dinamoriga.eu

Surovijs sagādā “Dinamo” zaudējumu sezonas pirmajā mačā 0

Rīgas “Dinamo” sezonas pirmajā KHL spēlē Prāgā ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) zaudēja “Lev”.

Septiņi seni vārdi, kurus nevajadzētu dot meitenēm 18
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 21
Kāpēc apklusis Krievijas tirāns? Pēc prezidenta vēlēšanām pazudis Putins

Rīdziniekiem vienīgos vārtus guva Mārtiņš Karsums, 17. minūtē izvirzot komandu vadībā. Lieliski šajā epizodē nospēlēja Miks Indrašis, nopelnot rezultatīvu piespēli – savu pirmo punktu KHL.

Spēles 37. minūtē nesapratās “Dinamo” aizsargu pāris Galviņš – K. Rēdlihs un no vārtu priekšas Māri Jučeru pārspēja pieredzējušais uzbrucējs Ļubošs Bartečko, panākot izlīdiznājumu. Uzvaras ripu trešā perioda vidū “Lev” labā iemeta eksdinamietis Tomašs Surovijs. Mirkli iepriekš Rīgas hokejisti izskrēja trijatā pret vienu aizsargu, taču neprecīzas piespēles dēļ līdz metienam nemaz netika.

Mēģinājumi atspēlēties Pekas Rautakallio vadītajai komandai bija nesekmīgi un sezona iesākta ar zaudējumu.

Māris Jučers atvairīja 21 no 23 metieniem. Rīgas hokejisti Tomašu Pepperli mājinieku vārtos traucēja 19 reizes. Iemetienu statistika mūsējiem bēdīga – uzvarēti tikai 22 no 61.

Nākamo spēli “Dinamo” aizvadīs sestdien Bratislavā pret Slovākijas vienību “Slovan”.