Horoskopi un mistika
Ezoterika

Suņa gads nāk ar jaunu enerģiju, tikai ļaujies tai!0

Sagaidot jauno Zemes suņa gadu, svinībām svarīgi iekļauties laikā no 15. februāra plkst. 23.05 līdz 16. februāra plkst. 8.22.

Te būs noderīgi padomi, kā vislabāk un uz jaunas enerģijas viļņa iesākt jauno gadu:

Tātad, jau iesākoties Jaunajam gadam, kārtīgi izvēdinām māju. Atveram visus mājas logus un durvis! Ielaižam jauno enerģiju.

Ledusskapī ievietot šampanieti vai dzirkstošo vīnu – tie simbolizē labklājību -, kam tur jāstāv visu gadu. Tikai jāatceras ledusskapi vispirms iztīrīt.

Tie, kas to dara katru gadu, var iepriekšējo izdzert un vietā likt jaunu. Vēlams dzērienu iegādāties laikus, lai stāv gatavībā.

Vienu, īpaši svarīgu vēlēšanos uzrakstām uz pergamenta papīra, sadedzinām, pelnus ieberam glāzē ar šampanieti un izdzeram. Tas ļoti labi darbojas, ja ģimenē ir viena liela vēlme un to dara visi, kas iesaistīti un var lietot šādus dzērienus.

Jauna maka vai labi iztīrīta iepriekšējā iekārtošana

Tā kā nauda mīl gaismu, tad visas darbības, kas saistās ar naudu, šogad varam paveikt 16.februārī no rīta līdz plkst. 8.22, piemēram – ielikt makā trīs vienādas naudaszīmes vai to imitācijas no sarkana papīra, ielikt ledusskapī trīs vienādas monētas ar ģerboni uz augšu, palikt naudaszīmi zem virtuves galdauta, makā ielikt ķīniešu monētiņas, zvīņas utt.

Sarkanās lapas rakstīšana, kur minam visu, ko šajā gadā vēlamies realizēt

Ņemam sarkanu lapu un mierīgā gaisotnē rakstām visas vēlmes, darbus, domas, ko vēlamies sasniegt nākamajā gadā (lapai tikai no vienas puses). Izdomājam kārtīgi un vērīgi apsveram. Visu, ko vēlamies, noformulējam precīzi, norādot arī, kāpēc mums tas ir vajadzīgs.

Saistītie raksti

Klāt pierakstām izpildes termiņus. Rakstām tagadnes formā. Esiet uzmanīgi, jo tas darbojas – ir pārbaudīts! Sarakstīto lapu salokām un noglabājam savas dzīves vietas Dienvidaustrumu sektorā. Tur arī var šajā laikā pielabināties ar monētiņām, naudas puķi u.c. sarkanīgiem un naudīgiem aksesuāriem.

Jaunā gada enerģijai piemīt liels spēks, tādēļ jābūt ļoti uzmanīgiem ar to, ko domā un saka. Sekojiet savām domām, darbiem, tāpat arī tam, ko jūs ēdat un ar ko komunicējat. Šeit arī radies maģiskais rituāls ar vēlmju rakstīšanu uz sarkanajām lapām.

LA.lv