×
Mobilā versija
+5.8°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
23. jūlijs, 2013
Drukāt

Sv. Pētera baznīcā tiks atklāta Latvijas Tekstilmākslas asociācijas izstāde

foto - publicitātes25. jūlijā 17.00 Rīgas Svētā Pētera baznīcā tiks atklāta Latvijas Tekstilmākslas asociācijas izstāde ASTOŅPADSMITĀ  Izstāde iepazīstinās ar Latvijas izcilāko tekstilmākslinieku, kā arī jaunās mākslinieku paaudzes sniegumu. Ekspozīciju veidos darbi, kas tapuši pēdējā gada laikā.   Gadskārtējās izstādēs katram māksliniekam tiek dota koncepta un tēmas izvēles brīvība, vadoties pēc katra iekšējās nepieciešamības. Darbos apskatītās tematikas loks ir plašs – līdzās sociāli aktuālu tēmu risinājumam mākslas darbos skatāma cilvēka iekšējās emocionālās pasaules atklāsme mūsdienu deformētajā, agresīvajā vidē, dažādu pasaules kultūru pārmantojamības iespēja, asociatīvs dabas motīvu traktējums krāsu un formu dažādībā.  Ekspozīcijas darbos izmantotas visplašākās tehniskās iespējas un materiālu daudzveidība, tādējādi sniedzot pilnīgu priekšstatu par tekstilmākslas attīstības tendencēm Latvijā.   Izstāde Rīgas Svētā Pētera baznīcā skatāma līdz 18. augustam.foto - publicitātes25. jūlijā 17.00 Rīgas Svētā Pētera baznīcā tiks atklāta Latvijas Tekstilmākslas asociācijas izstāde ASTOŅPADSMITĀ Izstāde iepazīstinās ar Latvijas izcilāko tekstilmākslinieku, kā arī jaunās mākslinieku paaudzes sniegumu. Ekspozīciju veidos darbi, kas tapuši pēdējā gada laikā. Gadskārtējās izstādēs katram māksliniekam tiek dota koncepta un tēmas izvēles brīvība, vadoties pēc katra iekšējās nepieciešamības. Darbos apskatītās tematikas loks ir plašs – līdzās sociāli aktuālu tēmu risinājumam mākslas darbos skatāma cilvēka iekšējās emocionālās pasaules atklāsme mūsdienu deformētajā, agresīvajā vidē, dažādu pasaules kultūru pārmantojamības iespēja, asociatīvs dabas motīvu traktējums krāsu un formu dažādībā. Ekspozīcijas darbos izmantotas visplašākās tehniskās iespējas un materiālu daudzveidība, tādējādi sniedzot pilnīgu priekšstatu par tekstilmākslas attīstības tendencēm Latvijā. Izstāde Rīgas Svētā Pētera baznīcā skatāma līdz 18. augustam.

25. jūlijā Rīgas Svētā Pētera baznīcā tiks atklāta Latvijas Tekstilmākslas asociācijas izstāde “Astoņpadsmitā”.

Izstāde iepazīstinās ar Latvijas izcilāko tekstilmākslinieku, kā arī jaunās mākslinieku paaudzes sniegumu. Ekspozīciju veidos darbi, kas tapuši pēdējā gada laikā.

Gadskārtējās izstādēs katram māksliniekam tiek dota koncepta un tēmas izvēles brīvība, vadoties pēc katra iekšējās nepieciešamības. Darbos apskatītās tematikas loks ir plašs – līdzās sociāli aktuālu tēmu risinājumam mākslas darbos skatāma cilvēka iekšējās emocionālās pasaules atklāsme mūsdienu deformētajā, agresīvajā vidē, dažādu pasaules kultūru pārmantojamības iespēja, asociatīvs dabas motīvu traktējums krāsu un formu dažādībā.

Ekspozīcijas darbos izmantotas visplašākās tehniskās iespējas un materiālu daudzveidība, tādējādi sniedzot pilnīgu priekšstatu par tekstilmākslas attīstības tendencēm Latvijā.

Izstāde Rīgas Svētā Pētera baznīcā skatāma līdz 18. augustam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+