×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
9. maijs, 2013
Drukāt

Suvenīrus visvairāk pērk somu un krievu hokeja fani

ripa4

Pasaules hokeja čempionātā Helsinkos naskākie uz suvenīru iegādi ir Somijas un Krievijas izlašu fani, pastāstīja suvenīru pārdevēji.

“Hartwall Areena” pieejami vairāki suvenīru tirdzniecības punkti. Vislabākā andele esot, kad spēlē Somijas un Krievijas izlases, jo šo izlašu līdzjutēji suvenīrus iegādājas visvairāk.

Cenas ir dažādas – ripa pieejama par septiņiem eiro, cepure – 24, krūze – 13, T krekls 18 un 25 eiro, soma – 48, bet cempionāta talismana iegāde izmaksā 23 eiro.

Suvenīru klāsts gan ir visai ierobežots un apvaicātie fani sūrojās par niecīgo izvēli. Piemēram, talsimans ir tikai viena izmēra – maziņš, bet visnotaļ dārgs. Jau čempionāta ceturtajā dienā bija izbeigušās ripas, bet pārdevēji atzina, ka sekos jauns pievedums. Taču tie, kas hallē trāpīja “neīstajā dienā”, palika ar garu degunu.

Cenas hallē visam ir ievērojamas, piemēram, alus kauss maksā septiņus eiro. Daudziem latviešiem tas nav pa kabatai, bet izeja ir – pie ieejas hallē apsargi nepārbauda somas, līdz ar to var ienest iekšā arī līdzi paņemtos grādīgos dzērienus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+