Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
15. septembris, 2015
Drukāt

Svarīgākais kritērijs OCTA iegādē ir cena

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) veiktajā autovadītāju aptaujā noskaidrots, ka 58% respondentu savlaicīgi plāno OCTA iegādi.

Savukārt 39% respondentu par OCTA polises iegādi atceras tikai tad, kad par tās termiņa beigām saņem atgādinājumu no apdrošinātāja. Kā galveno kritēriju OCTA polises izvēlei no konkrēta apdrošinātāja autovadītāji min tās cenu (45%) un tikai nedaudz vairāk kā 11% norāda, ka OCTA iegādājas, jo kopā ar polisi saņem dažādu papildu servisu.

Aptaujā, tika apzināti 310 autovadītāji no visas Latvijas. Tās mērķis bija noskaidrot galvenos OCTA iegādes paradumus – kur autoīpašnieki visbiežāk iegādājas OCTA, vai savlaicīgi atceras par tās atjaunošanu, kādi kritēriji kalpo par pamatu, izvēloties polises iegādi no konkrēta apdrošinātāja.

Apkopotie dati liecina, ka vairāk nekā puse (51%) autovadītāju OCTA polisi visbiežāk iegādājas interneta vietnēs, kur var salīdzināt OCTA cenas, savukārt kā otra biežākā iegādes vieta tiek minēta konkrēta apdrošināšanas sabiedrības interneta mājas lapa (20%). Aizvien populārāka autovadītāju vidū kļūst arī www.ltab.lv piedāvātā funkcija – OCTA kalkulators, kas ļauj iegādāties OCTA tieši no apdrošinātāja. Šo iespēju izmanto tie autovadītāji, kuriem ir svarīgi iegādāties OCTA polisi par apdrošinātāju cenām, neizmantojot starpnieku pakalpojumus.

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+