Mobilā versija
Brīdinājums -7.2°C
Austris
Pirmdiena, 22. janvāris, 2018
25. aprīlis, 2014
Drukāt

Šūmahers pamodies no komas un atpazinis sievu (5)

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Mihaels Šūmahers ir pamodies no komas stāvokļa un atpazinis savu sievu, piektdien pavēstīja slēpošanas negadījumā smagu galvas traumu guvušā bijušā Pirmās formulas (F-1) čempiona preses pārstāve Sabīne Kēma.

Viņa to pavēstīja televīzijas kanāla RTL tiešraidē.

Kēma stāstīja, ka Šūmahers grūti pārvar procesu, kad tiek modināts no medikamentu izraisītas komas.

Aprīļa sākumā viņa paziņoja, ka Šūmahera veselības stāvoklī jūtams progress, jo viņš brīžiem ir pie samaņas un pamodies no komas, pēc autosportista ģimenes lūguma sīkākas detaļas gan neatklājot.

Šūmahers joprojām atrodas slimnīcā Grenoblē, kur viņam tiek nodrošināta augstākā līmeņa ārstu aprūpe. 45 gadus vecajam sportistam tika veiktas divas operācijas, bet pēc tam viņš mēnesi atradās medikamentu izraisītā komā.

Šūmahers 30. decembrī slēpoja Meribelā, kad nokrita un ar galvu atsitās pret akmeni. Sākotnēji uzskatīja, ka trauma nav ļoti nopietna, taču vēlāk Grenobles slimnīcā konstatēja, ka bijušajam autosportistam ir nopietni smadzeņu bojājumi, lai gan uz slēpēm viņš bija ķiverē. Uzskata, ka Šūmahers  nejauši iebrauca irdenā sniegā un atsitās ar slēpēm pret klintsbluķi, kas viņu pasvieda gaisā, un slēpotājs piezemējās uz galvas, atsitoties pret akmeni.

F-1 pilota karjeru   Šūmahers  beidza 2006.gadā, taču 2010.gadā viņš atgriezās un trīs sezonas startēja “Mercedes”   komandā. Pēc atgriešanās neguvis būtiskus panākumus, Šūmahers  2012.gadā noslēdza gaitas autosportā.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Paldies Dievam……laba ziņa…..

  2. Laba ziņa! Paldies Dievam.
    Un tā soli pa solim. Pacietību, mieru un mīļo cilvēku klātbūtni. Dievs ir žēlīgs!

  3. Es zinàju,ka vins “izkepurosies”!!!!!!Turies Shùmìt!

  4. Cik patīkama ziņa! Lai tā turpina un drīzi būs jau pavisam vesels! Turam īkšķus, lai viņs ātrāk izveseļotos!

  5. Kāda laba ziņa!

Draugiem Facebook Twitter Google+