×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.2°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
15. janvāris, 2016
Drukāt

Suns sagrauž BMW X5 virsbūvi (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kādam Pierīgas iedzīvotājam bija nepieciešams veikt automašīnas BMW X5 virsbūves remontu par 1700 eiro pēc tam, kad tās īpašnieks atklāja, ka auto virsbūvi sagrauzis suns, informēja If Apdrošināšana.

2014. gada izlaiduma BMW X5 auto īpašnieks pastāstījis, ka, mazgājot automašīnu, konstatējis, ka uz tās virsbūves – spārniem, numura zīmes, dekoratīvajām restēm un citām daļām – redzamas kodumu pēdas. Tāpat automašīnai bija norautas vairākas gumijas detaļas, bet dažām virsbūves detaļām arī izrauti robi.Automašīnu, visticamāk, sabojājis kāds suns laikā, kad ģimene bija devusies ciemos.

If Apdrošināšanas praksē ir bijuši vairāki atlīdzību gadījumi, kad bojājumus automašīnām radījuši dzīvnieki. Pirms aptuveni diviem gadiem zemnieku saimniecībā uz lauka novietotu Toyota Hilux automšīnu bija sabradājušas govis. Nereti postījumus automašīnām nodara arī žurkas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ir nu gan servisniekiem apetīte! Par tādu nieku 1700 evriki!
    Es arī sastapos ar līdzīgu apetīti mūsu servisā, pasūtot termostatu man prasīja 120 evrikus, bet tādu pašu jaunu, ar visu sūtīšanu no UK man izmaksāja tikai 34 evrikus. Redziet kāda apetīte ir mūsu servisos! Bet muļķi kurus slaukt, acīm redzot netrūkst.

  2. atliek pamēģināt pašam BMW X5 uz zoba 🙂

Draugiem Facebook Twitter Google+