×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Egons, Egmonts, Egija, Henriks, Heinrihs
Svētdiena, 15. jūlijs, 2018
22. maijs, 2017
Drukāt

“SŪNĀM STOP” JEB KĀ BEIDZOT TIKT GALĀ AR ZAĻO APLIKUMU – SŪNĀM UN ĶĒRPJIEM (8)

Reklāmas fotoReklāmas foto

Daudziem pazīstama ir problēma, kad gluži kā ne no kurienes uz virsmas parādās zaļš aplikums. Apsūnojis jumts, sūnas baļķu šuvēs, ar sūnām apauguši kapu pieminekļi, apsūnojuši sētu stabi un pašas sētas, neglīti zaļi traipi uz dārza mēbelēm – tie ir tikai daži piemēri, kā “zaļā sērga” var bojāt mūsu dzīvi.

Zaļais aplikums ne vien bojā ārējo izskatu, bet ir arī īsteni kaitīga parādība. Iemesls, kāpēc nedrīkst ļaut iesakņoties un izvērsties sūnām, ķērpjiem un ūdenszālēm, ir ļoti vienkāršs:  šis “zaļums” dod priekšroku mitrai videi un ļoti labi uzsūc mitrumu. Tas savukārt noved pie erozijas, skābuma izmaiņām un virsmas bojāšanās – betons drūp, metāls rūsē, bet koksne gluži vienkārši pārvēršas  ar prauliem.

Diemžēl mūsu valstī par zaļā aplikuma problēmu parasti aizdomājas vien tad, kad tā jau sasniegusi nopietnus apmērus. Atcerieties: cīņa ar sūnām jāsāk uzreiz pēc to parādīšanās,  neļaujot “nelūgtajam viesim” izvērsties – tā jūs ietaupīsiet daudz laika, spēku un līdzekļu!

Nebeidzamā cīņa

Katrs, kuram kaut reizi nācies nodarboties ar virsmu, jumtu, sētu, celiņu, kapakmeņu un citu objektu attīrīšanu no sūnām un ķērpjiem, zina, cik tas ir nepateicīgs darbs. Daudzi pēc veca ieraduma mēģina ar sūnām tikt galā mehāniskā ceļā vai vienkārši nomazgājot tās ar ūdeni. Tomēr virsmas vizuālā tīrība, kura priecē acis pēc tās apstrādes ar birsti vai ūdens strūklu, nedrīkst jūs maldināt.

Patiesībā pat pēc rūpīgas mehāniskās apstrādes uz virsmas vienalga paliek “zaļuma” sporas, un jau pēc dažiem mēnešiem sūnas atkal ataugs, liekot visu procesu atkārtot no jauna. Turklāt, izvēloties šādu ceļu, var viegli sabojāt apstrādājamo virsmu – piemēram, izraut akmentiņus no bitumen pārsega jumta.

Ko darīt?
Izeja ir! Latvijā ražots līdzeklis “SŪNĀM STOP”, kura spēkos ir uz ilgiem laikiem atbrīvot jūs no zaļā “nelūgtā viesa”.

Kā tas strādā?

Apsmidzinot zaļo aplikumu ar līdzekli “SŪNĀM STOP”, tas iekļūst līdz pašām sūnu saknēm, pilnībā iznīcinot tā dzīvotspēju. Pēc  tam, kad sūnu slānis izkalst, tā atlikumus var noslaucīt no virsmas ar mīkstu lupatiņu, noskalot ar ūdeni, vai gluži vienkārši pagaidīt, kamēr jūsu vietā šo darbu paveiks nokrišņi. Nepieciešamības gadījumā biezāku sūnu slāni var apstrādāt ar līdzekli atkārtoti.

 

Rezultāts pārspēj cerēto: pēc kvalitatīvas apstrādes, lietojot “SŪNĀM STOP”, jauns ķērpju vai sūnu slānis uz apstrādātās virsmas neveidosies vairākus gadus!

Līdzeklis nav toksisks un ir nekaitīgs augiem un dzīvniekiem

Jāizceļ, ka, pateicoties precīzai sastāvdaļu izvēlei un pareizai vielu koncentrācijai, izdevies panākt, ka līdzeklis iedarbojas tikai uz sūnām, ķērpjiem un ūdenszālēm. Tas nekaitē citiem augiem, zālei, krūmājiem, nav bīstams mājdzīvniekiem, nebojā apstrādājamo virsmu un neietekmē tās īpašības.

Lietotāju ērtībai “SŪNĀM STOP” sērijas līdzekļi tiek piedāvāti gan koncentrāta, gan gatava izsmidzināmā līdzekļa veidā.

Noderīgi padomi

●    Atcerieties, ka sūnām nepatīk tieši saulesstari, tāpēc tās labāk aug ziemeļu (ēnas) pusē – tā ir galvenā riska zona.
●    Pēc zaļā aplikuma apstrādes ar līdzekli “SŪNĀM STOP” izmaiņas būs redzamas jau pēc dažām stundām ar neapbruņotu aci.
●    Laiks pēc apstrādes, kas nepieciešams, lai pilnībā atbrīvotos no sūnām, ir atkarīgs no slāņa biezuma un laikapstākļiem. Zaļā aplikuma parādīšanās sākuma stadijā tās parasti ir 2-3 dienas, ielaistākos gadījumos – līdz dažām nedēļām.
●    Visefektīvāk “SŪNĀM STOP” darbojas siltā, bet ne pārāk karstā laikā.
●    Pavasarī un rudenī skarto vietu vislabāk apsmidzināt no rīta, bet vasarā – otrādi, vēlu vakarā.
●    Cīņa ar sūnām jāsāk uzreiz pēc to parādīšanās – tā jūs ieekonomēsiet daudz laika, spēku un līdzekļu.

Vairāk informācijas par līdzekli “SŪNAM STOP” – ražotāja mājaslapā
www.sūnām-stop.lv.

Neļaujiet sūnām un ķērpjiem sabojāt jūsu dzīvi – sakiet zaļajam aplikumam “STOP!”.

 

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Labdien es arī pagaišo gadu nopirku koncentrātu divus litrus un atšķaidīju ar desmit litriem ūdeni nosmidzināju visu jumtu un rezultāts nulle tikai iztērēju naudu,jo es domāju ka tā ir tikai reklāma.Beigās ar augstspiediena ūdens strūklu notīrīju visu jumtu no sūnām.

 2. Nopirku Sūnām stop akmenim, bruģim. Lietoju uz mākslīgās zāles laukuma tenisa kortā. Efekts ļoti labs. Sūnas palika brūnganas pēc aptuveni nedēļas. Kā ražotājs ieteica noslaucīju to visu nost, kad bija sausa diena. Viss tīrs.

 3. Tas vis ir tīrākā reklāma. 2 gad atpakaļ nopirku veikalā pret sūnu līdzekli, gan koncentrātu,gan jau gatavu. Pie mājas uz betona kāpnēm uz viena pakāpiena smidzinu gatavo, uz otra pakāpiena smidzinu koncentrātu uz trešā šķaidītu koncentrātu. Rezumē: tikai no koncentrāta- sūnas palika sarkanas- un vis.Tikai iztērēta nauda.

  • Labdien, Juri!
   Lūdzu sazinieties ar mums, lai mēs Jums varētu piešķirt Sūnām-Stop produktu testam un Jūs pārliecinātos, ka mūsu produkts brīnišķīgi veic savu darbu.
   Ar koncentrātu noteikti nevajag darboties, jo ja tas nonākot uz citiem augiem – zāli, puķēm, krūmājiem var radīt tiem “apdegumu”.
   Sūnām-Stop var sliktāk veikt savu darbu ja:
   1) sūna ir ļoti sausa un izkaltusi. Tādēļ dažas stundas pirms apstrādes to vajag samitrināt, lai tā atdzīvotos un sāktu dzert.
   2) pēc stipriem lietiem tā ir padzērusies un vairs nedzer. Vajag nogaidīt 24 stundas un tad veikt apstrādi.
   P.S. Kad Sūnām-Stop ir veicis savu darbu un sūnas spora ir nobeigta tad tā kļūst brūni-dzeltena.
   Pieļauju, ka Jūs esiet izmantojis kādu produktu, kurš satur skābi.
   Sūnām-Stop nesatur skābi, metālus vai kādus balinātājus un tas nav toksisks!

 4. Mana pieredze: ātra piegāde, līdzeklis SŪNĀM-STOP uz koka sētas strādā perfekti. Iesaku!

 5. Paldies Dacei par labiem vārdiem! 🙂
  Visi pieprasījumi un pirkumi tiek apmierināti pilnā apmērā un visīsākajos termiņos. Sūnām-Stop var iegādāties vairāk kā 100 veikalos visā Latvijā.
  Kā arī mēs katras brīvdienas piedalamies gadatirgos pa visu Latviju, lai interesentiem stāstītu par produktu un atbildētu uz interesējošiem jautājumiem.
  Šajā sestdienā mēs būsim Ādažos un Dobelē bet svētdien Limbažos.
  Uz drīzu tikšanos, lai visiem jauka diena!

 6. Nieki! Ko līdz reklamēt, ja viņiem tas Sūnām stop nemaz nav! Es gribēju pasūtīt, atbildēja, ka nav…

Draugiem Facebook Twitter Google+