Kultūra
Mūzika

“Summer Sound” noslēdzies – bez salūta, bet krāšņi0

Publicitātes foto

Ar krāšņiem koncertiem uz četrām skatuvēm un dejām līdz rīta agrumam aizvadīts astotais festivāls “Summer Sound”.

Festivāla apmeklējums mērāms pagājušā gada līmenī – “Summer Sound” apmeklējuši aptuveni 23 000 cilvēku abu dienu laikā, tāpat Liepājā notikušie festivāla ieskandināšanas koncerti šīs nedēļas laikā pulcināja vairākus simtus apmeklētāju, informē rīkotāji. Tā kā šīs vasaras kultūras pasākumu kalendārs ir ļoti piesātināts, festivāla organizatori par apmeklētāju skaitu ir gandarīti.

Ilgstošā sausuma radītās ugunsbīstamības un spēcīgo vēja brāzmu dēļ, Liepājas pludmalē sestdienas vakarā tika pieņemts lēmums atcelt plānoto festivāla noslēguma salūtu.

Galerijas nosaukums

“Šogad festivāls Summer Sound piedzīvojis vairākus uzlabojums un šo vērtējam kā jaunu sākumu gadu – vēlamies darīt visu, lai festivāls ne vien radītu svētkus tā apmeklētājiem nedēļas nogalē, bet arī iepriecinātu liepājniekus to gaidot. Esam gandarīti par kuplo festivāla apmeklētāju skaitu un jau pavisam drīz sāksim plānot nākamā gada Summer Sound programmu,” stāsta festivāla organizators Uldis Pabērzis.

Festivāls “Summer Sound” 2018 gadā norisinājās 8. reizi un ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem vasaras mūzikas notikumiem Baltijā. To apliecina tūkstošiem apmeklētāju, kuri ik gadu dodas uz brīnišķīgo Liepājas pludmali, lai baudītu divu dienu muzikālu prieku un atpūtu pašā jūras krastā. Katru gadu festivāls piedāvā vairāk nekā 50 māksliniekus, kā arī rūpējas par daudzveidīgu izklaižu un aktivitāšu programmu.

LA.lv