Ekonomika
Darbs un nauda

Svarīga informācija “PNB Banka” klientiem garantētās atlīdzības saņemšanai0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Toms Koklītis/LETA

Svarīga informācija “PNB Banka” klientiem, kuri atvēruši kontus “Citadelē” garantētās atlīdzības saņemšanai.

Kā preses paziņojumā informē “Citadele”, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) pensiju un pabalstu saņēmējiem, kuri līdz 22. augustam būs atvēruši kontu bankā “Citadele”, nav jādodas uz “PNB Banka” filiāli garantētās atlīdzības saņemšanai.

“PNB Banka” klienti – VSAA pensiju un pabalstu saņēmēji, kuriem jau ir bijis konts bankā “Citadele” vai kuri tādu atvēra vai atvērs laika posmā no 15. augusta līdz 22. augustam – dienai, kad tiks uzsākta garantētās atlīdzības izmaksa,- nav jādodas uz “PNB Banka” filiālēm garantēto atlīdzību saņemšanai.

Šiem klientiem garantētā atlīdzība līdz 100 000 eiro atbilstoši noguldījuma summai, sākot no 22. augusta tiks pārskaitīta automātiski uz viņu kontu bankā “Citadele”.

Par turpmāko VSAA pabalstu un pensiju saņemšanu “Citadeles” vai jebkuras citas kredītiestādes kontā, klientiem būs nepieciešams rakstiski informēt VSAA sešu mēnešu laikā.

Privātpersonām, kuras līdz 22. augustam būs atvērušas kontu bankā “Citadele”, jāiesniedz pieteikums garantētās atlīdzības saņemšanai.

Savukārt tām privātpersonām, kuras nav VSAA pensiju un pabalstu saņēmēji, bet laika posmā no 15. augusta līdz 22. augustam būs atvērušas kontu bankā “Citadele”, sākot no 22. augusta būs jāiesniedz pieteikums bankas “Citadele” internetbankā vai norādītajās bankas Citadele filiālēs par garantētās atlīdzības saņemšanu uz jaunatvērto vai jebkuras citas finanšu iestādes kontu.

Ja līdz 22.augustam atverot kontu, privātpersona aizpildīja brīvas formas rīkojumu par garantētās atlīdzības saņemšanu uz savu kontu bankā “Citadele” un iesniedza to bankā Citadele, tad atlīdzība tiks ieskaitīta jaunatvērtajā kontā, un privātpersonai papildus nekas nav jādara, lai saņemtu garantēto atlīdzību.

Kontu var atvērt arī internetā – bankas Citadele mobilajā lietotnē vai mājaslapā.

Savukārt, lai veiktu operatīvu apkalpošanu un saņemtu nepieciešamās atbildes uz saviem jautājumiem, bankas “Citadele” klienti ir aicināti izmantot čata funkciju mobilajā lietotnē.

LA.lv
LE
LETA
Ekonomika
Licenci taksometru pakalpojumu sniegšanai lidostā “Rīga” saņēmusi tikai viena takšu apvienība
1 diena
UG
Uldis Graudiņš

Ekonomika
Latvija nekad nepārstrādās visus šķiroto atkritumu veidus. Kā rīkoties?
1 diena
LE
LETA
Ekonomika
Baltijas valstīs kāpj dīzeļdegvielas cenas 1
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Zarnu infekcijas simptomi atklāti 19 bērniem un četriem bērnudārzu darbiniekiem Siguldas pusē
48 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Kad ārēji sakopies indivīds ver vaļā muti, nereti ir jābāž ciet ausis 1
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Spēcīgais vējš gandrīz nogāzis sastatnes deviņstāvu ēkai uz Liepājas centrālās ielas
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Dabā
Pirmdien uzspīdēs saule un pūtīs spēcīgs vējš
1 stunda
LL
LETA, LA.lv
Sports
FOTO: Baumanis piebremzē Nitišu, Rīgā fināls bez latviešiem
1 stunda