Mobilā versija
+14.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
10. jūnijs, 2016
Drukāt

Suns pierobežā atrod saiņus ar kontrabandas cigaretēm

Valsts policijas foto.Valsts policijas foto.

Ilustratīvs foto

Robežsardzes dienesta suns pierobežā atradis saiņus ar kontrabandas cigaretēm, un aizdomās par nelikumīgu cigarešu apriti aizturēti divi cilvēki – viens Lietuvas un viens Baltkrievijas pilsonis, aģentūra BNS uzzināja Valsts Robežsardzē.

Trešdien robežsargi konstatēja pēdas, kas liecināja par preču nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai. Iespējamo likumpārkāpēju meklēšanas pasākumos tika iesaistīts kinologs ar dienesta suni, kā rezultātā netālu no notikuma vietas tika konstatēti četri saiņi, kuros atradās 4000 cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes markām. Aizturēti tika divi vīrieši – Lietuvas un Baltkrievijas pilsoņi.

Pret likumpārkāpējiem uzsākts kriminālprocess par muitošanai pakļauto preču ievešanu muitas teritorijā, apejot muitas kontroli, kas izdarīts personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

Krimināllietas materiāli, aizturētās personas ar lietiskajiem pierādījumiem nodoti Valsts Ieņēmumu dienesta Muitas policijas pārvaldes amatpersonām.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+