Mobilā versija
+3.8°C
Daina, Dainis, Dainida
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
15. oktobris, 2014
Drukāt

Suntažos lietavu dēļ pārrauts Dzirnavu dīķa aizsprosts (4)

EkrānuzņēmumsEkrānuzņēmums

Suntažu dzirnavu dīķis palu laikā.

Ogres novada Suntažu pagasta Suntažos trešdien lietavu dēļ ticis pārrauts Dzirnavu dīķa aizsprosts, aģentūra BNS uzzināja pašvaldībā.

Pārrautā aizsprosta teritorija tikusi ierobežota un tiek gaidīts līdz samazināsies ūdens līmenis, lai varētu uzsākt remontdarbus.

Jau vēstīts, ka savukārt Ogrē plūdu dēļ no savām mājām evakuēti seši cilvēki. Pašvaldība uzsākusi plūdos cietušo teritoriju apsekošanu. Tāpat plūdu likvidācijā iesaistīt zemessargi un pašvaldības policija. Situācija joprojām saglabājas sarežģīta.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Sekas nolaidigai ricibai. Neuztureja kartiba dambi,rezultats-sodiena!

  2. Nu te briesmīgi bet tas kad pie skolas ir sporta laukums pārplūdis tā ka sajūtu kad tur ir upe!

  3. Žēl ,ka tā…

  4. Dzirnavu laikos nekas tamlīdzīgs nebija iespējams: melderis nepārtraukti sekoja ūdens līmenī un, jūtot tuvojamies kritisku situāciju, laikus atvēra slūžas. Žēl, šis bija viens no vēl atlikušajiem dzirnavu dīķiem; kādreiz , vēl pirms kara to bija 850, ūdens spēks darbināja dzirnakmeņus, gaterus un elektroturbīnas, un pie dzirnezeriem koncentrējās arī lielākie zivju krājumi.

Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai pasargātu citus no tik skarba likteņa (70)Dēls sadedzināts. Māte gatava izstāstīt Egila stāstu, lai varbūt citus pasargātu no tik skarba likteņa
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (5)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+