Sports
Citi sporta veidi

Svarcēlājs Suharevs Eiropas čempionātā labo personīgo rekordu 16

Foto – Juris Kalniņš

Latvijas svarcēlājs Ritvars Suharevs trešdien Horvātijā Eiropas čempionāta sacensībās laboja personīgo rekordu.

B grupā Suharevs uzrādīja otru labāko rezultātu, bet vēlāk sāksies sacensības A grupā, kur pieteikti deviņi sportisti, līdz ar to latvietis Eiropas meistarsacīkstēs būs izcīnījis vismaz 11.vietu.

Patlaban 18 gadus vecais Suharevs, kurš ir jaunākais dalībnieks svara kategorijā līdz 77 kilogramiem, summā pacēla 335 kilogramus, savu iepriekšējo rekordu labojot par trim kilogramiem.

Suharevs raušanā pacēla 145 un 150 kilogramus smagus stieņus, bet 154 kilogrami viņam šoreiz nebija pa spēkam.

Savukārt grūšanā viņš pacēla 175, 180 un 185 kilogramus smagus stieņus. Abās disciplīnās viņš piekāpās tikai rumānim Dumitru Kaptari, kurš ir desmit gadus vecāks un summā pacēla 360 kilogramus (160+200).

A grupas sacensības sāksies plkst.20.55 pēc Latvijas laika.

Saistītie raksti

LETA jau vēstīja, ka talantīgā Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha pirmdien kļuva par Eiropas vicečempioni, pievienojot sudrabu pērn izcīnītajai Vecā kontinenta bronzas medaļai. Koha, startējot svara kategorijā līdz 58 kilogramiem, summā pacēla 213 kilogramus, raušanā pievarējot 95, bet grūšanā 118 kilogramus smagus stieņus.

Bez Kohas un Suharevu Latviju Eiropas čempionātā pārstāvēs arī Vadims Koževņikovs, kurš piektdien startēs svara kategorijā līdz 85 kilogramiem. Savukārt Artūrs Plēsnieks, kurš pērn tika kronēts par Eiropas čempionu svara kategorijā līdz 105 kilogramiem, vēlas pilnībā atlabt pēc pleca operācijas, līdz ar to kontinenta meistarsacīkstēs nestartēs.

LA.lv