×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
16. jūnijs, 2014
Drukāt

Šūmahers atmodies no komas un vairs neatrodas Grenobles slimnīcā (2)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Septiņkārtējais Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions Mihaels Šūmahers ir atmodies no ilgstošās komas, turklāt jau vairs neatrodas Grenobles slimnīcā Francijā, ārvalstu medijus informējusi sportista ģimene.

Kā zināms, 45 gadus vecais Šūmahers decembra izskaņā, slēpojot Francijas kūrortā Meribelā, piedzīvoja kritienu un atsita galvu pret akmeni, kā rezultātā tika gūta nopietna galvas trauma. Kopš tā laika viņš Grenobles slimnīcā, Francijā, atradies mākslīgi radītā komā, no kuras ilgstoši tika modināts.

“Mihaels ir pametis Grenobles slimnīcu, lai turpinātu savu ilgo rehabilitācijas procesu. Viņš vairs neatrodas komā,” izteikusies motosporta leģendas menedžere Sabīne Kēma, piebilstot, ka rehabilitācijas process notiks prom no sabiedrības acīm.

Samērā īsā paziņojumā ģimene pateikusies visiem Šūmahera ārstiem un arī faniem par daudzajiem laba vēlējumiem.

Šūmahera atmodināšanas process tika sākts jau janvāra pēdējās dienās.

Kopš negadījuma kopumā jau pagājis vairāk nekā pusgads.

Jau aprīlī medijos parādījās informācija, ka Šūmahers atmodies no komas, turklāt pat atpazinis savu sievu, taču šīs runas vēlāk Kēma noliedza.

Šūmahers karjeras laikā septiņas reizes triumfējis F-1 čempionātā, kas ir visu laiku labākais sasniegums. Divus čempiona titulus viņš izcīnīja, braucot “Benetton” vienībā, bet piecus ieguva, pārstāvēdams “Ferrari”.

Pirmo reizi Šūmahers no F-1 aizgāja 2006.gadā, bet 2010.gadā atgriezās, lai trīs sezonas aizvadītu “Mercedes” komandā, kur vērā ņemamus panākumus gan neguva.

Savas karjeras laikā Šūmahers sacīkstēs triumfējis 91 reizi.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Viņš ir cīnītājs, un ja ir ticis tik tālu tad tiks arī tālāk!
    Uz priekšu (veseļojies) 😉

  2. Turies Šūmīt ! ! ! 😉

Draugiem Facebook Twitter Google+