×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
26. septembris, 2016
Drukāt

Svari – rotaļīgi, bet stipri. Ziedu horoskops (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Saule caur Svaru Zodiaka zvaigznāju iet no 23. septembra plkst. 5.29 līdz 23. oktobrim plkst. 6.09. Turpināsim iepazīties ar ziedu horoskopu.

No 23. septembra līdz 3. oktobrim dzimušie ir gaisa stihijas Svari un viņu ziedi pēc ziedu horoskopa ir Virši.

Cilvēki, kas dzimuši šajā horoskopa zīmē, ir vienkārši, bet ar labām manierēm, šarmanti, patīkami un uzticami. Tāpēc daudzi viņiem uztic savas sirdssāpes un lūdz padomu. Visu, pie kā viņi ķeras, veic ar lielu atbildības sajūtu. Šie cilvēki tiecas sasniegt pilnību it visā, ko dara. Labi zina ieguldīto pūliņu vērtību, tāpēc prot novērtēt gan pašu paveikto, gan citu darbu. Daba Viršus apveltījusi ar labām prāta spējām, tāpēc viņiem patīk dzīves izaicinājumi, iespēja apgūt ko jaunu un atrisināt dažādus dzīves izveidotos rēbusus.

No 4. līdz 13. oktobrim dzimušie ir ūdens stihijas Svari un viņu zieds ir Kamēlija.

Grūti nepamanīt dabas doto pievilcīgo un patīkamo ārieni. Kamēlija ir apzinīga, organizēta un pieklājīga, ar labu humora izjūtu un dažkārt rotaļīga. Bieži vien aiz valdzinošās ārienes slēpjas stipra rakstura cilvēks, kas spēj rīkoties vīrišķīgi un atbildīgi. Neapstājas pusceļā un nebaidās no šķēršļiem. Piemīt gaume un patīk izsmalcinātas lietas, lai tās iegūtu, gatava daudz strādāt. Atstāj iespaidu uz apkārtējiem un paliek atmiņā. Reizēm gatava pielāgoties publikai, bet neizdabā tai.

No 14. līdz 23. oktobrim dzimušie ir uguns stihijas Svari un viņu ziedi ir Ceriņi.

Gluži kā ceriņi šie cilvēki izstaro jaunības, optimisma un ticības enerģiju, ka viss labais vēl tikai nāks. Dzīvē centīgi un mērķtiecīgi cilvēki, kas labprāt palīdz citiem. Ceriņu labās sirds dēļ citi nereti cenšas viņus izmantot. Vienmēr jauni dvēselē un iemīlējušies, tāpēc dažkārt viņu rīcība šķiet vieglprātīga un nepārdomāta. Samērā viegli tiek pāri visām dzīves grūtībām. Daudz draugu. Ar karjeras veidošanu nesteidzas – svarīgāk ir izbaudīt dzīvi!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tāds bulšits 😀

Draugiem Facebook Twitter Google+