×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.3°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
24. novembris, 2015
Drukāt

Svarīgākie seksuālās saderības priekšnoteikumi – vai saskaņu iespējams “apgūt”? (1)

Ilustratīvs attēls. Foto - Shutterstock.comIlustratīvs attēls. Foto - Shutterstock.com

Zinātāji saka, ka laba seksuāla saderība ļaujot pārim nodzīvot kopā visu mūžu. Tomēr, kas tieši šo saderību veido? Vai tā ir mistiska horoskopu noteikta kopā būšanas laime vai daudzu gadu gultas prieku eksperimentu rezultāts? Kas nosaka šo saderību – psiholoģija, tehnika, intuīcija, pieredze? Seksologi apgalvo, ka šīs saderības pamatā ir pieci svarīgi priekšnoteikumi, par ko plašāk vēstī Psychologytoday.com.

Seksuālā saderība un smalkā sievietes psiholoģija

Seksuālā saderība nav iespējama, ja vīrietis nespēj izprast sievietes psiholoģiju. Jā, dažkārt arī sievietēm kārojas ātru un karstu seksu bez maigās prelūdijas daļas. Taču vārds “dažkārt” te izsaka visu. Ja vīrietis ir norūpējies tikai par sevi – ir pamats pamatīgam uztraukumam par jūsu kopīgo nākotni. Nesteidzies teikt – “visu labu!”, jo, iespējams, kādreiz pati labprāt parakstījusies uz ātru un brutālu seksu un tā, gluži neapzināti, esi vīrietim radījusi iespaidu, ka tieši tas ir tas, kas tev vajadzīgs.

Pamēģini apskaidrot savu partneri – izprovocē viņu uz tādu seksu, kāds tev tiešām ir tīkams. Tas var būt jebkas – lomu spēles, kaut vai sasiešana, sveču pārpilnība, attiecīgs kino utt. Iepazīstini vīrieti ar tādu sevi, kāda esi patiesībā.

Organismu bioritmi

Bioritmi ir vēl viens klupšanas akmens ceļā uz seksuālo saderību. Mēs piedzimstam kā cīruļi – ceļamies kopā ar saulīti un dodamies gulēt ne pārāk vēlu. Taču vēlāk dzīves gaitā dažādu apstākļu ietekmē ir cīruļi, kas pārtop par pūcēm. Un te sākas arī problēmas ar seksuālo saderību.

Viens vēlas seksu, otrs – neko citu, kā pagriezties uz sāniem un gulēt. Ko darīt? Tad ir jāmeklē tāds diennakts laiks, kad abi ir tonusā. Tādu laiku noteikti ir iespējams atrast, taču izskaitļot to var tikai izpētes ceļā. Turklāt vienmēr var mēģināt pamodināt sevi seksa prieciņiem ar kādu labu porciju afrodiziaku vai maigiem glāstiem, kuru dēļ atliek vien kapitulēt.

Temperamentu sakritība

Nekas prātīgs no seksuālās saderības neiznāks, ja pārim nav temperamentu saskaņas. Zem viena palaga kārtīgs sadomazohists un sveču gaismas alkstoša nelabojama romantiķe tā īsti navliekami. Un visādi citādi savstarpējām attiecībām it kā piemēroti cilvēki šī aspekta dēļ pamatīgi “iekrīt”. Seksuālo prieku gaume ir nopietns apstāklis, ko izmainīt gandrīz nav iespējams.

Starp citu – sievietes vairāk ir tendētas uz mainīšanos. Savukārt vīrieši šajā jomā krasas izmaiņas nemīl. Šādā situācijā izvērtē partnera pārējās kvalitātes un padomā vai tas viss ir tā vērts.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Es gribu pajautāt un uzzināt kā panākt lai puisis kuru ļoti mīlu lai viņš mani iemīlēts un mēs būtu kopā??? Lūdzu atbildi uzrakstīt man uz telefonu 20318106

Draugiem Facebook Twitter Google+