×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Ritma, Ramona
Ceturtdiena, 19. jūlijs, 2018
28. septembris, 2016
Drukāt

Svarīgi: Valsts policijai jauns uzticības tālruņa numurs (3)

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Valsts policija ieviesusi jaunus uzticības tālruņa numurus, un turpmāk būs pieejams arī informatīvais tālrunis ceļu satiksmes jautājumos.

Turpmāk iedzīvotājiem anonīmi informēt par noziedzīgiem nodarījumiem vai Valsts policijas darbinieku pieļautajiem likumpārkāpumiem būs daudz vienkāršāk nekā līdz šim. Sākot ar septembra beigām, Valsts policija ir ieviesusi vienotus uzticības tālruņa numurus un e-pastu visā Latvijā, vairs nedalot dažādus numurus pa dažādiem Latvijas reģioniem un noziegumu veidiem.

14456826_10206800622914410_1978061941_o

Iedzīvotājus, kuri vēlas anonīmi ziņot par iespējamiem noziegumiem un tos izdarījušām personām, Valsts policija turpmāk aicina zvanīt pa tālruni 67075444. Savukārt Valsts policijas Iekšējā kontroles biroja uzticības tālrunis ir paredzēts informācijas sniegšanai par Valsts policijas nodarbināto iespējamo prettiesisko rīcību – 67075456. Noklausoties automātiskā atbildētāja atbildi un sagaidot skaņas signālu, iedzīvotāji var atstāt savu ziņojumu. Informāciju var sniegt arī pa e-pastu “uzticiba@vp.gov.lv”.

Valsts policijas darbinieki, kas atbild par tālruņa un e-pasta apkalpošanu, regulāri pārbaudīs atstātos ziņojumus un nepieciešamības gadījumā attiecīgi nodos informāciju tālāk izmeklētājiem informācijas tālākajai pārbaudei.

Valsts policijā ir pieejams arī informatīvais tālrunis ceļu satiksmes jautājumos – 67208108. Zvanot pa šo tālruni, iedzīvotāji var noskaidrot interesējošos jautājumus par piemērotajiem administratīvajiem sodiem, kā arī informāciju, kas aktuāla autopārvadātājiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. tuvak taisnibai /zvani /20334380/lidzs 20′

  2. VIŅIEM NEDRĪKST TICĒT NEKĀDĀ GADĪJUMĀ !

  3. Andris no kriminalas Kraslavas Atbildēt

    Es vispar nezinu, ko dos tie jaunie uzticibas talruni, tik un ta vienkarsais cilveks bez sakariem, kaut kur tur ”augsa” neko nepanaks. Jauks piemers ir mana gimene, kuru Dagdas un Kraslavas policisti-patvalnieki, burtiski dzivus zeme aprok, bet Valsts policijas prieksnieks Ints Kuzis neko nedara, lai soditu policistus- patvalniekus Kraslavas rajona. Ko tad tie jusu parbauditaji 2013. gada ”parbaudija”, ka neredzeja, ka saja Kraslavas rajona policisti nodarbojas ar atklatu gimenes spidzinasanu. Paldies Dievam, ka vismaz LR Augstakaja tiesa strada godigi un sirsnigi tiesnesi, neka musu Valsts policijas darbinieki un LR Generalprokuratura, kas loti dedzigi aizstav absoluti visus Kraslavas rajona avanturistus, kuri mamai gimenaei bende dzivi jau kops 1993. gada rudens. Vai tad jusu ”godigie” ”parbauditaji” neredzeja, ka mums nebija iedots advokats, jo vieglak tacu ir iegazt trucigu gimeni, vai ne, gudrinieki? Vai tad jusu ”godigie” ”parbauditaji” neredzeja, ka manas un mana nevainiga dela liecibas bija butiskas pretrunas? Vai jusu policisti un prokurori seit Kraslavas rajona sajedz, kas ir jadara, ja liecibas ir butiskas pretrunas? Neko neviens nesaprot un nesajedz to seit-De Facto!!! Es jums to pateiksu, jo Kraslavas rajona policija, prokuratura un tiesa to nemaz nezina un neko nesaprot, kas ir jadara, ja divu vai vairaku agrak nopratinatu personu liecibas ir butiskas pretrunas- ir japielieto Kriminalprocesa likuma 157. pants Konfrontesana. Un, kur tad sis Konfrontesanas protokols kriminalmurgojuma Nr. 11240029208, ir? Kur ir sis protokols? Kapec manu delu, Dagdas policijas nekaunas: Arvids Vedla, Ivars Jakusonoks, Ilga Rakicka, Aivars Trulis un Edgars Tjarve, prettiesiski un pretlikumigi aiztureja, 2008. gada 10. julija ap 10.00 no rita, bet speciali Viltoja, ka pratinaja mus viena laika ap 13.05? Kur ir Videonoverosanas kameru ieraksti par 2008. gada 10. juliju, jo tos man Latgales apgabaltiesa vajadzes, ka pieradijumu, ka jusu Dagdas policisti ir blezi, bet jus tos loti dedzigi piesedzat, kapec?! LR Augstaka tiesa, 2015. gada 15. oktobri, burtiski sagrava jusu Dagdas policijas un prokuraturas blezu safabriceto murgojumu Nr. 11240029208. Tatad jus visi uzskatat, ka LR AT divaini kaut kadi sez? Es domaju, ka tiesi otradi, ka loti lieli divaini sez tur, kur nevajag-gan Kraslavas policija, gan ari prokuratura un tiesa. Ka var cilvekam dot Aizdomas tureta statusu, ja vel nekas nav uzsakts un neviens nav nopratinats, nav nekadu pieradijumu. Patiesam, saja Kraslavas rajona ”BRINUMZEME’, vel ne tadus brinumus var redzet, es taisni brinos, ka vel ar sadiem atjautigiem cilvekiem, es vel neesmu prata sajucis. Un, tomer es esmu laikam ists duraks, ka ceru uz to, ka kadu so patvalnieku soditu.

Draugiem Facebook Twitter Google+