×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
14. aprīlis, 2016
Drukāt

“SuperMikrofons” ļaus uzmirdzēt talantiem

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Astoņos koncertšovos piedalīsies gan paši kompānijas vadītāji Elita Mīlgrāve un Guntars Račs.

Atzīmējot 20 gadus latviešu mūzikā, kompānija “Mikrofona ieraksti” lielākajās Latvijas pilsētās piedāvā koncertšovu “SuperMikrofons”. Astoņos koncertšovos piedalīsies gan paši kompānijas vadītāji Elita Mīlgrāve un Guntars Račs, gan pazīstami izpildītāji: Olga Rajecka, Aija Andrejeva, “Līvi” un Buks, Ieva Kerēvica, Antra Stafecka, Ieva Akuratere, Ivo Fomins, Andris Ērglis, Uldis Marhilevičs un šā gada konkursa “Supernova” uzvarētājs Justs Sirmais, kā arī jaunie talanti.

“Mikrofona ieraksti” jeb vienkārši “MicRec” dibināta 1996. gada 17. aprīlī un šogad atzīmēs savu 20. gadadienu. Šo gadu laikā izdoti 550 dažādu izpildītāju albumi un izlases un notikusi aktīva sadarbība ar visiem vadošajiem Latvijas māksliniekiem. “Paskatoties uz paveikto šajos 20 gados, mani pārņem dziļa pateicība un gandarījums – pateicība visiem, kas mums uzticējušies, un gandarījums par katru izdevušos ierakstu. Iedomājoties, ka mūsu kompānijas izdotos ierakstus katru dienu kāds kaut kur klausās, mani pārņem patiess prieks un vēlēšanās turpināt.”

Jubilejai veltītā koncertšova “SuperMikrofons” laikā organizatori aicina ne vien noklausīties jau pazīstamu zvaigžņu priekšnesumus, bet arī atklāt jaunas zvaigznes, jo katrā koncerta norises vietā notiks arī jauno talantu konkurss, kuru vērtēs iepriekš minētie mākslinieki, katrs uzņemoties šefību par vienu vai diviem izpildītājiem. Kopā ar zvaigznēm pasākuma laikā tiks veidots arī viens kopīgs priekšnesums.

“Tie būs svētki gan mums, gan pilsētai, kurā notiks pasākums. Bet visvairāk tie būs svētki katras pilsētas jaunajiem talantiem, kuriem šī ir unikāla iespēja,” saka Guntars Račs. Kopā konkursam no visas Latvijas saņemti vairāk nekā 150 jauno mūziķu pieteikumu. Visaktīvākie bijuši Rīgas mūziķi, kas iesūtījuši teju 50 pieteikumu. Liela atsaucība bijusi arī no Madonas, Valmieras un Liepājas mūziķiem, kur saņemti vairāk nekā 20 dalībnieku pieteikumi.

Katrā “SuperMikrofons” koncertā savus favorītus varēs atbalstīt arī klausītāji un koncerta apmeklētāji, balsojot par, viņuprāt, labāko priekšnesumu un kopā ar profesionālu žūriju izvēlēties to mūziķi, kas konkursa noslēgumā saņems galveno balvu – promocijas līgumu no izdevniecības “Mikrofona Ieraksti” 1000 eiro apmērā, kā arī iespēju piedalīties koncertu sērijas noslēguma koncertā “20 gadi latviešu mūzikā” 9. novembrī “Arēnā Rīga”.

Šova vadītāja un, protams, arī dziedoņa lomā – Lauris Reiniks, kurš arī dziedās viņa populārākos grāvējus. “Tu nekad nevari zināt, kurš tevi kurā brīdī pamanīs. Mēs ļoti daudzi esam sākuši savu ceļu ar konkursiem, festivāliem vai talantu šoviem. Ir jāizmanto iespēja, ka talantu meklētāji brauc pie tevis, nevis tev kaut kur ir jābrauc. Tā ir lieliska iespēja. Es ļoti aicinu atsaukties jaunos talantus, puišus, meitenes un grupas. Es tiešām sagaidu redzēt talantīgus cilvēkus ar degsmi un skatuves mīlestību. Varbūt šī būs jūsu laimīgā biļete, lai ienāktu Latvijas mūzikas pasaulē,” aicina L. Reiniks.

 

Varbūt noder!

Koncertšovs “SuperMikrofons”

15. IV Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti”

16. IV Madonas kultūras namā

17. IV Liepājā, Liepājas olimpiskā centra Rožu zālē

29. IV Jelgavas kultūras namā

30. IV Rēzeknē, Latgales vēstniecībā “Gors”

05. V Cēsīs, Vidzemes koncertzālē “Cēsis”

08. V Valmieras kultūras namā

15. V Rīgā, Spīķeru koncertzāle, noslēguma pasākums

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+