Mobilā versija
+2.6°C
Īrisa, Irīda, Airisa
Piektdiena, 21. oktobris, 2016
10. maijs, 2014
Drukāt

Suns sakož saimnieci, smagi apdeg sirmgalve

Foto-LETAFoto-LETA

Piektdien, 9.maijā, mediķu aprūpē nonākusi gan sieviete, kuru sakodis pašas suns, gan arī sirmgalve, kura apdegumus guvusi, aizdegoties apģērbam, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciāliste Inga Vītola.

Latgalē ārstu palīdzība sniegta 51 gadu vecai sievietei, kuru sakodis pašas suns. Sieviete, kura bija alkohola reibumā, suni barojusi no plaukstas, un tas viņu sakodis.

Slimnīcā Rīgā nogādāta 73 gadus veca sieviete, kura guvusi termisku apdegumu. Sievietei no krāsns liesmas aizdegās apģērbs, kā rezultātā viņa guva plašus ķermeņa apdegumus.

Slimnīcā nogādāts 35 gadus vecs vīrietis ar politraumu, kurš Rīgas reģionā darba vietā nokritis no vairāku metru augstuma, gūstot smadzeņu satricinājumu, krūškurvja traumu, vēdera traumu un iekšējo orgānu bojājumus.

Ārstu palīdzība bija vajadzīga arī 53 gadus vecam vīrietim Rīgā, kurš guvis ķermeņa atdzišanu, ilgstoši uzturoties uz ielas.

Mediķu rokās nonākuši arī četri psihoaktīvo vielu jeb tā dēvētā spaisa lietotāji, kas bija vecumā no 24 līdz 44 gadiem.

Kopumā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests pagājušajā diennaktī saņēma 1238 izsaukumus, tai skaitā 218 izsaukumi bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (55)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu (2)73 gadus veca ārsta nāve Siguldas slimnīcas lifta šahtā raisījusi daudz jautājumu. Mirušā atrašanās vieta liek domāt nevis par kritienu, bet, iespējams,
Draugiem Facebook Twitter Google+