×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
26. septembris, 2014
Drukāt

Sudrabas partija zem lupas (53)

Foto - LETAFoto - LETA

Policija un KNAB sākuši Sudrabas partijas statūtu un finansējuma lietas izmeklēšanu.

Partijas “No sirds Latvijai” biedram bijušajam Satversmes tiesas priekšsēdētājam Gunāram Kūtrim, rakstot partijas statūtus, neradās ne mazākās aizdomas, ka statūtu lieta nonāks Ģenerālprokuratūrā, Valsts policijā (VP) un Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (KNAB). Prokuratūras pirmstiesas izmeklēšanas uzraudzības nodaļas virsprokurore Viktorija Opincāne nosūtījusi vēstuli VP priekšniekam Intam Ķuzim, kurā lūdz izvērtēt, vai partijas “No sirds Latvijai” reģistrācijas procesā ir saskatāmi Krimināllikuma pārkāpumi. Virsprokurore ir norādījusi 275. pantu (dokumenta (..) viltošana), par ko var sodīt, mazākais, ar naudas sodu, bet, lielākais, ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam. VP preses sekretārs Toms Sadovskis pastāstīja, ka šo lietu uzdots izmeklēt VP Rīgas reģiona pārvaldei.

Trīs Ingunas Sudrabas partijas biedri – Liene Cipule, Aivars Rudzāts un Arnis Kauliņš –, kuri, nebūdami droši par šī politiskā spēka vadītājas patiesajiem nolūkiem, izstājās “No sirds Latvijai” un nekavējoties nosūtīja iesniegumu Drošības policijai (DP), Satversmes aizsardzības birojam (SAB), Uzņēmumu reģistram (UR) un zināšanai arī tieslietu ministram Gaidim Bērziņam, kā arī Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājam Arnim Cimdaram. Tajā norādīts, ka tie partijas statūti, kas reģistrēti UR, neatbilst tiem, kas pieņemti partijas dibināšanas sapulcē. Tajos, nesaskaņojot ar partijas biedriem, veikti būtiski labojumi sadaļā par ārkārtas kopsapulces sasaukšanu, kā arī grozīti citi panti.

Iesniegumā norādīts, ka bijušais valdes loceklis Viesturs Tamužs esot saņēmis informāciju, ka partijas reģistrācijas laikā UR “esot bijušas problēmas ar statūtiem”, proti, tie neatbilduši politisko partiju likumam. Tomēr partijas vadītāja Inguna Sudraba, valdes loceklis Gunārs Kūtris un, iespējams, 12. Saeimas Kurzemes vēlēšanu apgabala kandidāts, bijušais UR vadītājs Ringolds 
Balodis “šīs problēmas sakārtojuši” .

R. Balodis sacīja, ka šis esot lēts pirmsvēlēšanu triks, bet piebilda, ka Kūtra kungam tomēr vajadzēja būt uzmanīgākam, rakstot statūtu projektu un pirms partijas reģistrācijas pakonsultēties UR, vai statūti uzrakstīti atbilstoši likumam.

Galvenā valsts notāre Guna Paidere iesnieguma autoriem raksta, ka UR nav tiesīgs pārbaudīt to, vai iesniegtā statūtu redakcija atbilst tai redakcijai, kas apstiprināta partijas dibināšanas sapulcē. Reģistrs varot rīkoties tikai tad, ja saņemšot ziņas no attiecīgajām tiesībsargājošajām institūcijām vai tiesas spriedumu par to, ka UR iesniegtajos dokumentos norādītās ziņas neatbilst faktiskajai situācijai.

No partijas aizgājušie un atskaitītie biedri iesniegumā pauduši bažas arī par partijas saņemtā finansējuma atbilstību likumdošanas normām. Tostarp par iespējamu ārvalstu finansējumu, kura izcelsmei esot neskaidri avoti Krievijā. Izteikti iebildumi arī par 12. Saeimas vēlēšanu deputātu kandidātu sarakstu veidošanu un apstiprināšanu, jo sarakstos apstiprināti cilvēki ar apšaubāmu reputāciju.

Drošības policijas priekšnieka vietnieks Ints Ulmanis atbildējis, ka “informācija par iespējamo ārvalstu finansējumu ir pieņemta zināšanai un tiks izmantota atbilstoši Drošības policijas kompetencei”. Savukārt SAB informē, ka tas neveic izmeklēšanas iestādes darbības un ka iesniegumā minētos faktus tiesīgas izskatīt Drošības policija, KNAB un UR.

KNAB priekšnieks Jaroslavs Streļčenoks, ņemot vērā iesniegumā minētās aizdomas par iespējamo partijas finansēšanu no ārvalstu avotiem, uzaicinājis Lieni Cipuli ierasties birojā 29. septembrī paskaidrojumu sniegšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (53)

 1. Ši trijotne man atgadina Olšteina grupejumu Reformu partijā.
  Tā Vienotība ar netīriem paņemieniem mēģina noņemt no distances savus tiešos konkurentus. jo lielākā Sudrabas partijas atbalstītāju daļa ir tie, kas potenciāli varētu būt Vienotības elektorāts.

 2. Milie Latviesi vieniga iespeja lai netiktu Krievi seima ir balsot par mazako launumu kads var but ir BALSOT par VIENOTIBU.

 3. Vieniigie,kas NAV piekerti zogam, sheemojam ir Visu Latvijai nacionaalpatrioti! Bet par kremla naudu jaunceptaa sudrabas partijele ir kremla projekts, kaa tiekot valdiibaa pretlatviskos balsojumos atbalsts Saeimaa SC kremla bandai! Vieniigie un nopietnaakie , kas vismaz par latvieshiem un Latvijas intreseem ruupeejas ir nacionaali – no NA!
  Vieniigie,kas NAV piekerti zogam, sheemojam ir Visu Latvijai nacionaalpatrioti! Bet par kremla naudu jaunceptaa sudrabas partijele ir kremla projekts, kaa tiekot valdiibaa pretlatviskos balsojumos atbalsts Saeimaa SC kremla bandai! Vieniigie un nopietnaakie , kas vismaz par latvieshiem un Latvijas intreseem ruupeejas ir nacionaali – no NA!

 4. Vieniigie,kas nav piekerti zogam, sheemojam ir Visu Latvijai nacionaalpatrioti! Bet par kremla naudu jaunceptaa sudrabas partijele ir kremla projekts, kaa tiekot valdiibaa pretlatviskos balsojumos atbalsts Saeimaa SC kremla bandai! Vieniigie un nopietnaakie , kas vismaz par latvieshiem un Latvijas intreseem ruupeejas irnacionaali – NA!

 5. VĒLĒTĀJ, tev ir vienīgā IESPĒJA IETEKMĒT – MAINĪT VARAS PARTIJAS, BALSOJOT „par” – Bordānu – 9.saraksts un/VAI Sudrabu – 13.saraksts. Atceries, ka LIKUMS NEPAREDZ NOBALSOT „PRET” KĀDU PARTIJU VAI DEPUTĀTU KANDIDĀTU. NEVARI IZVĒLĒTIES, kura partija tev būtu labākā, tad JĀRĪKOJAS pēc demokrātijas principa – partija, kas aizsēdējusies, ja tā tevi neapmierina, IR JĀMAINA, tādēļ JĀATLIEK malā to partiju listes, KURAS JAU IR BIJUŠAS VAI PAŠLAIK ir pie varas Saeimā (vai tieši Saeimā, kā SC) un kuras no tām Tevi neapmierina un jāizraugās viena partija, kāda no tām, kurām reitings ir zem 5 % barjeras, jo reitingi ir viltīgi, nereti pirkti un taisīti par naudu, ar nolūku tevi apmānīt. Tev nav iespēju grozīt sarakstu – papildināt izvēlēto sarakstu no citiem sarakstiem un ierakstīt izraudzītajā listē, izsvītrojot nevēlamos deputātu kandidātus (nav GROZĀMO SARAKSTU iespēju) un utt. Liekot saraksta priekšā “izbāzeni” – „lokomotīves“ (labu vai sliktu cilvēku) vai aicinot balsot par atsevišķām personām, nekaunīgi maldina vēlētājus. Neuzķeries uz ušakoviem, kas uzdodas par sociāldemokrātiem, neuzķeries uz šleseriem, brigmaņiem, lembergiem, kuriem nospļauties par „mazo cilvēku“, neuzķeries uz politisko huligānismu, uz zemisko apsaukāšanos – „SĪKPARTIJAS“, mazās partijas, sīkaļas, kā „mazo cilvēciņu“ partijas. Deputātu KANDIDĀTU SARAKSTĀ „PLUSU” LIKŠANA VAI „SVĪTROŠANA” MŪSU APSTĀKĻOS IR KRĀPŠANA, VĒLĒTĀJU MĀNĪŠANA, siers pelei slazdā nobalso par nevēlamu partiju „vagoniem”, iebalso šo partiju, kuru nevēlējās redzēt Saeimā. Vairākums vēlētāju balso nepareizi – „par” vai „pret” personībām, meklē pazīstamas personas, neizprot, ka VISPIRMS JĀIZVĒLAS PARTIJA, TIKAI TAD JĀPĒTA PERSONĪBAS. VISĻAUNĀKAIS, ko Tu vari izdarīt – nepiedalīties vēlēšanās, jo zini – JA VĒLĒŠANĀS PIEDALĪTOS TIKAI 5 VĒLĒTĀJI – KATRĀ APGABALĀ PA VIENAM, TIK UN TĀ VĒLĒŠANAS IR NOTIKUŠAS UN SAEIMA IR IEVĒLĒTA. Saprati? Ja Tu neiesi uz vēlēšanām un vēl aicināsi citus neiet, tu smagi kļūdies, bet varbūt tu esi savas tautas nodevējs, kalpo svešai varai, oligarhijas vai Maskavas projektam.
  Ja neiesi balsot, samazināsi vēlētāju masu 5 % iegūšanai, proti: – no 1000 vēlētāju – 5 % vajag 50 vēlētāju „par”; – no 10 000 – 5 % jau vajag dabūt 500 balsis; – no 100 000 – 5 % jau vajag iegūt 5000 vēlētāju balsis utt. Padomā, katrai partijas listei procentus skaita no visu vēlēšanās piedalījušos vēlētāju derīgo biletēnu skaita, kuri nobalsojuši par šo partiju (deputātu vietas sadala gan tikai starp partijām, kuras ieguva 5 % un vairāk). Ja atnāk vairāk vēlētāju nevēlamai partijai, bet vēlamām mazāk, tu savai tautai, valstij nodarīsi ļaunumu. VAI TU NEESI ĻAUNUMA ATBALSTĪTĀJS, JA NEPIEDALIES VĒLĒŠANĀS? Tātad saprati, BALSOJOT par MAZO partiju (par mazo CILVĒKU, piemēram, par Jāni BORDĀNU, 9.saraksts, Junā Liberāla partija vai Ingūnu Sudrabu, 13.saraksts, NO KURĀM OLIGARHIJAS BALSTI, TV, REITINGU TAISĪTĀJI UN VARAS PARTIJAS baidās kā „velns no krusta”) tu apgrūtini iekļūšanu Saeimā tev nevēlamām partijām, tātad tavai balsij ir milzīga nozīme, ja arī nedabūs 5 %, balsi nepazaudēsi.

 6. Tie ,kas vēlas krievu guberņu Latvijā ,tie balsos par 10,11,12 un13 sarakstu , šīs partijas visas ir pret Latvijas valsts neatkarību!Un savienibu ar Krieviju!

 7. NEVARI IZVĒLĒTIES, KURA PARTIJA TEV BŪTU LABĀKĀ, TAD, MANUPRĀT, JĀRĪKOJAS pēc demokrātijas principa – partija, kas aizsēdējusies, ja tā tevi neapmierina, IR JĀMAINA, tādēļ JĀATLIEK malā TO PARTIJU LISTES, KURAS JAU IR BIJUŠAS VAI PAŠLAIK IR pie varas Saeimā (tieši Saeimā) un kuras no tām Tevi neapmierina un jāizraugās viena partija, tieši kāda no tām, kurām reitings ir zem 5 % barjeras, jo reitingi ir viltīgi, nereti pirkti un taisīti par naudu, ar nolūku tevi apmānīt.
  Protams, PAŠREIZĒJAIS VĒLĒŠANU LIKUMS IR VĒLĒTĀJU AFĒRA, jo:
  – nevar nobalsot „pret” kādu partiju; – nenosaka vēlētāju kvorumu, kad vēlēšanās nav notikušas; – visu vēlētāju balsis, kuri balso, piemēram, par vienu no 9 partijām, kuras katra dabū tikai 4, 99% balsu un netiek Saeimā, viņu deputātu vietas (balsis) atdod Tev nevēlamām partijām, kuras iegūst vairāk kā 5 % balsu; – Tev nav iespēju grozīt sarakstu – papildināt izvēlēto sarakstu no citiem sarakstiem un ierakstīt izraudzītajā listē, izsvītrojot nevēlamos deputātu kandidātus (GROZĀMO SARAKSTU PRINCIPS) un utt.Ja neiet balsot, rezultātā samazina 5 % vēlētāju masu, proti: – no 1000 vēlētāju – 5 % vajag 50 vēlētāju; – no 10 000 – 5 % ir 500; – no 100 000 – 5 % = ar 5000 utt. Padomā, ja procentus skaita no visu vēlēšanās piedalījušos vēlētāju derīgo biletēnu skaita, bet deputātu vietas sadala gan tikai starp partijām, kuras ieguva 5 % un vairāk. Ja atnāk vairāk to vēlētāju, kuru partija valstij var nodarīt ļaunumu vai aktivizēt okupācijas tendences, vai tu neesi ļaunuma atbalstītājs, ja nepiedalies vēlēšanās? Tātad saprati, BALSOJOT par MAZO partiju (par mazo CILVĒKU), tuapgrūtini iekļūšanu Saeimā tev nevēlamām partijām, balsi nepazaudē.
  Liekot priekšā “izbāzeni” (labu vai sliktu cilvēku), par kuru aicina balsot, nekaunīgi maldina vēlētājus, jo vēlētājs, piemēram, balsojot par Jāni BORDĀNU, nevar nobalsot arī par tavu izbāzeni, kuru es arī gribētu iebalsot, bet negribu ušakovus, brigmaņus, lembergus un citus dīvāna zemniekus, kuriem nospļauies par zemniekiem. Aicinot balsot par “ļabu”cilvēku, tu gribi mani apmānīt nobalsot par slikto partiju. Skat, Latvijas Avīze rakstīja Ingrīdas ŪDRES lieligo komentāru – jūs, vēlētētāji, mani svītrojāt, nobalsojāt par ZZS, un tā tika Saeimā….

 8. Nav cita varianta, kā balsot par Bordānu.
  Visļaunākais, ko Tu vari izdarīt – nepiedalīties vēlēšanās, jo zini – JA VĒLĒŠANĀS PIEDALĪTOS TIKAI 5 VĒLĒTĀJI – KATRĀ APGABALĀ PA VIENAM, TIK UN TĀ VĒLĒŠANAS IR NOTIKUŠAS UN SAEIMA IR IEVĒLĒTA. Saprati? Ja Tu neiesi uz vēlēšanām un vēl aicināsi citus neiet, Tu smagi kļūdies, bet varbūt tu esi savas tautas nodevējs, kalpo svešai varai.

 9. Ļoti nekonkrēts savārstījums. Skaidri saskatāma antireklāma priekš maz domājošiem cilvēkiem…
  Jo vairāk antireklāmas, jo skaidrāk saprotams, cik ļoti no Sudrabas baidās viņas konkurenti, kuri līdz šim tikuši “pie siles”, nu nekā nespējuši nobalsot par progresīvo ienākumu nodokli – tad taču viņi zaudēs daļu savu ienākumu par labu aplaupītajiem pensionāriem, uz kuru pleciem šī valsts rāpjas laukā no nabadzības… grūti jau izrāpties no bedres ar tādu smagu, uzblīdušu ierēdņu burbuli plecos…

 10. latvieši sašķelti! ienaidnieks uzvarēja! ļot ižel jus ,latvieši! bet ne ko nevar padarīt! pelnījuši to ,laikam!

 11. Trīs Ingunas Sudrabas partijas biedri – Liene Cipule, Aivars Rudzāts un Arnis Kauliņš –, kuri, nebūdami droši par šī politiskā spēka vadītājas patiesajiem nolūkiem, izstājās “No sirds Latvijai” un nekavējoties nosūtīja iesniegumu Drošības policijai (DP), Satversmes aizsardzības birojam (SAB), Uzņēmumu reģistram (UR) un zināšanai arī tieslietu ministram Gaidim Bērziņam, kā arī Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētājam Arnim Cimdaram. Tajā norādīts, ka tie partijas statūti, kas reģistrēti UR, neatbilst tiem, kas pieņemti partijas dibināšanas sapulcē. Tajos, nesaskaņojot ar partijas biedriem, veikti būtiski labojumi sadaļā par ārkārtas kopsapulces sasaukšanu, kā arī grozīti citi panti.

  ….

  Nu šeit nosauktie cilvēki ir VIENOTĪBAS iesūtīti pakalpiņi, kas apzināti jau no sākuma zināja, ko darīs! Apzinātas provokācijas! Jā, jauna partija NSL, varbūt piro reizi nezin, ko un kā, kāds sīkums nav precīi noformulēts, bet arī uzsākot biznesu vai IK gaitas, vai sākot tirgoties, pirmo reizi jau nesoda, tikai pamāca, ierāda, ko un kā, nav ko celt brēku, pat JA kāda neprecizitāte.:) tomēr nu nav uki Vienotībai šādas kampaņas rīkot un tik zemu krist…

 12. bet es balsošu par zzs un lembergu kā premjeru.

 13. Jādara viss lai Sudrabu maksimāli nomelnot!
  Vienotībai svilst dibens !

 14. … Marija Putinovska: paldies par ‘demokratijas macibas stundu’, lai gan liekas, ka pati naci no turienes kur demokratija nav izprasta, pienemta vai ari tiek izlietota varas iegusanai un paturesanai …

  …Un saja valsti … tu seit megini forset savu viltibu: ‘protesta balsojumu’ ,lai kada sada specialo interesu grupa varetu ieklut Bezabrenes Saeima, kur tai vairs nav tiesibas but, jo ta noteikti parstav bijusas varas nomenaklaturas viltu pretvalstisku, vai nelikumiga karta pilsonibu ieguvusu, grupu, un kura, pec patiesibas, ir neiespejami atrast ssai nacionalai valstij lojalus pilsonus …

  … Lielaka afera ir ta, ka vienigas nacionalas un patriotiskas partija patiesie reitingi netiek publiceti, vai ari tiek viltiga veida samazinati … 15% vieta paradas 6% vai 10% , bet ne isteniba, kas LIDZ SIM IR PIESPIEDIS DAUDZUS PATRIOTISKI DOMAJOSUS PILSONUS VELET PAR VIENOTIBU VAI PAREJAM MAKSLOTAJAM

  …….. BET NE SOREIZ, JO LATVIETIM VAIRS NAV IZVELE … !!!!!

 15. Ar „protesta“ balsojumu – balsojot, lai kādu slikto“ izsvītrotu, Tu būsi piemānījis sevi un Latviju, savu tautu un nākamā dienas rītā, ieraugot ievēlētās partijas un deputātus, Tu būsi šokā – balsoji it kā „pret”, svītroji , bet viņi ir Saeimā,
  NEVARI IZVĒLĒTIES, KURA PARTIJA TEV BŪTU LABĀKĀ, TAD, MANUPRĀT, JĀRĪKOJAS pēc demokrātijas principa – partija, kas aizsēdējusies, ja tā tevi neapmierina, IR JĀMAINA, tādēļ JĀATLIEK malā TO PARTIJU LISTES, KURAS JAU IR BIJUŠAS VAI PAŠLAIK IR pie varas Saeimā (tieši Saeimā) un kuras no tām Tevi neapmierina un jāizraugās viena partija, tieši kāda no tām, kurām reitings ir zem 5 % barjeras, jo reitingi ir viltīgi, nereti pirkti un taisīti par naudu, ar nolūku tevi apmānīt.
  Protams, PAŠREIZĒJAIS VĒLĒŠANU LIKUMS IR VĒLĒTĀJU AFĒRA, jo:
  – nevar nobalsot „pret” kādu partiju; – nenosaka vēlētāju kvorumu, kad vēlēšanās nav notikušas; – visu vēlētāju balsis, kuri balso, piemēram, par vienu no 9 partijām, kuras katra dabū tikai 4, 99% balsu un netiek Saeimā, viņu deputātu vietas (balsis) atdod Tev nevēlamām partijām, kuras iegūst vairāk kā 5 % balsu; – Tev nav iespēju grozīt sarakstu – papildināt izvēlēto sarakstu no citiem sarakstiem un ierakstīt izraudzītajā listē, izsvītrojot nevēlamos deputātu kandidātus (GROZĀMO SARAKSTU PRINCIPS) un utt.Ja neiet balsot, rezultātā samazina 5 % vēlētāju masu, proti: – no 1000 vēlētāju – 5 % vajag 50 vēlētāju; – no 10 000 – 5 % ir 500; – no 100 000 – 5 % = ar 5000 utt. Padomā, ja procentus skaita no visu vēlēšanās piedalījušos vēlētāju derīgo biletēnu skaita, bet deputātu vietas sadala gan tikai starp partijām, kuras ieguva 5 % un vairāk. Ja atnāk vairāk to vēlētāju, kuru partija valstij var nodarīt ļaunumu vai aktivizēt okupācijas tendences, vai tu neesi ļaunuma atbalstītājs, ja nepiedalies vēlēšanās? Tātad saprati, BALSOJOT par MAZO partiju (par mazo CILVĒKU), tuapgrūtini iekļūšanu Saeimā tev nevēlamām partijām, balsi nepazaudē.

 16. … Velreiz ari ar so piemeru, izradas, ka pec viltigas SX kazoka apmesanas meginajuma, LKA draudiem, ZZS nepratigas MP kandidata izveles, RP nakotnes nenozimibas, un Vienotibas turpinosas glevas valsts interesu aizstavibas pastav tikai viena valsts interesem un tas sabiedribai lojala un atbilstiga partija… latviesu patriotu elektoratam atbildiga, NA # 7., un kas jau tuvojas 15% limenim, ja nav pari tam pec pedejiem notikumiem un debatem …
  … Visas sis augsminetas institucijas un iestades ir pieradijusas, ka tas nespej reaget uz valsts konstitucijas pamatlikumu apdraudejumiem, ne tas gara izvarosanu … ne rikoties adekvati pret nelegalam grupam, kuras apdraud latviskas valsts esamibu, ka ari tas plasakas sabiedribas mieru un labklajibu, un visu !

 17. johaidī!/nelamājoties/

  Es arī iešu balsot par 13.
  Tie ļautiņi ,kuri izstājās ,bija speciāli iesūtīti jenotusuņi, lai rudai palīdzētu pēc iespējas stiprāk iekost sudrabkājā
  bet,ka Sudrabu dp,sabiņš sodīs, tas jau uz pieres rakstīts šiem jenotu sargsuņiem,kuri ļoti stingri apsargā jenozaķus, lapsas,lāčukus, lai tiem pat mats nenokrīt ne par zaķa afērām ne par korumpētajiem gruzijas ceļotājiem, ne par lāčuka portfelītunr.3
  skaista dzīve Latvijā jenotu virsvadībā,jenoti taisa s..s, bet soda par neesošu uti citu kažokā

  • Neaizmirsti, ka tava sudrabainā pūce – māsa Anna ir kremļa čekista draugaļa.

  • Paldies , par tavu Sudrabu var balsot tikai Latvijas valsts noliedzējs vai psihiski slims ! Paskaties viņas saraksta – 80% nav pat uzrādījusi tautību un ĪSTAIS PARTIJAS SAIMNIEKS IR ŠIS DIVVALODĪBAS PIEPRASĪTĀJS , KURA DZĪVOKLĪ IR REĢISTRĒTA sudrabas ” PARTIJA ” !!!!

 18. Un kas, – ja tas ir Kremļa projekts ( un tas neapšaubāmi IR Kremļa projekts “savākt lētticīgo letiņu balsis)? katra tauta pelnījusi savus priekšstāvjus, – arī zicpriekšsēdētāju Sudrabu.. paldies dievam, Sandis ozoliņš laikus attapās Vai tiešām kādam ir ilūzijas, kas rausta aukliņas vējoņiem,gribulēm, brigmaniem ?

 19. Nezinu par partiju” No sirds Latvijai” , bet zinu Vienotības biedrus, kuriem ir Vienotība piedāvājusi nezināmas izcelsmes naudu, lai tie veiktu ar šo naudu imitētu ziedojumu.

  • Tādā gadījumā Tev, Juri, ja nekomentē te par maksu, jāvēršas KNAB, nevis jāizplata baumas, sak, “viena tante teica, garāmejot dzirdēju”.

 20. Acīmredzot,Sudraba, tas ir spēks, no kura baidās. Ne velti visa šī pirmsvēlēšanu ažiotāža. Nav glīti liet dubļus virsū citiem, ja pašiem utis kažokos. Mēs balsosim par 13. sarakstu, par Sudrabu. Lai viņai veicas, no sirds to novēlam!

  • Arī pie Zatlera prtijas izjukšanas cītīgi piestrādāja Vienotība un krievu laika ārlietu ministrīja darbiniece Solvita Āboltiņa,

  • Būtu muļķīgi baidīties no marionetes Sudrabas, – jābaidās no tiem, kas spēj padarīt tik aklus KNABus, SABus, VIDus, ka nav pamanāmi nesamērīgos un neadekvātos ziedojumus

 21. kas bus siem Sudrabas partijas nomelnotajiem/nedabuja karotos amatus un sudzas!Vienotibas politiki izrikojas ka tik!Raimondam Paulam ir taisniba ka Vienotibai ari reiz pienaks gals,ka kadreiz tautas partijai!un tad ari siem Vienotibas atbalstitajiem,to redzu lasot jusu avizi!tapat mes,kas grib apturet valsts izsaimniekosnu,tikpat balsosim par Sudrabas partiju!kapec nerakstiet pat Citadeles pardosanu par smieklu naudu?

 22. Vai kāds va pateikt, kāds ir Sudrabas kristītais vārds? Pati ir atzinusies, ka pieņēmusi krievu ticību, un tas nozīmē, ka viņai ir dots pravoslāvu vārds. Citādi nedrīkst. Un tur jābūt īstam, “kanonizētam” – kā Praskovja, Matrjona, Vasiļisa, Ļudmila, Jekaķerina u.t.t. Pat krievu mūsdienīgie vārdi tur neder – kā Žanna, Sņežana, Ilona, Alla… Tātad – kāds ir Sudrabas īstais, kristītais vārds? Sudraba to nekad nav teikusi, bet pirms vēlēšanām tauta to taču drīkstētu zināt?

  • Re, cik esi informēts(-a) par krievu vārdiem! Tad jau Tev ir ciešāka saite ar krievvalodīgajiem, nekā pat Sudrabas kundzei. Un kāda Tev vispār daļa par kādas personas kristīto vārdu vai jebko citu personisku? Uzraksti savu īsto vārdu, uzvārdu, tad interesējies par citiem. Savādāk izskaties pēc kārtējā uzpirktā troļļa ar pilnīgi murgainu komentāru.

 23. Ja gribat lai valsts izzadzeeji tiktu nosaukti un apsuudzeeti un ieseedinaati, tad balsojiet par Sudrabas partiju. Bailes no soda, no atklatiibas ir visas siis kengas pret Sudrabu un partiju No sirds Latvijai.
  Latvija un taas zeme ir nepieciesama latviesiem un taapeec Latvijas naudai ir jaakalpo Latvijas attistiibai nevis ofsoru mahinatoriem.

 24. Ja kaadam vareetu buut iebildumi par statuutiem, tad tiesiibas lemt, paarskatiit, izmainiit, apsuudzeet ir tikai partijas biedriem, nevis iesuutiitiem provokatoriem, kas ir izsleegti no partijas.

 25. Cipule, melot un safabriceet faktus ir slikti. Pati vari nonaakt uz apsuudzeeto sola, lai cik labi tevi sponsoree Vienotiiba. Varbuut ceri ka tevi panems liidzi uz Gruuziju un naakoso rautu……

 26. Pat ārzemju presē jau parādās ziņas, ka slepeni ir vienojušies – SC+ No sirds Latvijai+ ZZS.

 27. Kas arī nebūtu Sudrabas un krieviskās latviešu Sudrabas partijas finansētāji, lai tiktu veiktas pat krimināli sodāmas darbības, nauda uzvarēs, pārbaudes tiks novilcinātas, Sudrabu ievēlēs un tad – deputātu imunitāte, tad noilgums. Tad lētticīgie ļautiņi, kā nesen Zatlera partijas atbalstītāji, paziņos, ka vīlušies/

 28. Re, arī UR priekšnieks Balodis iesaistījies Sudrabas afērā “sakārtojot statūtus”, tāpēc viņam kā ieinteresētajai personai, tas skaitās tikai “lēts priekšvēlēšanu triks”. Policijai tā vis nešķiet. Sudrabas advokāti arī sarosījušies: oļas, epo, fui, nemaz nezinot īstos lietas apstākļus, kur Sudraba īsā laikā ņēmusi tik lielu naudu un vai statūti tiešām pareizi noformēti, jau apgalvojuma formā aģitē, lai balso par viņu!
  Viens gan ir skaidrs: līdz godīgumam un patiesībai Sudrabai ir ļoti tālu. Nezinu, vai Saeimā jāvēl cilvēki ar apšaubāmu reputāciju?

 29. es arī par 8.sarakstu

 30. Es balsošu par 8. sarakstu. Lai pārējie pastāv pie ratiem.

 31. fui,būs vien jābalso par Sudrabu Atbildēt

  nu jau sāk apnikt,izskatās,ka no Sudrabas partijas tiešām lieliem spēkiem ir bail, iedarbinātas tiek tādas sviras

 32. Tīra tā “no sirds…”partija nav.Tas skaidrs.Bet kas stāv aiz šīm marionetēm?

  • No sirds Krievijai.

  • tad jautajums tev gudreli!aiz kadas partijas nestav kads speks?bez ta neviena partija pie iznakumiem nevar tikt!aiz Vienotibas stav tadi,kas Latviju dzen posta!pat tautas partijas atbalstitaji bija labaki!Vienotiba ta ir ciniku partija,to rada Zaka izdaribas ar Citadeli,AR AUTOMASINU!BET PARTIJA NEVISS ATBRIVOJAS NO TA BET GAN TURPINA VINU ATBALSTIT!

 33. ka tad!? nevienam smiekli nenak? vai nav skaidrs ka tie tris kuri visticamak tika izmesti vai kads parpirka vienkarshi taa njema un uzrakstija prokuraturai? vienkarshi ir visadi iesedejushies deputati kuri nevelas pamest savus augstos amatus,zelta bedri,tapec tagad to Sudrabu par katru cenu ir jadabu nost no konkurences;)

 34. re kā baidās no SUDRABAS, LEJ MĒSLUS VIRSŪ

Draugiem Facebook Twitter Google+