×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. augusts, 2017
Drukāt

Sudrabu konsultēt piesakās Lemberga dēla eksadvokāts (19)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Ingunas Sudrabas (NSL) vadīto “oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisiju oficiāli konsultē bijušais Ventspils mēra Aivara Lemberga (“Latvijai un Ventspilij”) dēla Anrija advokāts Aldis Alliks.

Alliks aģentūrai LETA norādīja, ka šajā apstāklī absolūti nesaskata interešu konfliktu un viņam rūp sava reputācija.

Konsultants norādīja, ka viņam nav nekādas profesionālas saistības ar Aivaru Lembergu. Turklāt viņš jau kopš 2012.gada vairs nav Anrija Lemberga aizstāvis kriminālprocesā un kopš 2017.gada sākuma arī vairs nepārstāv Lemberga dēlu kādā civillietā.

Komisijas priekšsēdētāja Inguna Sudraba (NSL) norādīja, ka neredz interešu konfliktu, ņemot vērā, ka komisijas darbs nav saistīts ar Allika agrāk pārstāvēto personu. Ja kādā komisijas darbības jomā tomēr veidosies interešu konflikts, Alliks nevarēs būt saistīts ar konkrētajiem jautājumiem, teica Sudraba.

Deputāte apstiprināja, ka Alliks pats piedāvājis kļūt par konsultantu un komisijas vadītāja pieņēma šo priekšlikumu. Viņa apgalvoja, ka citi iespējamie kandidāti nebija tik ļoti kvalificēti šim amatam. Nav viegli uz šo amatu atrast profesionālus kandidātus, teica politiķe.

Pievienot komentāru

Komentāri (19)

 1. klaja nirgasanas vai jus vel cerat uz taisnigu faktu noskaidrosanu kas vel bus japieredz arprats

 2. Zemāk vairs nav, kur krist! Ņirdz acīs – ko jūs mums padarīsiet,mēs esam vareni un te komandējam.

 3. Vai par to kāds vēl šaubās?
  Ne velti Sudraba par padomdevēju ( ? ) uzaicinājusi Lemberga ģimenes advokātu! Tam tak pieredze liela, kā oligarhus padarīt par baltiem jēriņiem, pie tam vēl pašam no Sudrabas komisijas nopelnīt 1200 eiro mēnesī!
  Komisija jāpadzen, lai velti netērē naudu!!!!

 4. Tiek darīts viss,lai aizsapņojušos sirdsapziņas bruņiniekus parādītu kā nepilnvērtīgus.Tik padomāt-tiesisku valsti sagribējušies!

 5. mūdzis regionālis Atbildēt

  Teikšu jums atklāti:man šajā valstī dzīvot paliek baisi.Ja es būtu gadus 10 jaunāks,pārceltos uz Baltkrieviju.Krievijai es esmu par labu,tā mani nav pelnījusi.

 6. Aivars līksmībā berzē ķepiņas!

 7. Lemberga treshaas kjeeves piektais augums… :DEsmu shackaa. Juus mani tiesaam iespaidojat un seejat shausmas.
  Dzimtene briesmaas!

 8. Sudraba ir łoti gudra Atbildēt

  un veikla. Vińai ir talants. Ne par velti vińa ievirzīta kā komisijas vadītāja. No vińas var mācīties kā lietas notiek.

  • Nu ne jau viņa , bet 3 A koriģē notikumu gaitu un par piepirka Šicu – vienīgi par cik pērkams ir deputāts un kur VID – nodokļi samaksāti – vai arī jāsēz kā Al Kaponem Čikāgā par nodokļu nemaksu – bet vai VID to darīs?

 9. Uz gaišās nākotnes sauli.

 10. hā hā hā. sarkanie nolasās vienviet

 11. ”Jukums pirms 15 minūtēm
  21
  Tas tiešām nav smieklīgi – oligarhu ietekme ir tik milzīga, ka, caur saviem nožēlojamajiem pakalpiņiem, spēj organizēt pat paši savas lietas izmeklēšanas komisijas darbu.”

 12. Un vel izmeklēs līdz viss būs tā ”izmeklēts”, ka nekā nav… ( ne velti ģimeniska uzraudzība ).

 13. Sudraba — marš un vēstures mēslaini !

 14. par notiekošo komisijā Sudrabas vadībā! Viņa SMEJAS ATKLĀTI UN NEKAUNĪGI!?? VISU ŠĪ NELIETE PĀRVĒŖTĪS ŠOVĀ!! TAS BŪS KĀRTĒJAIS TEĀTRIS, režisore SUDRABA! PAREIZI IZTEICĀS RADIO JUDINS. Savukārt Sudraba, kā profesionāla KNAB izmeklētāja, JAU VAINO JUTU STRĪĶI????????? Jautājums: KĀPĒC TIK ĻOTI INTENSĪVI TIKA VESTA KAMPAŅA PRET STRĪĶI LĪDZ VIŅAS ATLAIŠANAI NO KNAB,??????? KĀPĒC TIK AKTĪVS BIJA viduvējība un ziņu nopludinātājs STREĻČENOKS???? To noteikti zināja arī Sudraba?!! KĀPĒC SUDRABA PALIKA KOMISIJAS VADĪTĀJAS VIETĀ??? KĀPĒC PAR KONSULTANTU PIETEICĀS advokāts ALLIKS???? Redzot un zinot visus līkločus šajā izmeklēšanas komisijas darba sākumā teikšu: TUR NEKAS NEBŪS!!!!!!?????????????????????? VISS PROCESS TURPINĀSIES UN SUDRABA VARĒS ŅIRGT KĀ KUTINĀTA par tiem ļaudīm, kuri cerēja atmaskot valsts nodevējus un bargi sodīt! Domāju, ka Sudraba piebāzta ar naudu kā krājkasīte CŪKA…..PIEBĀZTI ARĪ BALSOTĀJI PAR SUDRABAS IELIKŠANU KOMISIJAS VADĪTĀJAS VIETĀ!???? VISI GALI BŪS ŪDENĪ!!!!???

 15. tad nu gan komisija, cik vēl pielīgs,…Sudrabai pašai smadzeņu nav nemaz?
  Tā jau izskatās arī pēc voblas, acis pārbolītas no piepūles, lai noturētos ,,siles krēslā”!
  Tamdēļ jau ,,ka tā neesmu es”….

 16. Nu nekur un neko “Sudraba neredz”. Varbūt brilles pie vainas?

 17. Urā!!! Spēlē “Mafija pret parlamentu” atkal uzvar tie paši …

Draugiem Facebook Twitter Google+