×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
15. septembris, 2015
Drukāt

Svarīgākais kritērijs OCTA iegādē ir cena

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) veiktajā autovadītāju aptaujā noskaidrots, ka 58% respondentu savlaicīgi plāno OCTA iegādi.

Savukārt 39% respondentu par OCTA polises iegādi atceras tikai tad, kad par tās termiņa beigām saņem atgādinājumu no apdrošinātāja. Kā galveno kritēriju OCTA polises izvēlei no konkrēta apdrošinātāja autovadītāji min tās cenu (45%) un tikai nedaudz vairāk kā 11% norāda, ka OCTA iegādājas, jo kopā ar polisi saņem dažādu papildu servisu.

Aptaujā, tika apzināti 310 autovadītāji no visas Latvijas. Tās mērķis bija noskaidrot galvenos OCTA iegādes paradumus – kur autoīpašnieki visbiežāk iegādājas OCTA, vai savlaicīgi atceras par tās atjaunošanu, kādi kritēriji kalpo par pamatu, izvēloties polises iegādi no konkrēta apdrošinātāja.

Apkopotie dati liecina, ka vairāk nekā puse (51%) autovadītāju OCTA polisi visbiežāk iegādājas interneta vietnēs, kur var salīdzināt OCTA cenas, savukārt kā otra biežākā iegādes vieta tiek minēta konkrēta apdrošināšanas sabiedrības interneta mājas lapa (20%). Aizvien populārāka autovadītāju vidū kļūst arī www.ltab.lv piedāvātā funkcija – OCTA kalkulators, kas ļauj iegādāties OCTA tieši no apdrošinātāja. Šo iespēju izmanto tie autovadītāji, kuriem ir svarīgi iegādāties OCTA polisi par apdrošinātāju cenām, neizmantojot starpnieku pakalpojumus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+