×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
7. janvāris, 2018
Drukāt

Suņa sirds. 2018.gada mīlestības horoskops visām zodiaka zīmēm (3)

1. Uzticams, bezbailīgs, labsirdīgs

1no13
Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Viens no pašiem uzticamākajiem, godīgākajiem un labsirdīgākajiem dzīvniekiem horoskopā ir Suns. Tieši viņš būs “pie stūres” nākamajā, 2018.gadā. Suns pieder pie Zemes stihijas – tas nozīmē, ka var rēķināties ar intelektuālu attīstību un mierīgiem dzīves notikumiem. 2018.gada mīlestības horoskops paredz personisko attiecību un ģimenes tradīciju nostiprināšanos un smalkjūtību saskarsmē ar tuviem cilvēkiem. Suns palīdzēs samierināties ar tiem, ar kuriem bijāt sastrīdējušies iepriekšējā gadā.

No Suņa var gaidīt ne tikai miermīlību un labvēlību, bet arī centību mērķu sasniegšanā. Suns bezbailīgi un bez nožēlas cīnās par laimi personiskajā un ģimenes dzīvē, izrādot uzticību.

Sākot no jūlija, būs kolosāls enerģijas pieplūdums, kas palīdzēs neitralizēt konfliktus un pārpratumus attiecībās. Par prioritāti jāizvirza maigums, gādība un savstarpēja sapratne. Ja tu izrādīsi savas patiesās jūtas, tad decembrī Suns apbalvos tevi pēc nopelniem un neatstās vientulībā.

Suņa gads ideāli piemērots dzimtas turpināšanai un mazuļa piedzimšanai. Pat tad, ja tu esi nereģistrētā laulībā, tas tikai nostiprinās attiecības, paceļot tās jaunā līmenī. Bērns piedzims laimīgā ģimenē, ja vēlme viņu radīt būs abiem kopdzīves partneriem.

Suns ir šķiršanās pretinieks, tāpēc 2018.gadā nekādā gadījumā neizlem par tādu radikālu soli attiecībās. Pacietība, iejūtība un savstarpēja sapratne – lūk, kas ļaus mīlošām sirdīm nostiprināt attiecības. Bet – ja jūs abi esat noskaņoti uz šķiršanos, to var izdarīt aiznākamajā gadā, kad valdīs Cūka. Gudrais un uzticamais dzīvnieks Suns kļūs ar 2018.gada aizgādni, kas noteikti palīdzēs tev jebkādās sarežģītās situācijās. Esi apdomīgs un ievēro tās tradīcijas, kas veidojušās gadsimtiem. Iemācies samierināties un piekāpties pirmais, piedot un pieņemt mīļoto cilvēku, kāds viņš ir.

 1. Uzticams, bezbailīgs, labsirdīgs
 2. Auns
 3. Vērsis
 4. Dvīņi
 5. Vēzis
 6. Lauva
 7. Jaunava
 8. Svari
 9. Skorpions
 10. Strēlnieks
 11. Mežāzis
 12. Ūdensvīrs
 13. Zivis

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Suns suņa gadā piekrāpa savu Mīļoto..izšķīrās..kāda te uzticība…kas tas par Suni …Kas tas par Sargu…Neticu 2018.gada horoskopam

 2. Ja šogad kadas prognoze.Ir milestiba Strelnekam ,un Udensviram.

 3. Es esu suna gada esu uzticiga savam cilvekam

Draugiem Facebook Twitter Google+