Horoskopi un mistika
Horoskopi

Suņa sirds. 2018.gada mīlestības horoskops visām zodiaka zīmēm 3

Foto – Fotolia

Uzticams, bezbailīgs, labsirdīgs

Viens no pašiem uzticamākajiem, godīgākajiem un labsirdīgākajiem dzīvniekiem horoskopā ir Suns. Tieši viņš būs “pie stūres” nākamajā, 2018.gadā. Suns pieder pie Zemes stihijas – tas nozīmē, ka var rēķināties ar intelektuālu attīstību un mierīgiem dzīves notikumiem. 2018.gada mīlestības horoskops paredz personisko attiecību un ģimenes tradīciju nostiprināšanos un smalkjūtību saskarsmē ar tuviem cilvēkiem. Suns palīdzēs samierināties ar tiem, ar kuriem bijāt sastrīdējušies iepriekšējā gadā.

No Suņa var gaidīt ne tikai miermīlību un labvēlību, bet arī centību mērķu sasniegšanā. Suns bezbailīgi un bez nožēlas cīnās par laimi personiskajā un ģimenes dzīvē, izrādot uzticību.

Sākot no jūlija, būs kolosāls enerģijas pieplūdums, kas palīdzēs neitralizēt konfliktus un pārpratumus attiecībās. Par prioritāti jāizvirza maigums, gādība un savstarpēja sapratne. Ja tu izrādīsi savas patiesās jūtas, tad decembrī Suns apbalvos tevi pēc nopelniem un neatstās vientulībā.

Suņa gads ideāli piemērots dzimtas turpināšanai un mazuļa piedzimšanai. Pat tad, ja tu esi nereģistrētā laulībā, tas tikai nostiprinās attiecības, paceļot tās jaunā līmenī. Bērns piedzims laimīgā ģimenē, ja vēlme viņu radīt būs abiem kopdzīves partneriem.

Suns ir šķiršanās pretinieks, tāpēc 2018.gadā nekādā gadījumā neizlem par tādu radikālu soli attiecībās. Pacietība, iejūtība un savstarpēja sapratne – lūk, kas ļaus mīlošām sirdīm nostiprināt attiecības. Bet – ja jūs abi esat noskaņoti uz šķiršanos, to var izdarīt aiznākamajā gadā, kad valdīs Cūka. Gudrais un uzticamais dzīvnieks Suns kļūs ar 2018.gada aizgādni, kas noteikti palīdzēs tev jebkādās sarežģītās situācijās. Esi apdomīgs un ievēro tās tradīcijas, kas veidojušās gadsimtiem. Iemācies samierināties un piekāpties pirmais, piedot un pieņemt mīļoto cilvēku, kāds viņš ir.

Auns

Suņa gads neiesaka Aunam stāstīt par savu romānu cilvēkam, ar kuru tu agrāk vienkārši draudzējies. Tavas attiecības pāries citā stadijā un kļūs jutekliskākas. Ja vēlies tās saglabāt, kļūsti maigāks un uzmanīgāks pret izredzēto. Emocionālajam un temperamentīgajam Aunam jābūt savaldīgam, lai neizveidotos konflikta situācija ar tiem, kas viņam ir patiesi dārgi.

Suņa gadā Aunam var parādīties problēmas personiskajā frontē tāpēc, ka partneris viņam šķitīs pārāk infantils un vēss attiecībās. Sākumā centies saprast, kāpēc viņš tā uzvedas, bet pēc tam izdari attiecīgus secinājumus. Mīlestības horoskops Aunam iesaka uzņemties lielāku iniciatīvu un piekāpties pirmajam. Tie, kuri ir vientuļi, Suņa gadā satiks mīļoto cilvēku, ar kuru jau decembrī svinēs kāzas vai saderināsies.

Vērsis

Vērsis Suņa gadā burtiski peldēsies mīlestībā, tāpēc vientulība viņam noteikti nedraud. Gaidāmas daudzas atzīšanās, aplidošana un laulību piedāvājums. Galvenais, lai Vērsis nešķērdētu savas jūtas ar visiem pēc kārtas. Vispirms iepazīsti cilvēku, bet pēc tam atzīsties viņam jūtās. Pretējā gadījumā liktenis pārbaudīs Vērsi, sūtot viņa ceļā savtīgas un pieglaimīgas personības. Biežāk ieklausies intuīcijā. Tā tevi noteikti nepievils un dos vērtīgu padomu.

2018.gads Vērsim sola kopējas intereses un darīšanas ar cilvēku, pret kuru viņš izjūt dziļas jūtas. Jūs pat varat izveidot savu biznesu, ja abi to gribēsiet un visu pārdomāsiet līdz sīkumiem. Suns noteikti palīdzēs, kā varēs. Vērsim kopā ar izredzēto parādīsies iespēja nostiprināt finanšu stāvokli. Gada vidū iespējams dienesta romāns. Bet ņem vērā, ka Suns nemīl tos, kas ir precējušies, bet flirtē ārpus esošajām attiecībām.

Dvīņi

Dvīņi Suņa gadā pacelsies mīlestības spārnos, kas dāvās viņiem daudz emociju un spilgtu iespaidu. Protams, ne visas romantiskās tikšanās pāraugs par kaut ko lielāku un nopietnāku, bet izredzes satikt savu cilvēku tomēr ir. 2018.gada mīlestības horoskops sola Dvīņiem liktenīgu iepazīšanos, bet pašam arī jātur acis vaļā. Iespējama veco attiecību atjaunošana, taču tas diez vai novedīs pie laba rezultāta.

Prognoze nākamajam gadam Dvīņiem, kas ir ģimenes cilvēki, iesaka patstāvīgi risināt problēmas, kas radušās attiecībās ar dzīvesbiedru. Pat tuviniekiem nevajag stāstīt, kas attiecībās tevi neapmierina vai izraisa sašutumu. Arī skaudīgu cilvēku apkārt ir ne mazums. Suņa gadā centies izvairīties no tenkām un pats neizplati baumas. Kas attiecas uz romānu ārpus esošajām attiecībām, tad Dvīņi pat domāt par to nedrīkst.

Vēzis

Protams, 2018.gada saimnieks Suns palīdzēs tev nokārtot personisko dzīvi, taču lielākā daļa rūpju šajā ziņā gulsies uz taviem pleciem. Neatsakies no tikšanās ar jauniem cilvēkiem, saskarsmes ar draugiem un ballītēm. Uzņemies maksimālu iniciatīvu. Tad Vēzis var cerēt ne tikai uz liktenīgu tikšanos, bet arī uz Mendelsona maršu decembra beigās.

2018.gada mīlestības horoskops Vēzim sola dzīvesvietas maiņu. Ar mīļoto cilvēku tu dosies vienalga kur, lai tikai būtu kopā. Galvenais – iepriekš visu apdomā, lai vēlāk nevajadzētu nožēlot savu soli. Jo šādiem upuriem ir jābūt attaisnotiem.

Vēzis, kas ir ģimenes cilvēks, Suņa gadā var gaidīt patīkamus likteņa pārsteigumus. Tu dosies ilgi gaidītajā ceļojumā, lieliski atpūtīsies un uzzināsi daudz interesanta par citu valsti. Horoskops iesaka Vēzim kopā ar dzīvesbiedru izveidot savu biznesu, kas tikai uzlabos jūsu attiecības.

Lauva

Iedomāties Lauvu bez mīlestības nav iespējams, taču Suns iesaka būt piesardzīgākam. Pastāv iespēja, ka tu kādu apmānīsi vai tevi nodos. Astroloģiskā mīlestības prognoze 2018.gadam iesaka mazāk riskēt ar jūtām, citādi visu gadu var pavadīt, pārdzīvojot satraukumus vai šķiršanos. Ja tev jau ir mīļotais cilvēks, tad velti viņam vairāk laika un uzmanības.

Vientuļie Lauvas var satikt savu otro pusīti, ja paši sāks nopietnāk attiekties pret personisko dzīvi. Nekāda flirta un šaubīgu intīmo sakaru, tad Suņa gads dāvās tev tikšanos, kas būs liktenīga. Labāk pataupi enerģiju un jūtas cilvēkam, kas to patiešām ir pelnījis.

Jaunava

Suņa gadā Jaunavai visa būs pa drusciņai – no patiesas mīlestības līdz banālam dienesta romānam. Jaunavai nevajag ieslēgties četrās sienās, bet ienest personiskajā dzīvē romantiku un jutekliskumu. Labāk komunicēt ar seniem un jauniem draugiem, apmeklēt pasākumus. Lai apburtu to, kas tev patīk, nepieciešams vien izrādīt iniciatīvu. Klausi savai sirdij, un nekādu aizdomu un pārdomu, ka tevi nemīl un neciena.

2018.gada mīlestības horoskops Jaunavai iesaka pārskatīt uzskatus par savu ārējo tēlu. Cik sen tu devies uz veikalu un iegādājies stilīgu apģērbu? Bet, lai atrastu dvēselisko līdzsvaru, Jaunavai noderēs jogas nodarbības un meditācijas. Ja sakārtosi savu iekšējo pasauli, tad arī personiskā dzīve mainīsies uz labo pusi. Vientuļās Jaunavas rudenī var iepazīties ar cilvēku, ko iemīlēs. Tas notiks negaidīti un paliks atmiņā uz visu dzīvi.

Svari

Svariem Suņa gadā vajag saprast vienu lietu – plānot liktenīgo tikšanos ir bezjēdzīgi. Viss var notikt kā skaistā pasakā, tāpēc biežāk lūkojies apkārt. Vientuļie Svari var nodibināt iepazīšanos, pēc kuras dvēselē paliks nepatīkamas mieles. Izredzētais izrādīsies savtīgs un merkantils cilvēks.

2018.gada mīlestības horoskops Svariem sola labu finanšu stāvokli, tāpēc strīdi ar dzīvesbiedru naudas dēļ noteikti nav gaidāmi. Sadzīves jomā arī nav paredzamas nekādas problēmas, bet vēlams attiecībās ienest romantiku. Svariem nevajag taupīt naudu dāvanām vai ceļojumam. Un nedomā izveidot romānu ārpus esošajām attiecībām, citādi tas var novest pie šķiršanās.

Skorpions

Skorpionam Suņa gadā viennozīmīgi veiksies mīlestībā, bet kur likt nevaldāmo temperamentu? Mīlestības prognoze 2018.gadam iesaka Skorpionam savaldīt greizsirdību un nepatīkamus līdera gājienus, bet būt iejūtīgākam un maigākam attiecībās ar izredzēto. Emocijas turi stingros grožos, lai nesagrautu personisko dzīvi. Vairāki Skorpioni mainīs dzīvesvietu, citi šķirsies no mīļotajiem, bet vēl citiem liktenis dāvās liktenīgu tikšanos. Galvenais – neatskaties pagātnē un nevaino cilvēkus par to, ko viņi nav darījuši. Noderīgi pastrādāt ar sevi!

2018.gada mīlestības horoskops Skorpionam paredz neaizmirstamas romantiskas tikšanās. Bet, ja esi dzimis novembrī, tevi gaida oficiālas laulības vai saderināšanās. Iespējams, ka tu atkal mīsi gredzenus ar cilvēku, ar kuru jau biji likumīgā laulībā. Un nebaidies ne no kā! Dažkārt ir iespējams iekāpt vienā un tajā pašā upē divreiz. It īpaši, ja pat īstam mīli cilvēku un netici aizspriedumiem.

Strēlnieks

Strēlniekam Suņa gadā gaidāms spēku, enerģijas un jūtu pieplūdums, tāpēc viņš var droši sagaidīt visu, kas attiecas uz romantiskiem randiņiem un piedzīvojumiem. 2018.gada mīlestības horoskops iesaka iepriekš izvērtēt, ar ko tev ir pa ceļam, bet kuru labāk aizmirst. Ja negribi šķirties no mīļotā cilvēka, tad savaldi greizsirdību. Tas it īpaši attiecas uz vīriešiem. Vienreiz pietiek turēt izredzēto aizdomās par visu, ko tikai var iedomāties. Jā, fantāzija tev ir bagāta, bet ne jau tādā mērā. Tikai uz uzticēšanās pamata var uzbūvēt nopietnas attiecības.

2018.gada mīlestības prognoze Strēlniekam prognozē sena romāna atjaunošanos. Tiesa, vasarā daudzi iemīlēsies un aizmirsīs par bijušajiem partneriem. Rudens daudziem Strēlnieks izrādīsies skumjš laiks, jo iespējama attiecību izjukšana vai šķiršanās.

Mežāzis

Suņa gadā par Mežāzi var teikt vienu – laimīgs un galīgi iemīlējies. 2018.gada mīlestības horoskops vientuļajiem Mežāžiem prognozē interesantu tikšanos, kas, iespējams, mainīs viņu likteni. Jaunais izredzētais būs tev ne tikai mīļākais, bet arī uzticams draugs. Tāds apvienojums ir reti sastopams, bet tev noveiksies. Taču centies tuvāk iepazīt iemīļoto, lai nenonāktu merkantila un melīga cilvēka nagos.

2018.gada mīlestības horoskops iesaka izredzētajam nodemonstrēt savas labākās īpašības. Vēl jo vairāk tāpēc, ka Mežāzim, kas ciena ģimenes tradīcijas, tikpat kā nav trūkumu. Viņš ir ārkārtīgi labs kā dzīvesbiedrs – uzticams un pamatīgs. Suns viņu “dievina”.

Gada sākumā Mežāzim noderīgi nodoties ārējām pārvērtībām un sekot līdzi fiziskās veselības stāvoklim. Ja ir vēlēšanās piesaistīt pretējā dzimuma uzmanību, pacenties mainīties uz labo pusi – uzlabot figūru, moderni apģērbties un izveidot jaunu matu griezumu.

Ūdensvīrs

2018.gda mīlestības horoskops Ūdensvīram prognozē tādas jūtas, par kādām uzņem tikai meksikāņu seriālus. Tu iemīlēsies no pirmā acu uzmetiena un jau otrajā tikšanās reizē sāksi runāt ar izredzēto par kāzām. Suns neiesaka tev izdarīt pārsteidzīgus secinājumus, citādi būs daudz kļūdu un vilšanos. Iespējams, ka cilvēks satiekas ar tevi tikai tava augstā statusa sabiedrībā vai naudas dēļ.

Ūdensvīram, kas ir ģimenes cilvēks, vajag izdarīt visu iespējamo, lai dažādotu attiecības ar dzīvesbiedru un ienestu tajās savdabīgu “rozīnīti”. Ja jūs mīlat viens otru kā agrāk, tad nekas jums netraucēs radīt kaut ko jaunu, uzbūvēt māju, laist pasaulē bērnu un galu galā – sarīkot vēl vienu medusmēnesi Kanāriju salās.

Zivis

Saistītie raksti

Vientuļās Zivis plunčāsies mīlestībā kā siltā okeānā. Gaidāmas negaidītas tikšanās, skaista aplidošana un daudzas atzīšanās. Tikai steigties ar lēmumu pieņemšanu nevajag. Tu vari uzzināt par izredzēto ne mazums nepatīkamu lietu. Taču – ja tu nesāksi rakņāties viņa pagātnē, viss paliks tā, kā ir – stabili un patiesi. Vairākas Zivis atgriezīsies pie bijušā iemīļotā, ar kuru attiecības izjuka 2017.gadā.

Bet Zivis, kas ir ģimenes cilvēki, nonāks uz šķiršanās robežas. Un tas viss dēļ tā, ka nav sakārtota sadzīve, trūkst finanšu un kaisle ir izdzisusi. Varbūt ir iespēja visu atjaunot? Tad pacenties to izdarīt jau 2018.gada sākumā. Pamēģiniet nodarboties ar kopēju biznesu vai ieplānot bērna piedzimšanu.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

LA.lv