×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Sestdiena, 18. augusts, 2018
27. jūlijs, 2016
Drukāt

Suņu saimniekus aicina doties izturības un šķēršļu skrējienā

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Nodibinājums “Mārlija ķepu parks” aicina piedalīties ikvienu suņu saimnieku un pārbaudīt savus spēkus šīsvasaras atraktīvākajā izturības skrējienā ar šķēršļiem “Ķepu spēks 2016”. “20. augustā pulcēsimies Dobeles novada Zebrenes pagastā, lai pierādītu gan sev, gan citiem, ka cilvēks un viņa uzticamais draugs ir vislabākā komanda aktīva dzīvesveida baudīšanai. Piecas ātrākās trases komandas iegūs lieliskas balvas no pasākuma atbalstītājiem,” vēsta pasākuma rīkotāji.

Vasara ir labvēlīgākais laiks, kad doties ārpus telpām un baudīt sava mīluļa sabiedrību. Tādēļ vasaras otrajā pusē aicinām suņu saimniekus izmēģināt vēl nebijušas aktivitātes, kurās tiek nodarbināts gan cilvēks, gan suns. Marley’s Fit projekta ietvaros dosimies ārpus galvaspilsētas uz Dobeles novadu, lai izmēģinātu savus spēkus 3 km šķēršļu trasē kopā ar saviem mīluļiem. Šķēršļu trasē būs jāpievar grāvji, krūmu puduri, riepu kalns un pat siena ruļļi.

Organizatori būs parūpējušies par dažādiem grūtības pakāpju trases maršrutiem – ar vienādu veikšanas laiku, bet sarežģītākiem un vieglāk pārvaramiem šķēršļiem, jo skrējiena galvenais moto ir “Ikvienas ķepas to var!”. Būs arī izveidota kucēnu socializēšanās trase, kurā varēs iepazīties ar šķērļiem un citiem suņiem.

Tiek aicināti piedalīties gan šķirnes, gan bezšķirnes suņi un viņu saimnieki. Tā būs neaizmirstama diena ar gandarījumu par kopā paveikto! Pieteikšanās pasākumam līdz 31. jūlijam. Nolikums un saite uz tiešsaites reģistrācijas anketu “Ķepu spēks 2016” ir atrodama mājas lapā www.sportoarsuni.lv.

Nebūs aizmirsts arī par Lielās trases mazajiem un lielajiem atbalstītājiem, kuri varēs darboties radošajās darbnīcās, kā arī spēlēt vides spēles. Pasākuma organizatori, kopā ar dzīvnieku patversmi „Labās mājas”, pirms došanās uz pasākumu no sirds lūdz apmeklētājus pārskatīt savu un sava mīluļa skapi, un ziedot nevajadzīgās lietas patversmes iemītniekiem

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+