×
Mobilā versija
Brīdinājums +10.7°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
29. decembris, 2014
Drukāt

Sveic “Latvijas Avīzi” un tās lasītājus

Foto - LETAFoto - LETA

No sirds sveicot redakcijas kolektīvu, vēlos uzsvērt, ka “Latvijas Avīze” veido dažāda vecuma  lasītāju pasaules uzskatu, paplašina redzesloku dažādās jomās – ekonomikā, kultūrā, izglītībā, veselības aprūpē, dažādos sadzīves jautājumos. Un kas vēl svarīgāk – pilsoniskās attieksmes un patriotisma  audzināšanas jomā. Paldies par to! Voldemārs Lieljaks Liepājā

Veselību un izturību jaunajā gadā! Saules mūžu brīvai Latvijai!

Fonda “Sibīrijas bērni” vārdā –

Dzintra Geka, Gunārs Toms

Sirsnīgā draudzenīte “Latvijas Avīze”! Visa mūsu ģimene ik dienu tevi tā gaidām! Savā garajā mūžā rakstu pirmo reizi. Tam pamudinājums bija “LA” aicinājums izteikties par dāvanu mūsu dārgajai Latvijai. Pēc manām domām, vislielākā dāvana būtu apņemšanās katrai ģimenei, katram skolotājam ieaudzināt bērnos tādu dzimtenes mīlestību, kāda tika ieaudzināta mums, pirmskara bērnos. Vissirsnīgākie sveicieni “LA” brīnišķīgajam kolektīvam!

Cepļu un Apsīšu ģimenes Jūrmalā

Ar acīm mūžīgi jaunām

Ir dvēselei jāskatās.

(Ā. Elksne)

Esmu avīzes cītīgs lasītājs kopš 1988. gada un tāds būšu arī turpmāk. Paldies par avīzi! Novēlu laimīgu jauno gadu “LA” darbiniekiem, visiem autoriem, bet jo īpaši Jukam Rislaki, Frankam Gordonam, Egilam Līcītim, Gatim Šļūkam, Mārim Antonevičam.

Leontijs Vizulis 
Balvu novadā

Vislabākie vēlējumi “LA”, sporta terminoloģijā runājot – 
latiņu nenolaist zemāk, bet celt arvien augstāk! Lai veicas.

Gatis Madonā

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+