Mobilā versija
-2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
13. decembris, 2013
Drukāt

Suminās labāko audzināšanas stundu pedagogus

Foto - Karīna MiezājaFoto - Karīna Miezāja

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) speciālisti sestdien, 14.decembrī, svinīgi apbalvos pedagogus, kuri uzvarējuši konkursā par labāko audzināšanas stundu, portālu “LA.lv” informēja Labklājības ministrijā.

Konkursu VBTAI organizēja kustības “Draudzīga skola” ietvaros. Kopumā konkursā saņemti vairāk nekā 50 pedagogu darbu, ko izvērtēja VBTAI, Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts Izglītības satura centra pārstāvji.

Konkursā skolotājus aicināja sūtīt savu klases audzināšanas stundu aprakstus un dokumentējumus.

Konkursa mērķis bija dot iespēju pedagogiem radošā un atraktīvā formā runāt par jaunajiem izaicinājumiem skolas un klases vidē (vardarbība un mobings, jauno tehnoloģiju, interneta un mediju ietekme, iecietības un empātijas veicināšana utt.) un radīt mācību materiālu, kas varētu būt noderīgs arī citiem skolotājiem.

Pievienot komentāru

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (19)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Polijā traģiskā avārijā iekļuvusi kravas automašīna no Latvijas (2)Kravas automašīna no Latvijas Polijā iekļuvusi avārijā, kurā gājuši bojā trīs cilvēki, vēsta Polijas mediji. Avārija notikusi pie Dibku ciemata.
Draugiem Facebook Twitter Google+