Mobilā versija
+5.3°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
15. septembris, 2015
Drukāt

Svarīgākais kritērijs OCTA iegādē ir cena

Foto - LETAFoto - LETA

Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) veiktajā autovadītāju aptaujā noskaidrots, ka 58% respondentu savlaicīgi plāno OCTA iegādi.

Savukārt 39% respondentu par OCTA polises iegādi atceras tikai tad, kad par tās termiņa beigām saņem atgādinājumu no apdrošinātāja. Kā galveno kritēriju OCTA polises izvēlei no konkrēta apdrošinātāja autovadītāji min tās cenu (45%) un tikai nedaudz vairāk kā 11% norāda, ka OCTA iegādājas, jo kopā ar polisi saņem dažādu papildu servisu.

Aptaujā, tika apzināti 310 autovadītāji no visas Latvijas. Tās mērķis bija noskaidrot galvenos OCTA iegādes paradumus – kur autoīpašnieki visbiežāk iegādājas OCTA, vai savlaicīgi atceras par tās atjaunošanu, kādi kritēriji kalpo par pamatu, izvēloties polises iegādi no konkrēta apdrošinātāja.

Apkopotie dati liecina, ka vairāk nekā puse (51%) autovadītāju OCTA polisi visbiežāk iegādājas interneta vietnēs, kur var salīdzināt OCTA cenas, savukārt kā otra biežākā iegādes vieta tiek minēta konkrēta apdrošināšanas sabiedrības interneta mājas lapa (20%). Aizvien populārāka autovadītāju vidū kļūst arī www.ltab.lv piedāvātā funkcija – OCTA kalkulators, kas ļauj iegādāties OCTA tieši no apdrošinātāja. Šo iespēju izmanto tie autovadītāji, kuriem ir svarīgi iegādāties OCTA polisi par apdrošinātāju cenām, neizmantojot starpnieku pakalpojumus.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustāPēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (1)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+