×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
4. augusts, 2016
Drukāt

Svarcēlāja Koha – labi aklimatizējusies, gatava olimpiskajai debijai

foto: ventspils.lvfoto: ventspils.lv

Kaut svarcelšanas sacensību norises vieta ir otrpus ielai olimpiskajam ciematam, Latvijas sportiste Rebeka Koha savai olimpiskajai debijai gatavojas pašā ciematā, kur ir nodrošināti pietiekami labi apstākļi, aģentūrai LETA pastāstīja sportiste.

Gaidāmajā Riodežaneiro Olimpiādē Latvija būs pārstāvēta ne tikai vīru svarcelšanā, kur svarā līdz 105 kilogramiem viens no galvenajiem favorītiem būs Artūrs Plēsnieks, bet arī dāmu sacensībās, kur 7.augustā svarā līdz 53 kilogramiem uz starta stāsies Koha.

“Riodežaneiro ierados 1.augustā un esmu jau samērā labi aklimatizējusies – pa dienu un treniņu laikā nav noguruma,” teica Koha, slavējot olimpisko ciematu. “Tas ir plašs un skaisti iekārtots.”

Kaut aģentūra LETA pārliecinājās, ka svarcelšanas treniņu zāle ir burtiski pārsimts metru attālumā no olimpiskā ciemata centrālās ieejas, bet arēna, kur notiks sacensības, vien nedaudz tālāk, Koha atklāja, ka, nevēloties pārāk daudz ceļot, viņa sacensībām gatavojas pašā ciematā.

“Pirmajā dienā uztaisīju treniņu oficiālajā zālē, tomēr turpinājumā trenējos šeit pat ciemata trenažieru zālē, jo arī šeit iekārtotas svarcelšanas treniņgrīdas, un, lai nebūtu nepārtraukti jābraukā, ērtāk ir palikt uz vietas,” stāstīja 18 gadus vecā sportiste.

Vairāk oficiālajā treniņu zālē trenējoties Plēsnieks, bet Koha to dara no viņa atsevišķi. Kā atklāja sportiste ar viņiem strādā abi delegācijā iekļautie treneri – gan divkārtējais olimpiskais medaļnieks Viktors Ščerbatihs, gan pieredzējušais Eduards Andruškevics.

“Olimpiskajās spēlēs vēlos sasniegt personiskos rekordus, un tad arī var sagaidīt labu iznākumu,” teica svarcēlāja.

Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonija gaidāma jau piektdien, bet pirmie Latvijas sportisti sacensības sāks dienu vēlāk.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+