Kultūra
Teātris un kino

“Summer Sound” – arī ar latviešu kino telti0

Foto: Krists Luhaers

Šī gada “Summer Sound” festivāls, kurš norisināsies jau pēc divām nedēļām – 3. un 4. augustā –, festivāla apmeklētājiem piedāvās arī iespēju vērot pašmāju kino, informē rīkotāji.

“Labi apzinoties, ka cilvēki nebrauc uz festivālu skatīties filmas, mēs tomēr gribam izmantot iespēju festivāla apmeklētājiem paplašināt savus pieredzes apvāršņus. Kino telts piedāvās gan klasiku, gan aktuālākas filmas, it sevišķi ģimenēm ar bērniem, bet tās vienos īpašā sajūta, proti – dzīvi apliecinošas filmas, kas rosina pārdomas caur smiekliem.” par filmu izvēli “Summer Sound” kino teltī stāsta kino telts kuratore Agnese Logina.

“Summer Sound” festivāla kino teltī tiks izrādītas Latvijas kino klasikas pērles, aktuālās un arī studentu veidotās filmas: “Četri balti krekli”, “Mans draugs – nenopietns cilvēks”, “Sprīdītis”, “Emīla nedarbi”, “Bize un Neguļa”, “Piejūras klimats”, “Tās dullās Paulīnes dēļ”, “Vajadzīga soliste”, “Seržanta Lapiņa atgriešanās”, “Sviests”, “Ceļojums uz Tukumu”, LKA studentu īsfilmas un citas.

Festivāls šogad aicina arī uz ieskaņas koncertiem, kuri norisināsies Liepājas pilsētvidē jau visas nedēļas garumā – Liepājas Pētertirgū, Liepājas Universitātē un Juliannas pagalmā, 31. jūlijā, 1. un 2. augustā. Pilsētas skatuves koncertos kopumā uzstāsies 15 pašmāju jaunie un jau zināmie mūziķi un dīdžeji, tajā skaitā arī Liepāju pārstāvošie mākslinieki. Uz trīs dažādām skatuvēm kāps The Coconuts, Mārtiņš Dambis & Co, NiklāvZ, Funky DJ Elegant, The Mary Jane un citi. Ieeja ieskaņas koncertos būs bez maksas.

Summer Sound festivāls 2018 gadā norisināsies 8. reizi un ir neapšaubāmi kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

LA.lv