Horoskopi un mistika
Horoskopi

Svarīgi, lai tev šodien blakus būtu tuvs cilvēks! Horoskopi 23.martam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien ir svarīgi, lai jums blakus būtu kāds, ar ko varētu padalīties gan priekos, gan bēdās. Šīs dienas stundās varēs viegli nonākt pie patiesības un secinājumiem, taču jāatceras kontrolēt savas emocijas. Ieteicams tikties ar seniem draugiem, ģimeni, šīs sarunas jūs emocionāli uzlādēs un atstās pozitīvu iespaidu. Uzmanīgiem jābūt ar tēmām, kas saistītas ar darbu un naudu.

Auns

Pirmajā dienas pusē var atgadīties dažādas sīkas ķibeles, kas galvenokārt uzradīsies dēļ dotiem, bet neizpildītiem solījumiem. Tava saasinātā reakcija situāciju var tikai sarežģīt, ņem to vērā.

Vērsis

Privātajā dzīvē tev vajadzētu iemācīties atmest šaubas un ļaut runāt savai sirdsbalsij. Planētas iesaka tev būt drosmīgam!

Dvīņi

Labvēlīga diena, kas sola patīkamas tikšanās ar draugiem un citiem tuviem cilvēkiem. Bez vismazākajām šaubām tu spēsi šodien iegūt labvēlību no citiem cilvēkiem.

Vēzis

Labvēlīga diena. Iespējamas nelielas izmaiņas finansiālajā frontē, taču neparedzēti izdevumi nesabojās tavu finansiālo stāvokli. Šodien tev parādīsies iespēja nodemonstrēt savus talantus un spējas.

Lauva

Zvaigznes iesaka ļauties radošiem projektiem, jo šodien tu veiksmīgi varēsi sasniegt savus mērķus. Mērķtiecība vainagosies panākumiem arī attiecībās ar cilvēkiem.

Jaunava

Izmanto jebkuru iespēju mainīt savu materiālo stāvokli uz labāku dzīvi. Neapdomīga rīcība var nodarīt pāri kādam tev tuvam cilvēkam.

Svari

Labvēlīga diena, lai uzsāktu jaunas lietas. Vīriešiem šodien parādīsies iespēju parādīt savus talantus. Otrajā dienas pusē vajadzētu tikties ar seniem draugiem, ja jums gadījušies strīdi, izlīgstiet!

Skorpions

Zvaigžņu stāvoklis šodien ietekmēs tavu interesi pret visu to, kas attiecas uz tehnoloģijām, elektroniku un sakariem. Nav izslēgts, ka nāksies risināt dažādus finansiālus jautājumus.

Strēlnieks

Šodien tev būs izcila pašsajūta! Garastāvoklis būs lielisks un arī fiziskā pašsajūta tevi lutinās. Vari ļauties izklaidēm, kas ir svaigā gaisā.

Mežāzis

Šī diena simbolizē koncentrēšanos un enerģiju. Šodien tev vajadzētu iemācīties kontrolēt savas emocijas un nodarboties ar sevis disciplinēšanu naudas jautājumos – neplānoti pirkumi ir izšķērdīgi un kaitē tavam maciņam, atceries to!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien tu pārsteigsi ar asprātību, ar tieksmi piedalīties sarunās un diskusijās. Ļauj tuviniekiem nodemonstrēt talantus, “nevelc deķi” uz savu pusi!

Zivis

Šodien var parādīties lieliska iespēja pakāpties pa karjeras kāpnēm. Nav izslēgts, ka iztērēsi pieklājīgu summu spontānos pirkumos.

LA.lv