Ekonomika
Bizness

Svarīgs paziņojums Rīgas 3.pasta nodaļas klientiem 16

Foto – LETA

No 15.janvāra sāk darboties īpašs “Latvijas Pasta” izsniegšanas punkts, kas paredzēts klientiem, kas līdz šim sūtījumus saņēma Rīgas 3.pasta nodaļā t/c “Mols”, Krasta ielā 46.

Turpmāk “Latvijas Pasta” klientiem, kuru dzīvojamās teritorijas pasta indekss ir LV-1003 un LV-1019, sūtījumu izsniegšana tiks nodrošināta Rīgā, Jersikas ielā 12/14. Lēmums par atsevišķa sūtījumu izsniegšanas punkta izveidi pieņemts, ņemot vērā sūtījumu skaita pieaugumu un Rīgas 3.pasta nodaļas ierobežoto platību tirdzniecības centra telpās.

Jaunā “Latvijas Pasta” pakalpojumu sniegšanas vieta paredzēta tikai sūtījumu izsniegšanai, tādējādi paātrinot klientu apkalpošanas procesu un nodrošinot maksimālas ērtības klientiem, kam nav nepieciešami citi pasta pakalpojumi. Savukārt visus pārējos pasta pakalpojumus arī turpmāk būs iespējams saņemt Rīgas 3.pasta nodaļā t/c Mols telpās.

Sūtījumu izsniegšanas punkta darbalaiks Jersikas ielā 12/14 pielāgots tā, lai sūtījumus izdevīgi varētu saņemt arī strādājošie klienti: katru darbdienu no plkst.8 līdz 19 un sestdienās no plkst.10 līdz 15. Pie izsniegšanas punkta iespējams bez maksas novietot automašīnu, un tam ērti var piekļūt ar sabiedrisko transportu.

LA.lv