×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.0°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Pirmdiena, 23. jūlijs, 2018
23. septembris, 2016
Drukāt

Svaru zīmē dzimušie – diplomāti ar plašām interesēm

svari

Svari uzskata, ka pats svarīgākais ir atstāt uz citiem labu iespaidu par sevi. Viņi vienmēr piedomā, kā izskatās un par to, lai viņiem būtu labas manieres.

Cenšas citiem nekļūt par apgrūtinājumu vai kādā citā veidā ierobežot.

Svari dara visu, lai paši sevi nodrošinātu, jo viņiem nepatīk būt no kāda atkarīgiem vai otram kaut ko lūgt.

Attiecībās ar kaimiņiem un radiniekiem vienmēr cenšas uzturēt draudzīgas attiecības un bieži ar diplomātiju risina situācijas, kad rodas spriedze attiecībās. Ko gan nevar teikt par attiecībām pašu ģimenē. Ar ģimenes locekļiem ir diezgan principiāli un skaidri apzinās, ko vēlas panākt.

Ja kaut kas nepatīk, biežāk vienkārši klusē, nekā risina situāciju. Izņēmums ir bērni, kuru audzināšanā ne vienmēr tiek noteiktas robežas. Svari ir pārliecināti, ka bērnos ir viņu nākotne, tāpēc jāļauj viņiem izpausties un darboties. Tāpat Svariem patīk tie vaļasprieki, kur nepastāv strikti nosacījumi, lielākoties tie ir saistīti ar ceļošanu, dažādām mākslas, sevis pilnveidošanas vai garīgās attīstības sfērām. Tā kā galvenais nosacījums ir laba pašsajūta, tad Svari par savu veselību cenšas rūpēties katru dienu, piedomājot pie sava dzīves stila un ēšanas paradumiem. Partnerus gan dzīvē, gan darbā izvēlas aktīvus, mērķtiecīgus un darboties spējīgus.

Partnerim ir jābūt tādam, uz kuru var paļauties, ka viņš spēs tikt galā ar jebkuru radušos situāciju. Ja izdodas šādus partnerus iegūt, Svari ir gatavi viņiem radīt mājīgu vidi un paveikt visus sīkos ikdienas darbiņus, lai tie varētu pilnībā nodoties darbam un panākumu gūšanai. Svariem patīk, ja citi ciena un augstu novērtē viņu partnerus, jo apzinās, ka tas ir arī viņu nopelns.

Tā kā Svariem ir plašas intereses, tad grūti izvēlēties kaut ko vienu, tāpēc viņi ļaujas dzīves plūdumam un izvēlas tajā brīdī, kad dzīve piedāvā jaunas iespējas.

Tieslietas un juridisku jautājumu kārtošana nav Svaru stiprā puse, jo viņiem ir grūti pieņemt, ka vienu likumu var dažādi iztulkot. Biznesā viņi vislabāk jūtas nelielā kolektīvā, kur valda mājas atmosfēra un kolēģi viens pret otru izturas kā ģimenes locekļi.

Šā iemesla dēļ daudzi izvēlas veidot savas ģimenes biznesu. Pret draugiem Svari ir ļoti dāsni un izpalīdzīgi, jo tie ir cilvēki, ar kuriem vislabprātāk patīk pavadīt kopā savu brīvo laiku. Bet visvairāk paši sev pārmet, ka dzīvē ir romantiķi un ka viņiem grūti dzīvot pēc vispārpieņemtām klišejām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+