”kosmiskais gaismas eņģelis” . Nost ar kremļa draugiem!!!!!!!!!!!!!!!!

 5. Paldies Latvijas pastam par to, ka manā kastītē nebija lapeles ar šīs nepatīkamās sievietes ģīmi un tukšajiem solījumiem.

  • Pilnas kāpnes mētājas ar Sudrabas reklāmas lapelēm. Ja kādam nav piegādātas tās stulbās reklāmas, lai pārbauda vai pastkastīte kārtībā.

 6. Sudrabas runas veids un neloģiski izvalbītās acis ir pazīme, ka Sudrabai ir nopietnas psihiskas veselības problēmas. Kā pierādījuma viņas piedalīšanas psihiskās deditācijas firmā. Vienīgais ko šī firma pievieno klāt ārstēšana, ir apziņas skalošana attiecībā pret Krieviju un Putinu, uzskatot viņus par gaismas devējiem un cilvēkmīļiem. Ja tas ir tā kāpēc Krievija organizē asinspirti Ukrainā, un okupē Ukrainas valsts teritorijas, un ar karaspēku draud iet tālāk. Ar gaismu tas neiet kopā. Šo Putina sludināto “gaismu” Sudraba pēc psiho- meditācijām grib ienest Latvijas parlamentā. Tas ir vājprāts! Cilvēki mīļie domājiet ko taisaties darīt. Pēc tam nevaidiet un nemeklējiet vainīgo, jo vainā būs tajos vēlētājos, kas būs nobalsojuši par Sudrabu & Ko.

 7. es arī par Sudrabu Atbildēt

  Jo vairāk Ingunu nomelnosiet , jo vairāk balsu viņa savāks. Valdošie trīc bailēs , ka kaut ko neatklāj.

  • Valdošie netrīc bailēs. Bailēs trīc tie Latvijas iedzīvotāji, kuri nevēlas šeit atkal piedzīvot kremļa kundzību.

 8. Vai tad policija ar tādām lietām nodarbojas ? Gan jau būs atteikums.
  Nu bet tā Sudrabas reklāma sāk palikt tik uzbāzīga kā savulaik Grigulei,
  nevienu citu jau īpaši neredz,sevis slavināšana,nu vēl Kūtris pa vidu pagrozās.
  Nu nav par ko !

 9. arī Salas novadā nav piegādātas NSL avīzītes

 10. Sudraba tiešām ir garīgi slima. Ja viņa netiks saeimā, tad iesūdzēs tiesā vēlētāju?

 11. <>!

  Vai šādu līgumu slēgšana nav arī cilvēktiesību pārkāpums?

  Jautājums, kā latvijas pasts drīkst slēgt šādus līgumus, ja pasta kastītes īpašnieks to nevēlas un nav konsultējies ar viņu?

 12. Es atkal vērsīšos policujā, ka man tiek ar pasta starpniecību un privātiem piegādātājiem, piegādāti personīgi neadresētas reklāmas un bukleti. Likums aizliedz šādi uzbāzties, ja klients to nevēlas.

 13. Kad tas šmuces maiss nāks vaļā, tad -vai mēs atkal kļūdījāmies…Nu nekāpiet uz grābekļa – būs pa pieri! Un tā vizināšanās uz Maskavu pec instrukcijām? Kā var būt tik aptaurētiem un aicinu domāt ar galvas galu un nevis…

 14. Kā nepiegādā, jau pilna māja ar šo avīzi. Vairākas reizes bija.

 15. Bija tajā lidmašīnā vai nebija? Pēc vēlēšanām padomās- varbūt tomēr bija. Ar naudu var daudz – tiesāties, nopirkt pastu un par miljoniem aģitācijas materiālu. Nabadziņiem šī naudiņa nodeŗētu.

 16. KREMĻA KRANČI KAUC PAR SŪDRABU Atbildēt

  Tā sieviete ir izrāpusies no vēstures mēslaines, kur arī ir viņas īstā vieta.

 17. Es tos Sudrabas un citu viņai līdzīgu darboņu reklāmas lapeles neesmu “Latvijas pastam” pasūtījis un nemaz nevēlos ,ka manā pasta kastītē nonāk visa šī šļura!

 18. Mūsu ģimene balsos par Sudrabu. Tā vismaz ir perspektīva komanda, kas var un grib strādāt Latvijas iedzīvotāju interesēs.

  • Sudrabas partija ir ielikts makslīģs mehanisms lai pie varas tiktu Saskaņas centrs, jo Sudrabas partija tikai un vienīgi koalīciju veidos ar Saskaņu.. Kā var būt tik nesaprātīgi un to nesaprast?

   • Tu ļoti spēcīgi kļūdies!

   • Diemžēl ir diezgan daudz šo neprātīgo,tāpēc bailes pat iedomāties,kur mēs būsim pēc vēlēšanām. Man liekas šī ir tā reize,kad jokoties nedrīkst ,lai kādam ieriebtu. Vai bija vajadzīga atmoda,lai atgrieztos lāča apkampienos.

  • Serebristaja sajukusi valstis Atbildēt

   Es iesūdzēšu Sudrabu, ka viņa ir piemēslojusi manu pastkastīti ar savām krievvalodīgām reklāmas avīzēm.

   • pārējās partijas neko nav iemetušas Tavā kastītē? :))

    • Krievu valodā, nē! Atbildēt

     Vismaz krievu valodā noteikti nē. Tikai Kremļa Serebristaja, kura nezina, ka pilsoņiem jāzina valsts valoda.

     • lidostas valdē draudzīgi ābolīšus grauza un budžetu dalīja Petera (Saskaņa) un Ķuzuļa (VL/TB/LNNK Māras Zālītes dēls), Nāburga (TB/LNNK..), V.Baloža (tā pati partia) kungi!!! Domā, ka šodien ka sir mainījies??? Zini – nekas nav mainījies, tikai M.Zālīte norūpējusies, ka viņas bērniem un pašai būs jāsāk srādāt nevis tikai saņemt atalgojumu…tāpēc jau tāda histērija par “atmodu”…dzejdarei ar piemetusies putniņu diagnoze galvā kā Sipeniecei Lauksaimniecības akadēmijas studentu dzerstiņu orģijās pa pirtīm savlaik…

 19. Šausmas, kā var mainīties cilvēka seja! Kādreiz man Sudrabas kundze patika, kad vēl bija ar gariem matiem, bet, kad sāka ķēmoties, pavisam cita sieviete. Kaut kas traks

 20. Sūdzēšana tiesās – Vecie čekistu triki! Tieši tapat darbojas sc un visa kremļa politika

 21. Lai cilvēku atpazītu, nav jau obligāti jāparāda ģīmis. Cilvēku var atpazīt pēc viņa gaitas un kustībām, apģērba un iztaujājot klātesošos. Tāpēc pēc sižeta noskatīšanās neradās šaubas, ka tā varētu būt Sudrabas kundze. Arī radinieki to nenoliedza. Kāpēc tad tik izmisīgi jāslēpj 2 gadus veci lidojumi, ja tur nekā negodīga nebija? Policijā nav vis jāsniedz personīgi aizvainojumi, bet Sudrabai kā VK, policijā vajadzēja iesniegt valsts iestādēs konstatētos finansu pārkāpumus, kas netika darīts. Bija taču lielas summas! Tad ko viņa darīs kā deputāte? Viņa vēl nesaprot, ka ejot politikā viņa daudzkārt tiks “izģērbta un ķidāta”. Līdzīgi jau bija ar prezidentu Bērziņu, bet viņš taču pierada un kā redzat, dzīvs arī palicis!

  • Juri, pēdējie konkurentu mēģinājumi nomenot Sudrabu? 🙂

   Nu Tavs komentārs neiztur pamatotas argumentācijas kritiku!;)

  • ziņojumi tika sniegti attiecīgās institūcijās, bet diemžēl tiesībsargājošās institūcijas ir politiski ietekmējamas. Tā ka gluži Tevis izteiktās versijas nav precīzas.

  • Kad Sudraba saņēma 8000 Ls mēnešalgu no Parex žulikiem, Sudraba nekādus pārkāpumus nesaskatīja. Kur ir viņas profesionalitāte?

 22. Ko vina grib panaakt?Tikai kaunu piedziivos.Ir lidostasdarbinieki,kas nebaidaas apliecinaat ,neskatoties uz visiem piesardziibas pasaakumiem.

  • Ehh, tad kad apliecinās, ar saviem vārdiem un uzvārdiem presē (nevis kā “nevēlos atklāt personību”), tad arī paskatīsimies. Pašlaik Tavs komnentārs ir tukšas skaņas vērts! 🙂

   • tā, lai apliecina ar saviem vārdiem, uzvārdiem un parakstiem. Tieši tad arī sāksies visjautrākais teātra cēliens lidostā! :))))

 23. Pastu suudzees,galiigi jociiga palikusi.Visas veestulkastes piemestas pilnas ar vinas lapeleem.Bet muusu maajaa visi iedziivotaaji taas samet tam domaataa kastee neizlasiitas.Lai neuzbaazaas ar saviem meliem.

 24. Par ko viņi sūdzēsies?Man jau ir atnestas 12!!! šīs partijas avīzes!Pagrabā noklāju plauktus,nav ne vaina.

 25. Laikam jau pie visiem šiem ķengātājiem Sudrabas kundze būs pabijusi strādājot Valsts kontrolē.Tagad jauka iespēja nokārtot rēķinus,vai ne ?Ko tad TĀDU labu mums ir izdarījusi Vienotība?Atgādiniet!

 26. ždanoka vai sudraba – abas no viena katla un pie tam caura

  • jau mazāk muldējies, ja cilvēku nezini. Savā istabā vari prātuļot cik uziet, bet nelien ar muļķībām publiskā telpā.

 27. Ingūna,kas tevi mācīja melot???
  Kā tu vari melot,par lietām,kas acīmredzamas un saprotamas ???
  Un,kas Latvijā par tiesu sistēmu (vai Kūtra pirksts?),ka vērsies Tiesā?
  Vai Tiesa būs “godīgaka” par tevi??? Nu,stipri šaubos!:D

 28. Drīz jau pastkastīšu īpašnieki vērsīsies policijā, ka Sudra uzmācas!

  • jā,man vēl pierādījums nav izmests mēslainē,gaidīju,kā šī rīkosies,lai varu rīkoties tieši tapat,mana pastkastīte ir MANS PRIVĀTĪPAŠUMS UN VIŅA TO APGĀNĪJA :@

   • gluži tāpat kā pārējās partijas ar atmodas reportāžu, vienotības jaunietes un saskaņas mamikina uzmākšanos e-pastā utml.:)))))

 29. Ziniet kas ir žagata?Kladzināt viņai ļoti patīk.Mūsu pastkastītes ir tā piekladzinātas ka pietiks pusgadam iekuriem.Strādājot valsts iestādē bija darīšana ar šo personu.Nekā glaimojoša pateikt nevaru,tāpēc balsot noteikti par žagatu neiešu.Laba vēlējumi klabināšanā!

  • vo,vo,ko ta es saku,nekas labs no tadas .. nebūs,vēl neiekļuvusi Saeimā,a jau melo un izlocās,a kas ta notiks ka iekļūs?

  • vēl vienai žagatai, kura strādājot valsts iestādē acīmredzot neizcēlās ar pieņemamām kompetencēm, tāpēc droši vien arī par Tevi neko labu nevar pateikt, jo dabuji pa biksēm… :)))

 30. Nezinu, ko tā Sudraba brēkā. Manā pastkastē bija ielīdusi Kopā ar miskasti izmetu avīzi neatvērtu, jo IR JA PAR UZMĀCĪGU! Pa logu jau lien iekšā! Stradāt vajag, nevis bazūnēt, cik labi esam!

 31. ei,tu,sudraba,es pret tevi vērsīšos tiesā,neprasīju,lai sūti man avīzi,es neciešu ne tevi,ne tavu avīzi gribu,a man bija pastkastē….kakogo “mārrutka” pēc,kas tev prasīja!?
  kāpēc tu uzbāzies cilvekiem,kam esi pretīga?????

 32. Pašai lielo kontroli vajag uztaisīt,naudas maisi pilna pagulte!

 33. Ko viņa tur perkšķ ,katru dienu Sudraba lūr no manas pastkastes un es viņu pa taisno misenē metu!

 34. ko taa sudraba te telo aizvainoto aitinu un noliedz acim redzamus faktus.skataas tautai acis un melo ka taa (video)nav vina.tas vien jau nozimee ka ja vinas ievelesim,pienaks bridis un vina melos savai tautai acis un teiks ka vina nav vina un neko mums nav solijusi!!!

 35. Tad jau Sudrabas kundzei puse Gulbenes jāsūdz tiesā, jo tie jau arī atpazina viņas radinieku bērnus, ko nu?!

 36. Es vērsīšos Tiesā tāpēc,ka Ingunas Sudrabas reklāma iemesta manā pastkastītē ,ja skaidrā latviešu valodā uz pastkastes uzrakstītS-REKLĀMAS NEMEST! Visi pārējie ir ievērojuši pieklājību.Visu cieņu.

 37. Ar kādām tiesībām tu vari musorot manu pasta kasti,man nau jālasa viena .. cilvēka pļuhvasters ,kāpēc uzbāzies ja neviens negrib ne redzēt ne dzirdēt ,vieni vienīgi meli ,cilvēku maldināšana ,uzreiz iebāzu mašinas izpūtējā .

  • Tāpēc, ka viņa ir kremļa kabatas partija un tiem meli ir svēta lieta!!!

   • ar kremli šai partijai nu gan nav nekā kopīga, tāpat kā ar Saskaņu. Partijas trako, jo pastāvīgais elektorāts pamazām pāriet pie Sudrabas un nevarēs vairs tā šeptēties kā līdz šim. :))

 38. Pastu -tiesā,Nekā personīga – tiesā,ja neievēlēs Saeimā,tad vēlētājus arī sūdzēs tiesā,tā kā izvēlieties par ko balsot,lai Sudraba neizvazā pa tiesām.

  • kas atbalsta Sudrabu, tie tāpat nobalsos par viņu. Ne nu Tavs vai kāda cita viedoklis ko var ietekmēt. Un tas labi, ka viņai ir stabils atbalsts.

 39. Man jau likās ka Latvija ir ieraksta Sudrabas maukulatūrā abās valodās.

 40. esi gatavs atbildēt par saviem vārdiem?

 41. vai muti izmazgāji pēc ķengāšanās?

 42. Ko var runaat mulkibas! Visas pastkastites, visas celmalas ir pilnas ar Sudrabas reklamam. Tapat Usakova reklamas. Cik tas viss maksa? Tas viss uz musu :mulku: rekina. Jus domajiet, ka nemakam domat un rekinat. Rugti maldaties.

 43. Sartraukumam nav pamata, avīzES saņēmām un paldies, beidzot man nav speciāli jāpērk avīzes ko bērnam skolā rokdarbos un vizuālajā makslā paklāt uz galda….Pielietojumu lieliski atradām! Un ietaupījām līdzekļus!

  • izlasi informāciju, to izanalizē un liec lietā papīru. Tam jau arī ir domāts papīrs: informācijas piegādei un saimnieciskām vajadzībām. 🙂

 44. lidostas darbiniekiem paredzami neparedzēti ienākumi…

 45. muļķīgi no viņas puses- daudzi lidostas darbinieki ir liecinieki.

  • lidostas darbinieki varēs atbildēt pilnā apjomā par saviem darba uzdevumiem, tiesībām pienākumiem kā tas ir noteikts normatīvajos aktos. 🙂

 46. Kā jums mēdijiem nav kauna itinnemaz,nomelnot politiskos konkurentus,liekat taču tai Sudrabai mieru !
  NEKAUŅAS …….

 47. I.Sudraba tu pēc Putina metodes, centies apgalvot ,ka uz Maskavu tu un tavi brāļa divi dēli nelidoja Krievijas specdienestu organizēta lidojumā. Ingūna tava brāļa dēlus atpazina TV Gulbenes viduskolas audzēkņi. Vai tu domā tagad pret tevi vēršana arī no Gulbenes, un ne tikai. Tevi atpazina arī, kā Gulbenes Jāņa Sudraba māsu. Tu pieprasi ekspertīzi un kriminālprocesu. Vai tu pārliecināti par labvēlīgu iznākumu, jo tad patiesība ekspertiem arī ir jāmelo, ka tā nebija Sudraba. Kāpēc lai vini to darītu? Es droši teikšu ka Sudrabas partija hibrīds no SC partijas un Putina “Vienotas Krievijas” partijas , lai ievēlēšanas gadījumā varētu ietekmēt Krievijai labvēlīgus lēmumus saeimā. Latvieti esi modrs balsojot par Sudrabu, lai vēlāk nevajadzētu rūgti nožēlot!

 48. Piegriezušās jau tās Sudrabas partijas avīzes. Cik viņas var sūtīt?

 49. Nu bet tas leoparda kažoks …. varbūt vajadzēja lidot plikai?
  Traki būs, ja šīs ..priekšsēdētājas aukliņu raustītāji Kremlī tiks pie “zelta akcijas ( mandāta)” Saeimā.

 50. Un kam tad tās avīzes vajadzīgas? Man tie Sudrabas un citu partiju “sūdi” nav vajadzīgi. Lai viņi noskaidro, kam likt pastkastītē, un kam nē. Tāpat arī sūtīt vestules uz e-pastu.

 51. “Lai gan 12. Saeimas vēlēšanu kampaņa izceļas ar negodīgu un netīru paņēmienu pielietošanu, “No sirds Latvijai” negrib ticēt, ka avīzes organizēti iznīcina arī konkurenti, kā to apgalvo atsevišķas amatpersonas,” teikts partijas paziņojumā plašsaziņas līdzekļiem.

  P.S. Es vēl šodien lasīju .. portālā, kur šāds pats “incidents” bijis tieši ar “Vienotība. Pietiek” eksemplāriem.. Bet nu TIK netīras priekšvēlēšanas kampaņas šogad redzu pirmo reizi..

 52. Labāk jau būtu gājusi pie ārsta vai izgulējusies.
  Tad nu tagad vazāsioes pa policijām un tiesām. Kas tad valsti glābs?

  • Lai glābtu valsti, iesākumā jātiek galā ar tiem, kas to traucē darīt! un tiem,kas uz Valsts rēķina parazitē.. Tur jau vairs nekā savādāk, kā tikai caur policijām un tiesām! Es tikai atbalstu! 🙂

   • arī pilnībā atbalstu, ka tiesiskā veidā jāsāk saukt pie atbildības par nelietībām!

   • Rīgas ielās pamanīts Atbildēt

    Sudrabas plakāts – „Ir laiks pārmaiņām! Pensijas var būt lielākas..” A var arī nebūt!

    Ušakova plakāts – „11. saraksts balso par savām interesēm.” A bet taisnība!

Draugiem Facebook Twitter Google+