Horoskopi un mistika
Horoskopi

Svarīga būs ģimenes sajūta! Horoskopi no 11. līdz 17. novembrim0

Foto: Fotolia

Auns

Tiks pārbaudīta tava vērtību sistēma. Svarīgi prast novērtēt būtisko. Var nākties pieņemt lēmumus saistībā ar finansēm. Parūpējies par savu sociālo statusu un karjeru. Šīs lietas šobrīd ir cieši saistītas ar taviem peļņas apmēriem.

Vērsis

Gaidāmi izaicinājumi attiecību un sadarbības jautājumos. Laiks pieņemt gudrus lēmumus. Lēmumu pieņemšana instinktīvu emociju iespaidā nenesīs vēlamos rezultātus. Lai paspīdētu, ņem talkā pieredzi, zināšanas un intuīciju.

Dvīņi

Ja vēlies iegūt kaut ko jaunu, vispirms jāatlaiž viss vecais un nevajadzīgais. Dažkārt, lai kaut ko sasniegtu, nevajag steigties, apbruņojies ar pacietību un vēro situāciju. Šajā nedēļā nevajadzētu pieņemt nopietnus lēmumus.

Vēzis

Pirmdien, otrdien gandarījumu sniegs laika pavadīšana ar interesantiem cilvēkiem, restorāna apmeklējums ar laulāto vai prasmīgi sniegta masāža. Ceturtdien kļūsi viegli iespaidojams un jūtīgāks, gribēsies paslinkot un pasapņot.

Lauva

Šajā nedēļā lielas iespējas gūt atzinību par labi paveiktu darbu! Centies būt pacietīgs un izdarīgs, jo enerģijas būs gana daudz. Mīlas joma var būt mazāk veiksmīga, jo īpaši, ja esi licis lielas cerības un gaidas uz mīļoto cilvēku.

Jaunava

Nedēļas pirmajā pusē svarīgi ieguldīties mācībās, pastudēt kādu tev svarīgu tēmu. Būsi spējīgs iedziļināties lietu būtībā. Atgriezies pie tēmām, kuras nesaproti, pārskati tās vēlreiz! Nedēļas otrajā pusē svarīgāka būs jūtu dzīve.

Svari

Joga, masāžas, tantriskā mīla – šīs būs aktuālās nodarbes nedēļas sākumam. Uzmanība jāpievērš arī tuvinieku veselībai un biznesā ieguldītajai naudai. Ceturtdiena piemērota mākslas, kino vai muzikālu pasākumu apmeklēšanai.

Skorpions

Nedēļas sākumā iesaisti savu dzīves draugu kādā kopīgā pasākumā. Varat apvienot patīkamo ar lietderīgo. Nedēļas otrajā pusē palielinās naudas zaudējumu risks. Neielaidies neapdomīgās finanšu afērās. Plāno savu budžetu.

Strēlnieks

Pievērsies darbam, svarīgi izdarīt visu kārtīgi un rūpīgi. Otrdiena labvēlīga, lai atteiktos no kāda neveselīga ieraduma. Pieskati mājdzīvniekus. Nedēļas izskaņā pastiprināsies sentimentalitāte. Galvenais, nekrīti sevis žēlošanā.

Mežāzis

Nedēļas sākums var atnest svarīgus notikumus mīlas dzīvē un attiecībās ar bērniem. Pastiprināsies azartiskums. Var būt vilinājums uzsākt slepenu mīlas dēku, bet tajā pašā laikā sapratīsi, kādu atbildību tas var nest.

Ūdensvīrs

Svarīgākās tēmas – māja un ģimene. Aktuāli padomāt, kas rada “ligzdas sajūtu”. Nedēļas otrajā pusē pastiprināsies radošums, iztēle – vari izmantot šīs īpašības profesionālo panākumu gūšanā.

Zivis

Pievērs uzmanību ienākošajai informācijai. Ja kaut ko zini, tad saki, nekautrējies. Iespējams gūt atbalstu no draugiem. Pastiprināsies vajadzība pēc maiguma, taču neiesaisties intīmos sakaros ar cilvēku, par kuru neesi pārliecināts.

 

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Ja arī kāds zina, kas tev patiesībā ir nepieciešams, tad tikai tu pats! Horoskopi 4. decembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Kad gaidāms čika laiks decembrī?
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Centies nepārkarst arī vārda tiešā nozīmē! Horoskopi 3.decembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Urbanovičs: “Saskaņa” neatbalstīs likumprojektu par Rīgas domes atlaišanu
1 stunda
EL
Egils Līcītis
Latvijā
Egils Līcītis: Vai izdosies nolaist no sliedēm Kariņa vadīto čukčukbānīti?
59 minūtes
LL
LETA, LA.lv
Sports
Dānijas tenisa karaliene Vozņacki janvārī beigs sportistes karjeru
39 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: “Z-Towers” ver durvis žurnālistiem un plāno prasīt aizstāvību starptautiskās institūcijās
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Sociologs izsakās, kam būs liela nozīme ārkārtas vēlēšanās Rīgā
2 stundas