Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
9. novembris, 2015
Drukāt

Sūtīs bēgļu kritērijus (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Iekšlietu ministrija (IeM) šonedēļ plāno sākt procedūru, lai nosūtītu atlases kritērijus Latvijai paredzēto patvēruma meklētāju uzņemšanai, pastāstīja IeM valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane.

Viens no valdībā pieņemtā patvēruma meklētāju uzņemšanas plāna pirmajiem punktiem paredz, ka uz Eiropas dienvid­valstīm – Grieķiju un Itāliju – tiks nosūtīti Latvijas atlases kritēriji. Latvijas atlases kritēriji ir šādi: ģimenes ar bērniem, vienam ģimenes loceklim jāpārzina saprotama Eiropas valoda, piemēram, angļu, vācu, franču vai krievu. Tāpat patvēruma meklētājiem vēlama atbilstoša izglītība un personu apliecinoši dokumenti.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. BIJA JAIETVER— KRISTĪETĪBAS kritēriujs !

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (55)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Līdz bākai Kolkā aizbrist nevarēja, bet tuvu gan: Unikālā jūras atkāpšanāsAizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas, pateicoties austrumu vējam. Visā Latvijas
Draugiem Facebook Twitter Google+