×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.7°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
15. augusts, 2013
Drukāt

“Survival kit” aicina pētīt Sarkandaugavu

Foto - publicititātesFoto - publicititātes

Laikmetīgās mākslas centra (LMC) producētā festivāla “Survival kit 5” ietvaros britu mākslinieks Bahbaks Hašemi-Nezhads (Bahbak Hashemi-Nezhad) un kuratoru platforma “BCC” aicina pieteikties dalībniekus radošajai darbnīcai, lai kopīgi ieklausītos, pamanītu un pieredzētu Sarkandaugavas kā apkaimes, vietas un teritorijas kompleksumu, tās īpašās telpiskās kvalitātes.

Darbnīcas dalībnieki kopā ar mākslinieku testēs un izgudros sev nepieciešamās spēles noteikumus Sarkandaugavas izzināšanai. Ekspedīcija uz Sarkandaugavu dosies piektdienā, 30. augustā, savukārt tās rezultāti tiks prezentēti festivālā 14. septembrī.
Radošajai darbnīcai iespējams pieteikties līdz 23. augustam (ieskaitot), rakstot Maijai Rudovskai (maijarudovska@gmail.com). Dalībnieku skaits ierobežots. Dalības valoda – angļu valoda.
Ekspedīcijas rezultāti tiks prezentēti simpozija “Lēnā revolūcija. Māksla un kultūra institucionālajās un teritoriālajās perifērijās” ietvaros, kas notiks no 10. līdz 14. septembrim. “Survival kit 5” notiekošā simpozija laikā radošajās darbnīcās, seminārā un Sarkandaugavas izpētes pasākumā mākslinieki, kuratori, mākslas institūciju pārstāvji un aktīvisti inscenēs, analizēs, pētīs un prezentēs dažādas marginālo pozīciju stratēģijas un taktikas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+