Suračs debitē ar hat trick, “Daugava” pusfinālā 0

Rīgas “Daugava” futbolisti pirmdien Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēlē ar 7:0 pārspēja FB “Gulbene”.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Uzvarētāju labā trīs vārtus guva horvāts Tedi Suračs, pa reizei izcēlās Tomas Tamošausks, Ernests Veilulis, Nikolajs Kozačuks un Lins Klimavičs.

Suračam šī bija debijas spēle “Daugava” sastāvā. Trīs vārtus šodien viņš iesita ar 16 minūšu intervālu.

Rīdzinieki jau pēc pirmā puslaika bija vadībā ar trīs vārtu pārsvaru, bet pēc pārtraukuma raidīja bumbu pretinieku vārtos trīs reizes.

FB “Gulbene” rindās 26. minūtē tika noraidīts Mihails Beršovs, bet arī “Daugava” spēli nepabeidza pilnā sastāvā, jo 55. minūtē līdzīgi tika sodīts Gļebs Kļuškins.

Latvijas kausa pusfinālā jau pirms tam bija iekļuvušas Daugavpils “Daugava”, “Liepājas metalurgs” un FK “Ventspils”.