Latvijā
Sabiedrība

Suns sakodis raitā solī garām ejošu cilvēku 2

Foto-Shutterstock

Piektdien, 5.maijā, slimnīcā nogādāts kāds 64 gadus vecs vīrietis, kuru sakoda suns, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Ilze Bukša. Negadījums noticis, vīrietim raiti soļojot garām kādai mājai, no kuras izskrēja suns un sakodis cietušo rokā un kājā.

Pierīgā traumu guvis arī kāds 36 gadus vecs vīrietis, kurš iezāģējis sev rokā, strādājot mežā.

Latgalē ar cirstu brūci augšdelmā un kaula lūzumu slimnīcā nogādāts kāds 49 gadus vecs vīrietis. Viņš strādājis ar leņķa slīpmašīnu, no kuras kādā brīdī norāvās metāla detaļa, trāpot pa cietušā roku.

Mediķu aprūpē nogādāts kāds 53 gadus vecs vīrietis Kurzemē, kurš darba vietā kritis no paaugstinājuma, laužot ribas un gūstot krūškurvja traumu.

Pāragri aizverot krāsns aizbīdni, Kurzemē ar tvana gāzi saindējusies kāda 21 gadu veca sieviete, kā arī trīs bērni vecumā no viena līdz 12 gadiem.

Slimnīcā nogādāta arī kāda 84 gadus veca sirmgalve, kura atrasta guļam pie savas mājas Vidzemē. Kundze nevarēja pateikt, cik ilgi atradusies zemē, turklāt kādu brīdi viņa bija bez samaņas. Sievietei konstatēta pēkšņa saslimšana, kas radīja bezpalīdzīgo stāvokli, kā arī ķermeņa atdzišana.

Kopumā aizvadītajā diennaktī saņemti 1195 izsaukumi, no kuriem 262 saistīti ar traumām.

LA.lv