Mobilā versija
+8.4°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
15. janvāris, 2016
Drukāt

Suns sagrauž BMW X5 virsbūvi (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kādam Pierīgas iedzīvotājam bija nepieciešams veikt automašīnas BMW X5 virsbūves remontu par 1700 eiro pēc tam, kad tās īpašnieks atklāja, ka auto virsbūvi sagrauzis suns, informēja If Apdrošināšana.

2014. gada izlaiduma BMW X5 auto īpašnieks pastāstījis, ka, mazgājot automašīnu, konstatējis, ka uz tās virsbūves – spārniem, numura zīmes, dekoratīvajām restēm un citām daļām – redzamas kodumu pēdas. Tāpat automašīnai bija norautas vairākas gumijas detaļas, bet dažām virsbūves detaļām arī izrauti robi.Automašīnu, visticamāk, sabojājis kāds suns laikā, kad ģimene bija devusies ciemos.

If Apdrošināšanas praksē ir bijuši vairāki atlīdzību gadījumi, kad bojājumus automašīnām radījuši dzīvnieki. Pirms aptuveni diviem gadiem zemnieku saimniecībā uz lauka novietotu Toyota Hilux automšīnu bija sabradājušas govis. Nereti postījumus automašīnām nodara arī žurkas.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Ir nu gan servisniekiem apetīte! Par tādu nieku 1700 evriki!
    Es arī sastapos ar līdzīgu apetīti mūsu servisā, pasūtot termostatu man prasīja 120 evrikus, bet tādu pašu jaunu, ar visu sūtīšanu no UK man izmaksāja tikai 34 evrikus. Redziet kāda apetīte ir mūsu servisos! Bet muļķi kurus slaukt, acīm redzot netrūkst.

  2. atliek pamēģināt pašam BMW X5 uz zoba 🙂

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+