Mobilā versija
Brīdinājums +7.1°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
22. oktobris, 2015
Drukāt

Švainšteigers iesūdz tiesā firmu par viņam līdzīgas nacista figūriņas izgatavošanu

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Vācijas futbola izlases kapteinis Bastjans Švainšteigers iesūdzējis tiesā Honkongas firmu, kas izgatavojusi nacista figūriņu, kura ļoti atgādina viņu.

To apstiprinājis Švainšteigera pārstāvis pēc laikrakstā ”Bild” publicētas ziņas. Kompānija DiD izgatavojusi figūru nacistu miltārajā tērpā, kuras seja ļoti atgādina Vācijas valstsvienības kapteiņa seju, un kura arī nosaukta par ”Bastjanu”.

Kompānijas pārstāvis Patriks Čans ”Bild” noraidījis jebkādu ar futbolistiem saistītu figūriņu pārdošanu sakot, ka tā ir tikai sakritība, ka lelle nacistu tērpā atgādina Švainšteigeru.

30 centimetrus augstā figūriņa ”izgatavota tipiska vācieša izskatā”, sacīja Čans. ”Mēs domājam, ka tādi izskatās vācieši.”

Figūriņai, kas tiek pasniegta kā ”WWII Army Supply Duty”, ir vairākas versijas – ar tērauda ķiveri, ar baltu ziemas maskēšanās tērpu un vilnas cimdiem, kā arī tipiskā armijas uniformā, kas papildināta arī ar ērgli un svastiku virs labās krūšu kabatas.

Par Vācijas futbola valstsvienības kapteini Švainšteigers kļuva pagājušajā gadā, kad karjeru izlasē beidza Filips Lāms.

”Manchester United” pussargs bija viens no vadošajiem spēlētājiem komandā, kas 2014. gadā kļuva par pasaules čempioni.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+